صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masood3 نمایش پست ها
    سازمان فضایی اروپا (European Space Agency) و سازمان فضایی آمریکا (NASA) در یک اقدام مشترک برای تامین نیروی کاری وعلمی آینده خود اقدام به دادن بورسیه به دانشجویان مخلتف از دانشگاه های سراسر جهان در مقطع ( فوق لیسانس و دکترا ) به سرپرستی Prof. Dr. Ruiolf Schäzer و پرفسور آزیتا ولینیا (استاد فیزیک دانشگاه در آمریکا و عضو پژوهشگران ناسا) کرده است

کلیه دانشجویان دانشگاه های( صنعتی شریف - صنعتی امیر کبیر - صنعتی اصفهان - و دانشگاه های معتبر کشور با نمرات بالا و تجربه تحقیق و پژوهش ) و حتی دانشجویان پزشکی و پیرا پزشکی در زمینه پزشکی و رشته های مربوط تنها با داشتن پروسه تحقیقی قوی و سابقه علمی می توانند شرایط پذیرش بورسیه را داشته باشن ...

این بورسیه های تحصیلی از سال 2009 تا 2013 از طرف شرکت مربوطه در دانشگاه های معتبر کشورهای آمریکا / کانادا / انگلستان / استرالیا / آلمان / فرانسه / سوئد اجرا می شوند.بودجه ای برابر 200 میلیون دلار برای این تحقیقات پیش بینی شده است . پس سعی کنید از دست ندین این موقعیت رو چون واقعآ شرایط خوبی داره ....

برای اقدام میتونین شرایط خودتون را برام بنبویسین تا شما را Apply کنم ....!!!
    ممنون میشم بگین از چه طریق میشه اقدام کرد..چون مسلما هر شخص خودش باید برای خودش اقدام کنه
    منبع خبر رو هم ذکر کنین ممنون میشم
    ویرایش توسط zari : November 13th, 2010 در ساعت 10:43 PM دلیل: email

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88 نمایش پست ها
    ممنون میشم بگین از چه طریق میشه اقدام کرد..چون مسلما هر شخص خودش باید برای خودش اقدام کنه
    منبع خبر رو هم ذکر کنین ممنون میشم
    من که هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم ولی اگر واقعا مشتاق هستید با خود دکتر ولی نیا تماس بگیرید. اطلاعات ایشون تو لینک زیر:
    http://science.gsfc.nasa.gov/sed/ind...nebookid=15087

من دیپلم دارم و میخوام برای دندانپزشکی در اروپا اقدام کنم.بلژِیک و اسپانیا رو فعلا از نظر شرایط شخصی خودم مناسب دیدم.
    شما که تجربه دارید به نظرتون میشه روی بورسیه و یا کمک هزینه ای برای این رشته حساب کرد.
    منظورم بیشتر بورس کامل نیست چون احتمالا بیشتر به مقطع دکترا تعلق میگیره ولی مثلا اگه نمره های خوبی داشته باشیم میتونیم امیدوار باشیم برای سالهای اخر که بخاطر کلینیک و ... هزینه ها بالا میره کمک هزینه ای گرفت؟
    پییشاپیش ممنون از جواب هر کودوم از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masood3 نمایش پست ها
    سازمان فضایی اروپا (European Space Agency) و سازمان فضایی آمریکا (NASA) در یک اقدام مشترک برای تامین نیروی کاری وعلمی آینده خود اقدام به دادن بورسیه به دانشجویان مخلتف از دانشگاه های سراسر جهان در مقطع ( فوق لیسانس و دکترا ) به سرپرستی Prof. Dr. Ruiolf Schäzer و پرفسور آزیتا ولینیا (استاد فیزیک دانشگاه در آمریکا و عضو پژوهشگران ناسا) کرده است

کلیه دانشجویان دانشگاه های( صنعتی شریف - صنعتی امیر کبیر - صنعتی اصفهان - و دانشگاه های معتبر کشور با نمرات بالا و تجربه تحقیق و پژوهش ) و حتی دانشجویان پزشکی و پیرا پزشکی در زمینه پزشکی و رشته های مربوط تنها با داشتن پروسه تحقیقی قوی و سابقه علمی می توانند شرایط پذیرش بورسیه را داشته باشن ...

