صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 100

موضوع: defer کردن ( گرفتن 1 ترم مرخصی از دانشگاه مقصد)

پیش فرض defer برای یک ترم و مشکل سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan150
    یک سوال مهم:
    من از طریق وزارت علوم و گذاشتن وثیقه خروجی گرفتم، ولی Clearance من نیامده و باید برای ترم زمستان Differ کنم. آیا من مشکل سربازی برای خروج از کشور تا ترم بعد پیدا می کنم؟ باید چی کار کنم؟
    کاربر عزیز

لطفا" پست خود را در مرتبط ترین تاپیک ارسال نمایید
    من پست شما رو به این تاپیک منتقل کردم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : defer برای یک ترم و مشکل سربازی

یک سوال مهم:
    من از طریق وزارت علوم و گذاشتن وثیقه خروجی گرفتم، ولی Clearance من نیامده و باید برای ترم زمستان Differ کنم. آیا من مشکل سربازی برای خروج از کشور تا ترم بعد پیدا می کنم؟ باید چی کار کنم؟

Junior Member

طبق قانون یک ترم defer رو وزارت علوم قبول میکنه. شما باید با نامه defer برید وزارت علوم برای اخذ اجازه خروج جدید.

Junior Member

چند وقته از فارغ التحصیلیت گذشته؟ کلییر که شدی صفحه سایت رو بعلاوه پاسپورت و blue ticket و نامه دانشگاه(I-20) میبری پیش اقای مقیمی

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : وضعیت معافیت تحصیلی در صورت تعویق زمان سفر

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزيز در ApplyAbroad

من فارغ التحصيل M.Sc فيزيک از دانشگاه تبريز ام و اکنون در فرصت 6 ماهه فراغت از تحصيل قبل از اعزام به خدمت نظام وظيفه ام. اخيراً من يک پذيرش Ph.D از Toronto University در Biomedical Engineering گرفتم و نامه پذيرش الان در دستم است.
    سؤال حياتي من اين است که:

اگر من پس از کسب Passport براي ويزاي Canada اقدام کردم و ويزاي من رو سفارت کانادا Reject کرد، آيا من مي تونم از فرصت 6 ساله اي که وزارت علوم براي Ph.D من در Toronto University داده بود استفاده کنم و تا اين 6 سال سربازي نرم؟ به عبارت ديگر : از پاسپورتي(گذرنامه اي) که در دست من است در مدت يکي دو سال آتي از يک جاي ديگر پذيرش و ويزا بگيرم و به جاي اين که امسال برم کانادا، مثلاً سال آينده برم آلمان؟

قبلاً از همکاري دوستان عزيز نهايت تشکر را دارم.
    اگر یک فلج مادر زاد قهرمان کوهنوردی نمی شود مقصر خودش است. ژان پل سارتر

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

من شنيدم كه اگه كسي نامه پذيرش از يه دانشگاه خارجي رو دستش داشته باشه، علاوه بر 6 ماه فرصت بين فراغت از تحصيل و اعزامش، ميتونه اعزامشو 6 ماه ديگه (مطمئن نيستم، ممكنه بيشتر از اين هم باشه) هم به تعويق بندازه.
    ولي فكر نمي كنم كه بشه از اون فرصت چند ساله كه براي ادامه تحصيل در خارج از كشور بهت دادن، در صورتي كه ايران بمونيع بتوني استفاده كني.
    البته نمي دونم كه چطور قراره بدونند كه تو در اين فرصت از ايران خارج شدي يا نه!!

Junior Member

سلام
    کسی می دونه که نامه ای رو که وزارت علوم میده که ببریم گذرنامه تا کی میشه برد؟ یعنی چقدر می تونیم دیر ببریمش؟

ببخشید کسی جواب سوال بالا رو میدونه؟ چه مدت میشه پروسه گرفتن گذرنامه رو طول داد؟ خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط PhD_volunteer
    ببخشید کسی جواب سوال بالا رو میدونه؟ چه مدت میشه پروسه گرفتن گذرنامه رو طول داد؟ خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده.
    گرفتن گذرنامه 20 روز ماکزبمم در حالت عادی طول می کشه! که در حالتی هم، 3 روزه صادر می کنند، که باید بری پیش رئیس گذرنامه ( بعد از اینکه دبیرخانه نامت رو مهر کرد...) اگه قانعش کردی 3 روزه می دن..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    گرفتن گذرنامه 20 روز ماکزبمم در حالت عادی طول می کشه! که در حالتی هم، 3 روزه صادر می کنند، که باید بری پیش رئیس گذرنامه ( بعد از اینکه دبیرخانه نامت رو مهر کرد...) اگه قانعش کردی 3 روزه می دن..
    در حالت عادی مکزیمم ا هفته طول میکشه معمولا 4روزه 5روزه میاد احتمالا مال شما چند دست بین پستیا چرخیده تا ومده دستتون 20 روز شده ! ;D
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0