صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

سلام خدمت تمامی عزیزان و اساتید و دوستان گرامی

متقاضی پذیرش در مقطع: دکتری (مکانیک: تبدیل انرژی)
    کشور مورد علاقه به ترتیب اولویت: اولیت خاصی ندارم؛ از آنجایی اطلاعات دقیقی از وضعیت و نیاز به رشته من در کشورهای مختلف ندارم؛ ولی با توجه به آیتم زبان انگلیسیم دوست دارم ترجیحا کشور انگلیسی زبان باشه
    رشته: مکانیک
    گرایش:
    لیسانس "سیالات" و فوق لیسانس "تبدیل انرژی"
    معدل:
    لیسانس معدل 17.21 (استعداد های درخشان) و فوق لیسانس دارم روی پایان نامم کار می کنم و احتمال می دم فوق هم نهایتا معدل کلم بالای 17 بشه
    دانشگاه:
    غیر انتفاعی
    نمره آزمون ها :
    من مدرس زبان و مترجم حرفه ای هستم و زبان انگیلیسی در تمامی بخش ها اعم از Speaking, Listening, Writing , وغیره تسلط دارم و اگر آزمون IETLS بدم احتمالا 8.5 از 9 میگیرم
    تعداد مقالات و نوع انها: مقاله ندارم - احتمالا از پایان نامه فوق ام یک مقاله داخلی و یا ISI چاپ کنم

درضمن شاید بعد از گرفتن دکترا بخوام برگردم پس اون مسئله مورد تایید بودن مدرک توسط وزارت علوم ایران هم برام اهمیت داره

آیا بنده امکان گرفتن فول فاند رو دارم ؟؟؟
    و سوال دیگرم اینکه کشوری و یا چه دانشگاه هایی احتمال گرفتن فول فاند دارم ؟؟؟؟؟

بسیار ممنون میشم از پاسخ هر یک از عزیزان

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    سلام. مرسی از توجهتون. روی چند چیز کار کردم که همشون یجورایی هیدرولیکی بودن. کانالها، جریانهای متلاطم، جریانهای روباز، موج ها، روشهای عددی و مکانیک و دینامیک محاسباتی، و خطوط لوله

نه هنوز بجز 1 دانشگاه توی انگلیس (که فعلا" خوب جوابمو دادن استادهاش و برام تاپیک فرستادن که پرپزال بنویسم، اما گفت خودم قول فاند نمیدم باید برای اسکولارشیب اقدام کنی)، دیگه تقریبا به هیچ جای خاصی ایمیل ندادم توی اروپا و با اساتیدش تماسی نداشتم. نمیدونم از کجا شروع کنم!! داخل دانشگاهها و کشورهاش یکم سرگردونم
    به نظرم خودتونو به اروپا محدود نکنید، به کانادا هم فکر کنید.
    باید الان شروع کنید ایمیل فرستادن به اساتید، میتونید از اتریش، فنلاند، دانمارک، هلند و لهستان شروع کنید.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

با سلام خدمت دوستان.

بنده قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در یکی از کشورهایی هستم که دکترا شغل محسوب میشه و شما باید مالیات بدید (مثل سوئد، نروژ و دانمارک). البته نمیدونم دقیقا کدوم کشورهای دیگه به خوبیه اینا پول میدن ولی در مورد این 3 تا کشور زیاد تحقیق کردم و تا حدودی در جریان شرایطشون هستم. ولی با وجود همه اینا از دوستانی که تجربه دارن و اطلاعات کافی میخواستم بپرسم از نظر حقوق بهترین کشور یا در بین این 3 تا یا حتی سایر کشورها کدومه؟ مثلا اکثر پوزیشن های دکترای دانمارک 300 هزار کرون در سال حقوق میدن، ولی من دیشب یه پوزیشن در نروژ رو نگاه کردم که نوشته بود 430 هزار کرون در سال حقوق میدن. البته میدونم باید این رو هم در نظر گرفت که در کدوم کشور هزینه زندگی بیشتره و همین الان کرون نروژ 100 تومن از کرون دانمارک ارزون تره.
    خلاصه میخوام بپرسم من در کدوم کشور باشم در پایان یک سال پول بیشتری میتونم سیو کنم؟؟؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی و کمکتون
    شاد باشید
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشیم. . .
    این جهان، جهان تغییر است نه تقدیر. . .