این بورسیه های تحصیلی از سال 2009 تا 2013 از طرف شرکت مربوطه در دانشگاه های معتبر کشورهای آمریکا / کانادا / انگلستان / استرالیا / آلمان / فرانسه / سوئد اجرا می شوند.بودجه ای برابر 200 میلیون دلار برای این تحقیقات پیش بینی شده است . پس سعی کنید از دست ندین این موقعیت رو چون واقعآ شرایط خوبی داره ....

برای اقدام میتونین شرایط خودتون را برام بنبویسین تا شما را Apply کنم ....!!!

سسسلام .... من می خواستم بدونم واسه رشته طراحی شهری (فوق لیسانس ) با بورسیه کدوم دانشگاه اروپا خوبه ؟؟؟

سلام
    1- عموما در مقطع شروع تحصیلات خیر. ( در صورتیکه رتبه های المپیاد و یا شرایط خاص داشته باشید امکان پذیر است. )
    2- در زمان تحصیل اقراد با شرایط تحصیلی خیلی خوب امکان دریافت مبلغی از هزینه های خود را دارند.
    3- شرایط دانشگاه و رشته تخصیلی متفاوت است. در رشته های پزشکی بندرت بورسیه در اولین مقطع تحصیلی داده میشود.

موفق باشید

Junior Member

سلام، می خواستم ببینم برای رشته معماری و یا دکوراسیون داخلی در مقطع لیسانس چه دانشگاهی را و در چه کشوری معرفی می کنید؟
    از نظر هزینه هم نمی خوام خیلی زیاد باشه.
    ممنون

با سلام به همگی
    من امسال برای مستر یا همون فوق لیسانس می خوام اقدام کتم با توجه به شرایطم چه دانشگاهی رو پیشنهاد کنید . آیا امکان فاند هم هست؟
    لیسانس مهندسی برق- معدل 16.60(دانشجوی ترم آخر دانشگاه ازاد)
    دوره های تخصصی plc را گذروندم
    یک سال سابقه کار مرتبط تو دو شرکت را دارم.
    TOEFL , GRE هم ندارم.
    ممنون می شم از راهنماییتون.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط m_a_m_esfahani نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    من امسال برای مستر یا همون فوق لیسانس می خوام اقدام کتم با توجه به شرایطم چه دانشگاهی رو پیشنهاد کنید . آیا امکان فاند هم هست؟
    لیسانس مهندسی برق- معدل 16.60(دانشجوی ترم آخر دانشگاه ازاد)
    دوره های تخصصی plc را گذروندم
    یک سال سابقه کار مرتبط تو دو شرکت را دارم.
    TOEFL , GRE هم ندارم.
    ممنون می شم از راهنماییتون.
    یعنی چی که زبان ندارید؟زبانتون خوب نیست یا اینکه میخواید برید اونجا بخونید؟به هر حال باید مدرک زبان ارائه بدید. معدل خوبی دارید. اما خیلی سخته که فاند گیرتون بیاد برای مستر اونم توی اروپا...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان من ترم آخر مهندسی صنایع هستم
    یه مقاله در حد isi در حال نوشتن دارم و یه مقاله کنفرانس داخلی
    معدل 15
    زبانم خوبه ولی هنوز مدرکی نگرفتم
    برای کجا اقدام کنم تا بتونم فاند بگیرم
    کدوم یه از کشور های اروپایی تورشته من فاند می ده؟
    ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط pourmoasvi نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترم آخر مهندسی صنایع هستم
    یه مقاله در حد isi در حال نوشتن دارم و یه مقاله کنفرانس داخلی
    معدل 15
    زبانم خوبه ولی هنوز مدرکی نگرفتم
    برای کجا اقدام کنم تا بتونم فاند بگیرم
    کدوم یه از کشور های اروپایی تورشته من فاند می ده؟
    ممنونم
    برای ارشد منظورتون هست؟اصولا به جز کانادا و آمریکا تو بقیه کشورها یه خورده شرایط برای فاند سخته. نکته خاصی تو رزومه شما دیده نمیشه که بحث فاند قطعی باشه. مدرک زبان هم که ندارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)