صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

سلام
    تا اونجايي كه من ميدونم ايتاليا براي اكثر رشته ها( به زبان انگليسي) بورس ميده كه حدود سالانه 4000 يورو هم ميشه ولي نگهداريش كمي سخته نياز به درس خوندن داره

ApplyAbroad Veteran

اگه سوئد پخواد پولی شه باید سیستم بورسیه دادنشو فعال کنه.
    فکر کنین با همون معدل حدود 14 15 بورس میدن یا میشه مثل کشورای دیگه اروپا(برای ارشد)؟
    و اینکه نباید خیلی زودتر سیستم بورسیشو معرفی کنه؟به 2011 میرسه فکر کنین؟

Junior Member

کشور پرتغال همراه با موسسه FCT بورسهای خوبی می دن که باید فقط جای خالی داشته باشند.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

تو اروپا (غیر از انگلیس) بورس هیچ ربطی به استاد نداره و فقط باید برای دانشگاه اپلی کنید. چه سوئد چه جاهای دیگه فرصت های بورس نسبت به آمریکا و کانادا خیلی کم و محدود هست و اصلا چیزی نیست که بشه روش حساب کرد, مثلا دانشگاه های آلمان نوشتن که کمک هزینه ی تحصیلی که داده می شه به هیچ عنوان هزینه های زندگی رو کاملا پوشش نمیده.

Junior Member

سلام دوستان من اگه از هند دانشگاه پونا فوق بگیرم میتونم به بورسیه امیدوار باشم لطفا کمکم کنید خیلی دوست دارم بدونم

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط poorya نمایش پست ها
    سلام دوستان من اگه از هند دانشگاه پونا فوق بگیرم میتونم به بورسیه امیدوار باشم لطفا کمکم کنید خیلی دوست دارم بدونم
    فقط اسم رسم دانشگاه مهم نیست، معدل، کتاب، مقاله، نمره زبان، سابقه کاری همه و همه موثر هستن. بنابراین تو هر دانشگاهی که هستین خوب کار کنین تا احتمال پذیرش و فاند آیندتون رو بالا ببرید.چه برای اروپا و چه هرجای دیگه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

تجربه شخصی من که از هلند تونستم بورس بگیرم میگه که اگه کسی دنبال بورس های مبلغ بالاست باید اول به فکر دانشگاهای نروژ، سوییس و هلند باشه که حدودا برای یک دانشجوی دکتری 4000 دلار در ماه در میاد حالا اگه یه نفر از این سه جا نتونست بگیره باید بره دنبال دانشگاهای آمریکا و کانادا که مبلغ بورساشون متغیره و بستگی به استاد و دانشگاه داره و معمولا تو بهترین حالت ها اندازه اون سه تا کشوریه که گفتم.

http://www.scholarships-links.com/
    یا عرض شرمندگی من از زمانی که ساختار این فروم عوض شد یعنی 2 سال پیش دیگه کمتر اومدم به اینجا و عذرخواهی میکنم از دوستانی که پیام خصوصی گذاشته بودند بدون اینکه پاسخی گرفته باشند. در هر صورت برای اینکه از اکثر بورسهای اروپا مطلع بشید یه این سایت http://www.scholarships-links.com/ مراجعه نموده و ثبت نام کنید تا بورسهای تحصیلی به ایمیل شما ارسال بشه.

پیروز و سلامت باشید.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال اخر مهندسی برق با معدل17 هستم.میخواستم بدونم از کجاها احتمال داره بتونم فاند کامل بگیرم و خلاصه هزینه هام حداقل بشه.البته دانشگاهش هم بدرد نخور نباشه.

Junior Member

سازمان فضایی اروپا (European Space Agency) و سازمان فضایی آمریکا (NASA) در یک اقدام مشترک برای تامین نیروی کاری وعلمی آینده خود اقدام به دادن بورسیه به دانشجویان مخلتف از دانشگاه های سراسر جهان در مقطع ( فوق لیسانس و دکترا ) به سرپرستی Prof. Dr. Ruiolf Schäzer و پرفسور آزیتا ولینیا (استاد فیزیک دانشگاه در آمریکا و عضو پژوهشگران ناسا) کرده است

کلیه دانشجویان دانشگاه های( صنعتی شریف - صنعتی امیر کبیر - صنعتی اصفهان - و دانشگاه های معتبر کشور با نمرات بالا و تجربه تحقیق و پژوهش ) و حتی دانشجویان پزشکی و پیرا پزشکی در زمینه پزشکی و رشته های مربوط تنها با داشتن پروسه تحقیقی قوی و سابقه علمی می توانند شرایط پذیرش بورسیه را داشته باشن ...

این بورسیه های تحصیلی از سال 2009 تا 2013 از طرف شرکت مربوطه در دانشگاه های معتبر کشورهای آمریکا / کانادا / انگلستان / استرالیا / آلمان / فرانسه / سوئد اجرا می شوند.بودجه ای برابر 200 میلیون دلار برای این تحقیقات پیش بینی شده است . پس سعی کنید از دست ندین این موقعیت رو چون واقعآ شرایط خوبی داره ....

برای اقدام میتونین شرایط خودتون را برام بنبویسین تا شما را Apply کنم ....!!!
    ویرایش توسط zari : November 11th, 2010 در ساعت 10:12 PM دلیل: EMAIL

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)