صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه روزبهان ساری

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

سلام دوستان من کارشناسی معماری دارم با معدل 15.6 ودوسال سابقه کار طراحی نور پردازی تو یه شرکت معتبر که خارج از کشور هم فعالیت داشته و یه مقاله در زمینه نور بناهای تاریخی میخواستم بدونم چقد شانس گرفتن بورس دارم و چه کشوری راحت تر و بهتره در این مورد ؟
    ممنون

به رشته های هنر هم بورس میدن؟؟ فقط هزینه ی دانشگاه 4000 میشه یا کلی؟؟؟

من رشتم هنر گرافیک و نقاشی در حال حاضر کاردانی به کارشناسی کشور خودمونو قبول شدم، ولی می خوام فوق لیسانسمو تو یه کشور دیگه بخونم واسه همین میخوام برای مدرک زبان از الان اقدام کنم ،
    1.اصلا نمی دونم کدوم کشور برای رشتم خوبه؟؟؟؟
    2.معدل دیپلم و فوق دیپلمم 17 به بالاست به نظرتون بورسم میکنن (اگه می کنن شرایگیش چه جوریه)؟؟؟ 4
    3. من نمی تونم زیاد پول بدم برای این 2سال 10 ملیون الی 15 میلیون میتونم کنار بزارم !! به نظر شما از بین کشور های اوروپایی کدوم بیشتر مناسبمه؟؟؟ از بین کشورای آسیایی کدوم بیشتر مناسبه با توجه به بودجم؟! به نظرتون بورسم میکنن اگه می کنن کدوم کشور؟؟؟و چقدر زمان میبره؟؟
    (ممنون میشم جواب بدین خیلی گیجم اطلاعاتم کمه وقتمم داره میره)

Junior Member

سلام من واسه فرصت مطالعاتی میخوام از یه کشور اروپایی پذیرش بگیرم با فاند کامل سوالم اینه که واسه فرصت مطالعاتی که مدرک کامل دکتری نمیخواد؟ من معدل لیسانسم 12.70 و فوقم 16.5 یه 5 تا هم ISI دارم. ولی مدرک زبان ندارم هنوز..شاید آیلتس 6 بتونم بگیرم. به نظرتون میتونم فاند کامل بگیرم

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

سلام!
    می خواستم بدونم دانشگاه های نروژ واسه مهندسی نفت در مقطع فوق لیسانس فاند یا اسکالرشیپ دارن یا نه .
    مرسی

میگن توی کشور هلند به همه ی پذیرفته شدگان در مقطع دکترا حقوق میدن و احتیاجی به دریافت بورس نیست .ایا همچین چیزی صحت داره. ؟ایا گرفتن پذیرش در رشته های علوم انسانی در مقطع دکترا در این کشور سخته؟با معدل14 لیسانس و 16 فوق لیسانس.

سلام دوستان . من دارم در حال حاظر توی مالزی مستر میخونم. رشته ی مهندسی صنایع . البته رشتم by course هستش و research نداره . می خواستم ببینم کسی هست که بدونه به من برای دکتر توی اروپا بورس تحصیلی میدن یا نه. به رشته های by course بهتر بورس میدن یا by research ؟ کدوم کشور راحت تر بورسیه میده برای رشته ی من؟
    مرسی از کمکتون پیشاپیش

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط mnassir نمایش پست ها
    سلام دوستان . من دارم در حال حاظر توی مالزی مستر میخونم. رشته ی مهندسی صنایع . البته رشتم by course هستش و research نداره . می خواستم ببینم کسی هست که بدونه به من برای دکتر توی اروپا بورس تحصیلی میدن یا نه. به رشته های by course بهتر بورس میدن یا by research ؟ کدوم کشور راحت تر بورسیه میده برای رشته ی من؟
    مرسی از کمکتون پیشاپیش
    از اونجایی که ماهیت دوره ی دکتری بیشتر پژوهش هستش مسلما واسه ادمیت شدن و بورس گرفتن بیشتر به قسمت پژوهشی رزومه توجه می کنن تا تئوریتیکال . به نظر من کشور های اسکاندیناوی واسه دکتری بیشتر از همه جا بورس یا فاند میدن اما از لحاظ آکادمیکی یا امکانات پژوهشی هیچ کشوری تو اروپا توان رقابت با بریتانیا یا آلمان رو نداره.
    با آرزوی موفقیت !

Junior Member

Unhappy پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

سلام دوستان.
    من مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد می خونم.معدلم تقریبا50/16 تا 17.با توجه به اینکه زبانم خیلی خوبه می تونم IELTS با 5/6 یا7 بگیرم.مقاله داخلی هم دارم + چند تا مقاله ترجمه.

به نظرتون شانس گرفتن بورس واسه مستر (فقط برای تحصیل و نه زندگی)می تونم شانس داشته باشم؟رنکینگ دانشگاهم زیاد مهم نیست.اگه شانس ندارم کدوم دانشگاه ها از لحاظ شهریه مناسبترن واسه مستر؟

مرسی از همه.

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط kamal_urb نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد می خونم.معدلم تقریبا50/16 تا 17.با توجه به اینکه زبانم خیلی خوبه می تونم IELTS با 5/6 یا7 بگیرم.مقاله داخلی هم دارم + چند تا مقاله ترجمه.

به نظرتون شانس گرفتن بورس واسه مستر (فقط برای تحصیل و نه زندگی)می تونم شانس داشته باشم؟رنکینگ دانشگاهم زیاد مهم نیست.اگه شانس ندارم کدوم دانشگاه ها از لحاظ شهریه مناسبترن واسه مستر؟

مرسی از همه.
    سلام دوست عزیز
    دانشگاه های نروژ رایگان هستند، شانستونم خوبه واسه پذیرش. بطور کلی در اروپا به غیر بریتانیا، سوئد و دانمارک شهریه ها نسبت به آمربکای شمالی و استرالیا پایین تره.
    لطفا به این سایت یه سری بزنین و تو قسمت Advanced Search اش میتونین میزان شهریه و سایر موارد رو وارد کنید.
    موفق باشید!
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)