صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lwag نمایش پست ها
    با سلام
    مدرک من کارشناسی ارشد برق قدرت است و هر دو دوره لیسانس (با معدل 14.9) و فوق لیسانس (با معدل 17.25) رو در دانشگاه های معتبر دولتی پشت سر گذاشتم. تعدادی مقاله خارجی دارم و هنوز هم دارم روی چندتا مقاله دیگه کار می کنم. در نرم افزارهای اصلی و کاربردی رشته تحصیلی ام هم به واسطه پروژه های دانشجویی تخصص پیدا کردم. مدرک زبان انگلیسی CPE و IELTS با نمره 8 دارم. زبان فرانسه هم در سطح A2 دارم. مدت 4 ساله که در دفتر فنی شرکت فولاد مشغول به کار شدم و با توجه به محیط کار و ارتباط با شرکت های خارجی، رزومه کاری خوبی در زمینه طراحی و محاسبات صنعتی و... جمع کردم.
    مدتیه که دارم به رفتن فکر میکنم و با توجه به اینکه حدود 3 سال از تعهدم به شرکت مونده، فرصت خوبی برای مطالعه زبان (حتی آلمانی با مدرک TESTDAF) و تکمیل رزومه احتمالی دارم.
    هدف بنده تحصیل دکتری برای خودم و ارشد برای همسرم است و با توجه به اینکه در حال حاظر شغل خوب با درامد مناسب دارم، کسب بورسیه تحصیلی و فاند خیلی برام مهمه...
    لطفا راهنماییم کنید که کدوم کشورها برام شانس بیشتر و ارزش وقت گذاشتن داره.
    بنظرم رزومه شما خیلی خوب هست.زبان هم که۲ مدرک دارید.میتونید برای دانشگاه های آلمان و کانادا اقدام کنید.ولی پیشنهاد من به شما برای اقامت دائم از طریقexpress entryبه کانادا هست.ولی اگر مام وطن دارید و میخواین برگردین باتوجه به رشته فنی و دانشگاه دولتی که خوندین،آلمان میتونه گزینه خوبی باشه.سایت Daad.de رو چک کنید و فرصت های بورس رو شناسایی کنید.
    موفق و پایدار باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

سلام من کارشناسی مهندسی منابع طبیغی از دانشگاه غیرانتفاعی بینالود مشهد دارم/ معدلم ۱۸.۰۳/ یک مقاله کنفرانسی داخلی (پوستر) / دو تا توصیه نامه از اساتید دانشگاه و یکی از شرکتی که پایان نامه رو باهاشو کار میکردم دارم/ بهمن ۹۳ فارغ التحصیل شدم/ایلتس ندادم اما دارم میخونم واسه ۷ حداقل/ دو سال فعالیت های هنری (بازیگری و ...)داشتم
    ۱.میدونم شانس فاند واسه مستر خیلی کمه اما می خوام بدونم واسه مستر هنر یا محیط زیست کجا رو پیشنهاد میکنین؟ کدوم دانشگاه؟ و به طورکلی شانسم واسه پذیرش با فاند؟
    ۲.با توجه به اینکه مدارکم (زبان و ترجمه مدارک اصلی) هنوز اماده نیست، باید واسه فال ۲۰۱۹ اپلای کنم؟

Junior Member

سلام.
    من در زمینه پابلیک هلث رزومه خیلی قوی دارم و میخوام برا مقطع دکترا اقدام کنم. یه استاد توی شهر بازل سوییس از کارم خوشش اومده ولی چون ۱۹۲۰ فرانک بیشتر فاند نمیده و بازل هم شهر خیلی گرونیه میترسم برم. دنبال یه کشوری هستم که فاند خوب بدن و کشور ارزونی هم باشه، البته فقط از اروپا میخوام. پیشنهاد شما کجاست؟
    اگرر منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام دوستان
    بنظرتون مقاله، نمره زبان و gre چقدر میتونه معدل پایین رو پوشش بده؟ اگه مینیمم دانشگاه 16 هست میشه با معدل 15.7 اپلای ک

Banned

دوستان این که برای همسر فول فاندها در اروپا مقداری پول اضافی میدن درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان این که برای همسر فول فاندها در اروپا مقداری پول اضافی میدن درسته؟
    سلام دوست عزیز
    تا حدودی بلی ولی به این شکل که بیشتر ممکن است متاهلین مالیات کمتری پرداخت کنند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا حدودی بلی ولی به این شکل که بیشتر ممکن است متاهلین مالیات کمتری پرداخت کنند.

پایدار باشید
    با تشکر دوست گرامی
    فقط منظورتون از تا حدودی کشورهایب خاصی در اروپا هستند یا همون بحث مالیات؟ چون من شنیده بودم به همسر دانشجویان فول فاند ماهیانه مقداری میدهند.

ApplyAbroad Superstar

با تشکر دوست گرامی
    فقط منظورتون از تا حدودی کشورهایب خاصی در اروپا هستند یا همون بحث مالیات؟ چون من شنیده بودم به همسر دانشجویان فول فاند ماهیانه مقداری میدهند.
    سلام مجدد دوست عزیز
    فاندها خیلی متنوع هستند ولی قاعده کلی در همه این است که فاند به شخص دانشجو تعلق میگیرد.

بورسهایی که از فاندهای در اختیار اساتید تامین میشود بنا به سلیقه استاد ممکن است بر ای دانشجوی متاهل مبلغ کمی بیشتر باشد ولی باز به شخص دانشجو پرداخت میشود نه همسر او.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

سلام

آیا به همسر دانشجوی دکتری فول فاند هم پولی میدن بابت زندگی در اروپا؟ قبل شنیده بودم چنین چیزی رو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

سلام

آیا به همسر دانشجوی دکتری فول فاند هم پولی میدن بابت زندگی در اروپا؟ قبل شنیده بودم چنین چیزی رو
    سلام
    خیر مگه اینکه همسر دانشجو باشن خودشون وگرنه پولی به همسر نمیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)