Junior Member

سلام
    از چه کشوری شانس گرفتن بورسیه از مقطع لیسانس وجود داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpr نمایش پست ها
    سلام
    از چه کشوری شانس گرفتن بورسیه از مقطع لیسانس وجود داره؟
    تقریبا هیچ بورسی در مقطع لیسانس وجود نداره البته یک سری بورس محدود هست که با اهداف فرهنگی داده میشه مثلا کره جنوبی و ژاپن بورس هایی میدن که خیلی رقابتی هست بعد از برنده شدن باید زبانشون یاد بگیری فکر می کنم آلمان هم داشت که بیشتر برای رشته های هنری بود
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_leg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.

بنده قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در یکی از کشورهایی هستم که دکترا شغل محسوب میشه و شما باید مالیات بدید (مثل سوئد، نروژ و دانمارک). البته نمیدونم دقیقا کدوم کشورهای دیگه به خوبیه اینا پول میدن ولی در مورد این 3 تا کشور زیاد تحقیق کردم و تا حدودی در جریان شرایطشون هستم. ولی با وجود همه اینا از دوستانی که تجربه دارن و اطلاعات کافی میخواستم بپرسم از نظر حقوق بهترین کشور یا در بین این 3 تا یا حتی سایر کشورها کدومه؟ مثلا اکثر پوزیشن های دکترای دانمارک 300 هزار کرون در سال حقوق میدن، ولی من دیشب یه پوزیشن در نروژ رو نگاه کردم که نوشته بود 430 هزار کرون در سال حقوق میدن. البته میدونم باید این رو هم در نظر گرفت که در کدوم کشور هزینه زندگی بیشتره و همین الان کرون نروژ 100 تومن از کرون دانمارک ارزون تره.
    خلاصه میخوام بپرسم من در کدوم کشور باشم در پایان یک سال پول بیشتری میتونم سیو کنم؟؟؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی و کمکتون
    شاد باشید
    سلام

این موردی که گفتید شغل محسوب میشه، منظور همون فاند دانشگاه هست، یا حقوق جداگانه ای هست که دولت به دانشجویان دکترا پرداخت می کنه ؟؟

Junior Member

با سلام
    مدرک من کارشناسی ارشد برق قدرت است و هر دو دوره لیسانس (با معدل 14.9) و فوق لیسانس (با معدل 17.25) رو در دانشگاه های معتبر دولتی پشت سر گذاشتم. تعدادی مقاله خارجی دارم و هنوز هم دارم روی چندتا مقاله دیگه کار می کنم. در نرم افزارهای اصلی و کاربردی رشته تحصیلی ام هم به واسطه پروژه های دانشجویی تخصص پیدا کردم. مدرک زبان انگلیسی CPE و IELTS با نمره 8 دارم. زبان فرانسه هم در سطح A2 دارم. مدت 4 ساله که در دفتر فنی شرکت فولاد مشغول به کار شدم و با توجه به محیط کار و ارتباط با شرکت های خارجی، رزومه کاری خوبی در زمینه طراحی و محاسبات صنعتی و... جمع کردم.
    مدتیه که دارم به رفتن فکر میکنم و با توجه به اینکه حدود 3 سال از تعهدم به شرکت مونده، فرصت خوبی برای مطالعه زبان (حتی آلمانی با مدرک TESTDAF) و تکمیل رزومه احتمالی دارم.
    هدف بنده تحصیل دکتری برای خودم و ارشد برای همسرم است و با توجه به اینکه در حال حاظر شغل خوب با درامد مناسب دارم، کسب بورسیه تحصیلی و فاند خیلی برام مهمه...
    لطفا راهنماییم کنید که کدوم کشورها برام شانس بیشتر و ارزش وقت گذاشتن داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی ولی هنوز مونده

سلام میشه بهترین کشور برای مقطع لیسانس مهندسی شیمی که بورسیه بده رو معرفی کنید
    با تافل و آیلتس و نمرات مشکلی ندارم فقط بورسیه کامل میخواستم
    دست همتون درد نکنه

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

دوستان، غیر از آلمان، چه کشورهای اروپایی مقطع مستر شهریه ندارن (رایگان هستن)؟
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - AUT

آلمان و نروژ شهریه رایگان هست
    فرانسه و اتریش شهریه خیلی ناچیزی دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)