صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: Freie Universität Berlin

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه آزاد برلین (Freie Universität Berlin)

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    دوستان ددلاین وینتر زمستر چه تاریخیهههههههههه؟
    15 ژانویه، برای تابستان
    15 جون، واسه زمستان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط goleniloofar نمایش پست ها
    سلام من در رشته کامپیوتر کارشناسی با معدل بالا دارم و میخوام برای مستر اقدام کنم میخواستم بدونم برای فرستادن مدرک چی و به کجا باید بفرستیم؟من کل سایت دانشگاهو خوندم و زیر و رو کردم ولی هیچ لینکی ندیدم که بشه فهمید چی لازمه که براشون بفرستیم و به کجا باید بفرستیم؟
    فقط ایمیل چندتا از اساتید دانشکده کامپیوتر توش بود.
    گفته نشده تا چه حد باید زبان آلمانی بدونیم فقط گفتن که باید مدرک آیلتس بگیریم.

ممنون میشم راهنماییم کنید
    همه موارد در این لینک توضیح داده شده که چی نیاز دارن، مدارک که اماده کردی با اپلیکیشن فرم رو پر کن و مدارک رو برای بخش بین الملل دانشگاه ارسال کن. اینم رشته انفورماتیک که از اینجا میتونی مشخصات استادا و کورس رو ببینی. رشته کامپیوترش برای فوق لیسانس به المانیه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Hossein نمایش پست ها
    سوال منم هستش ، برق و الکترونیک داره ؟
    بیشتر دوره فوق لیسانسش به زبان المانیه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    همه موارد در این لینک توضیح داده شده که چی نیاز دارن، مدارک که اماده کردی با اپلیکیشن فرم رو پر کن و مدارک رو برای بخش بین الملل دانشگاه ارسال کن. اینم رشته انفورماتیک که از اینجا میتونی مشخصات استادا و کورس رو ببینی. رشته کامپیوترش برای فوق لیسانس به المانیه

ممنون از راهنماییتون من این لینک هارو قبلا خوندم ولی اینجا به جز توضیح اینکه باید تافل یا آیلتس داشته باشی راجع به چیز دیگه توضیح نداده یعنی گفته نشده چه مدارکی از دانشگاه خودمون باید گرفته بشه و فرستاده بشه، هیچ اپلیکیشن آن لاینی هم برای پرکردن وجود نداره فقط آدرس ایمیل یکی از استادهای دانشکده علوم کامپیوتر یا همون انفورماتیک گذاشته شده!
    یه مهلت ثبت نام برای مستر علوم کامپیوتر داره که نوشته شده15.10.-30.11 و April 15 – May 31 آیا این تاریخ به معنای اینه که بین ماه اکتبرو نوامبر فقط فرم اپلیکیشن در دسترس قرار میگیره برای پرشدن؟
    برای همینه که الان هیچ فرم اپلیکیشنی نیست؟
    یا اینکه مدارک رو باید برای همین استاد فرستاد و فرمی برای پرکردن وجود نداره؟
    راستش من یه کمی گیج شدم ببخشید اگه سوالای عجیب میپرسم!!!

راستی در اطلاعاتش زده دروس به انگلیسی و آلمانی تدریس میشه میخواستم ببینم تا چه پایه ای باید زبان آلمانی رو یاد بگیرم؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط goleniloofar نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون من این لینک هارو قبلا خوندم ولی اینجا به جز توضیح اینکه باید تافل یا آیلتس داشته باشی راجع به چیز دیگه توضیح نداده یعنی گفته نشده چه مدارکی از دانشگاه خودمون باید گرفته بشه و فرستاده بشه، هیچ اپلیکیشن آن لاینی هم برای پرکردن وجود نداره فقط آدرس ایمیل یکی از استادهای دانشکده علوم کامپیوتر یا همون انفورماتیک گذاشته شده!
    یه مهلت ثبت نام برای مستر علوم کامپیوتر داره که نوشته شده15.10.-30.11 و April 15 – May 31 آیا این تاریخ به معنای اینه که بین ماه اکتبرو نوامبر فقط فرم اپلیکیشن در دسترس قرار میگیره برای پرشدن؟
    برای همینه که الان هیچ فرم اپلیکیشنی نیست؟
    یا اینکه مدارک رو باید برای همین استاد فرستاد و فرمی برای پرکردن وجود نداره؟
    راستش من یه کمی گیج شدم ببخشید اگه سوالای عجیب میپرسم!!!

راستی در اطلاعاتش زده دروس به انگلیسی و آلمانی تدریس میشه میخواستم ببینم تا چه پایه ای باید زبان آلمانی رو یاد بگیرم؟؟
    برای دوره فوق استاد هیچ نقشی نخواهد داشت! مگر اینکه ایشون کوردینیتور رشته باشن که خب به طبع میشه در خصوص فرم انلاین برای ثبت نام از ایشون سوال بپرسید.
    اون تاریخی که شما اشاره کردید که گذشته!! این به همین دلیله که فرم برای سال قبل بوده و ورداشته شده.
    مدارک تنها به دایره بین الملل دانشگاه ارسال میشه مجدداً عرض میکنم استاد نقشی نداره.
    دروس بصورت کمباین 70% انگلیسی و 30% المانی عموماً سطح زبان A1 یا A2 نیاز می باشد بهتره دقیق سوال بپرسید.

Contact points:

• Info-Counter in the foyer of Iltisstr. 1, 14195 Berlin (subway station Dahlem-Dorf)

• Info-Counter Academic Advisory Service, Brümmerstr. 50, 14195 Berlin (subway station Thielplatz)

• Info-Counter Mensa II, Otto-von-Simson-Str. 26, 14195 Berlin (subway station Thielplatz, office hours during lecture period Mo-Fr 9.00-17.00)

• Information by Telephone under +49-(0)30 838 700 00

• Email: Info-Service@fu-berlin.de

• Information on Studies per Chat: Monday 15.00-16.00

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Freie Universität Berlin

سلام دوستان.
    کسی هست این دانشگاه درس بخونه ؟؟؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

سلام. دوستان در مورد رشته روزنامه نگاری بین المللی که با بورسیه دااد توی این دانشگاه ارائه میشه کسی اطلاعاتی داره؟ ظاهراً رنکینگ این دانشگاه هم بسیار خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، من برای این دانشگاه برای مستر ریاضی، به زبان انگلیسی پذیرش گرفتم، اگر تجربیاتی دارید ممنون می شم منم راهنمایی کنید؟ در مورد خوابگاه چه تجربیاتی دارید ؟ اون مدارکی که مربوط به بیمه است منظورشون چیه ؟ کپی مدرک شناسای منظورش ، می تونه همون پاسپورت باشه ؟
    ممنون

من هیچ رشته ای تو ارشد و کارشناسی پیدا نکردم که فقط زبان آلمانی بخواد رشتمم عمران مدرک آلمانی دارم اما همه دانشگاهها ایلتسم میخواد .حالا چیکار کنم؟فکر میکردم صرفا با المانی میشه پذیرش کرد

هیچکی نیس که تو این دانشگاه باشه و یکم اطلاعات بده درباره خوابگاه. کجا باید خونه گرف که نزدیک باشه؟ رنج قیمت خونه؟ محیط دانشگاه و شهر و ازینجور اطلاعات.
    خود سایت دانشگاه اصا اطلاعات خاصی نداره برعکس همه دانشگاهها که کلی اطلاعات میشه از سایتش دراورد

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین