صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

Banned

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    خیر مگه اینکه همسر دانشجو باشن خودشون وگرنه پولی به همسر نمیدن
    اطلاعاتتون کامل نیست به من خبر دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

آیا به همسر دانشجوی دکتری فول فاند هم پولی میدن بابت زندگی در اروپا؟ قبل شنیده بودم چنین چیزی رو
    بستگی به کشور و دانشگاه داره. بعضی یکم پول بیشتر میدن، بعضی هم امکانات بهتر ولی خیلی ها هیچی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsjustmaybe نمایش پست ها
    بستگی به کشور و دانشگاه داره. بعضی یکم پول بیشتر میدن، بعضی هم امکانات بهتر ولی خیلی ها هیچی.
    سلام دوست عزیز

مورد خاصی را الان در ذهن دارید؟ چون من چنین چیزی را ندیده ام. ممکن است جائی به خود دانشجویی که متاهل است مبلغ بیشتری اختصاص بدهد انهم با شرایط خاص ولی اینکه همسر مستقلا حقوق یا کمک هزینه بگیرند خوب برای من تازگی دارد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

مورد خاصی را الان در ذهن دارید؟ چون من چنین چیزی را ندیده ام. ممکن است جائی به خود دانشجویی که متاهل است مبلغ بیشتری اختصاص بدهد انهم با شرایط خاص ولی اینکه همسر مستقلا حقوق یا کمک هزینه بگیرند خوب برای من تازگی دارد.
    دوست عزیز این مساله صادق است برخی جاها. حالا جزییاتش رو بهتره کسانی که میدونن بگن ولی من مطمین هستم تا حدی

Junior Member

بعضا نکاتی مظرح میشه که صحیح نیستن.
    اگه منظور از بورسیه برای دانشجوی دکترا هست باید بگم بسته به کشور شرایط فرق داره. در بعضی کشورهای اروپا دانشجوی دکترا مالیات نمیده و بنابراین فرقی نمیکنه که متاهل یا مجرد باشه و حقوق ثابت هست. اما در برخی کشورها دانشجوی دکترا مالیات میده و اگه متاهل باشه یا بچه داشته باشه مالیاتش کمتر میشه.
    در نگاه اول شاید تصور بشه که مالیات دادن چقدر بده و بنابراین کشورهایی مثل سوئد و پرتغال و آلمان و هلند و ... که مالیات میگیرن فشار میارن روی دانشجو و انصاف نیست. بعد که وارد قضیه میشید متوجه مبشید که اونی که توی سوئد و هلند و پرتغال و ... مالیات میده با گرفتن یه پست داک یه ساله تا دوساله بعد از اتمام دکترا 5 سالش پر میشه و متقاضی دریافت پاسپورت اون کشور میشه.
    مثلا در ایرلند که مالیاتی نمیده دانشجو عملا هیج مزیتی دریافت نمیکنه و فقط وقتشو تلف کرده.
    درود

Junior Member

سلام من ليسانس مهندسى صنايع هستم دانشگاه شريف با معدل ١٨، ازمون هاى زبانم رو هنوز ندادم
    مى خواستم بدونم براى ارشد اروپا چه كشورهايى شانس فول فاند دارم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش آمدید

خوب من فکر میکنم تمام بخش اروپای انجمن پاسخ سوال شماست. باید نه تنها شرایط هر کشور را مطالعه کنید بلکه هر دانشگاه و رشته ها و فرصتهایش را با دقت بررسی بفرمایید. اگر سوالی هم باقی باشد دوستان اینجا خیلی همراه هستند و کمک میکنند.

اگر بخواهیم به همین شکل خیلی خیلی کلی که شما نوشته اید پاسخی بدهیم این است که همه اروپا! معدل خوب یکی از عوامل است و شرایط دیگر هم بسیار تعیین کننده هستند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط HedyeS_k8 نمایش پست ها
    سلام من ليسانس مهندسى صنايع هستم دانشگاه شريف با معدل ١٨، ازمون هاى زبانم رو هنوز ندادم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

بهترین کشور اروپا از لحاظ شانس گرفتن اقامت بعد از اتمام دکترای کامپیوتر کدوم کشوره؟

پیش فرض پاسخ : تلاش برای دریافت بورس در اروپا

با سلام
    من برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد میخوام برای اروپا اقدام کنم راهنمایی میخوام و میخوام بدونم با توجه به شرایط کنونی بیماری کوید کدوم کشور به نظرتون بورسیه به ایرانی ها میدن و کدوم کشور اروپایی شرایط بهتری برای پذیرش دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    بهترین کشور اروپا از لحاظ شانس گرفتن اقامت بعد از اتمام دکترای کامپیوتر کدوم کشوره؟
    کلا بهترین کشورها برای یه دانشجوی دکترا اونایی هستن که مالیات میگیرن. وقتی کسی مالیات میده بعدا به نفعش میشه. وقتی مثل انگلیس و ایرلند دانشجوی دکترا مالیات نمیده بعد از دکتراش از نقطه ی صفر باید شروع کنه.
    این یه توهمه که بگیم جایی بریم که انگلیسی زبان باشن. شما برو جایی که زبان دیگری هم یاد بگیری و بره تو رزومت. برو جایی که ازت مالیات بخوان. مالیات بده بعدا برای social welfare به نفعت میشه. و البته سهروندی و اقامت سریع تر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)