صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 100

موضوع: defer کردن ( گرفتن 1 ترم مرخصی از دانشگاه مقصد)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت معافیت تحصیلی در صورت تعویق زمان سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط saber7165
    سلام
    کسی می دونه که نامه ای رو که وزارت علوم میده که ببریم گذرنامه تا کی میشه برد؟ یعنی چقدر می تونیم دیر ببریمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PhD_volunteer
    ببخشید کسی جواب سوال بالا رو میدونه؟ چه مدت میشه پروسه گرفتن گذرنامه رو طول داد؟ خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده.
    نامه رو میتونی تا 62 روز بعد از تاریخ نامه ببری اما مسئله اینه که اداره گذرنامه به تاریخ نامه نگاه میکنه و مهر اجازه خروج رو روی گذرنامه ات میزنه. مثلا اگه تاریخ نامه 10 خرداد باشه و شما 11 خرداد نامه رو ببری اداره گذرنامه یه مهر خروج میزنه که از 10 خرداد تا 10 مرداد اجازه خروج داری ... حالا اگه بذاری نامه رو اول مرداد ببری هم، اونا باز همین مهر خروج رو میزنن (یعنی بازهم میزنن از 10 خرداد تا 10 مرداد و کاری ندارن شما چه موقع نامه رو آوردی اداره گذرنامه) ... پس معطل کردن نامه فایده ای نداره ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    در حالت عادی مکزیمم ا هفته طول میکشه معمولا 4روزه 5روزه میاد احتمالا مال شما چند دست بین پستیا چرخیده تا ومده دستتون 20 روز شده ! ;D
    من از همون اورژانسی استفاده کردم... این رو پلیس 10 + می گه تا ماکس رو گفته باشه.... 8)
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    من از همون اورژانسی استفاده کردم... این رو پلیس 10 + می گه تا ماکس رو گفته باشه.... 8)
    آخه پلیس +10 ها با هم فرق دارن باید سعی کنید جاهایی برید که شلوغ باشه که سریع مدارکارو بفرستن فقط در صورتی 1 هفته بیشتر طول میکشه که نزدیک عید و یا ماه هایی باشه که سفر توش زیاده ولی همون 1 هفته باید روش حساب کرد ! من نزدیک عید گرفتم 1 هفته دقیق طول کشید !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

دوستان عزیز
    "عنوان تاپیک از "وزارت علوم" به عنوان کنونی تغییر کرد"

دوستان لطفا" در راستای عنوان تاپیک بحث کنند پست های نامرتبط به تاپیک مربوط منتقل می شوند.
    با تشکر
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

پیش فرض defer کردن یکساله و مشکل سربازی

سلام دوستان،

من از دانشگاه میشیگان برای ترم پائئز پذیرش همراه با فاند دارم، ولی‌ به دلایلی احتمالا مجبورم یک سال defer کنم پذیرشم‌رو (یک ترم رو قبول نمیکنن و فقط سالانه می‌شه defer کرد)

کسی‌ میدونه که چه‌جوری می‌شه defer کردن رو حالی نظام وظیفه کرد؟ وزارت علوم گویا قبول می‌کنه defer کردن رو و معافیت صادر می‌کنه، ولی‌ با نظام وظیفه چه می‌شه کرد؟

ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه راهنمائی کنه...

پیش فرض پاسخ : defer کردن یکساله و مشکل سربازی

راستی‌، یادم رفت بگم که من همین ماه کارای فارغ التحصیلیم انجام می‌شه،
    پستهای قبلی‌ رو هم چک کردم، متاسفانه اطلاعات دقیقی‌ از وضعیت کسایی‌ که ۲ترم دفر می‌کنن موجود نیست.
    بازم ممنون از شما دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persian pride
    سلام دوستان،

من از دانشگاه میشیگان برای ترم پائئز پذیرش همراه با فاند دارم، ولی‌ به دلایلی احتمالا مجبورم یک سال defer کنم پذیرشم‌رو (یک ترم رو قبول نمیکنن و فقط سالانه می‌شه defer کرد)

کسی‌ میدونه که چه‌جوری می‌شه defer کردن رو حالی نظام وظیفه کرد؟ وزارت علوم گویا قبول می‌کنه defer کردن رو و معافیت صادر می‌کنه، ولی‌ با نظام وظیفه چه می‌شه کرد؟

ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه راهنمائی کنه...

شما طرفت وزارت علومه. اگر قبول کنند یکسال بتونی defer کنی دیگه مشکلی با نظام وظیفه نداری خودشون مشکل رو با نظام وظیفه حل میکنند. زمان ما بیشتر از 6 ماه نمیشد تحصیل رو عقب انداخت باز دوستان نظر بدن

منم مشکل مشابهی دارم. خرداد امسال فارغ التحصیل می شم.
    از استرالیا پذیرش داشم برای July 2009 که defer کردم به February 2010 . حالا موندم که با مشکل سربازی چه کنم. آیا وزارت علوم قبول می کنه برای بیش از 6 ماه معافیت تحصیلی بهم بده یا خیر؟

اینجوری که من فهمیدم، وزارت علوم مشکلی‌ نداره با دفر (چه یه ترم چه دو ترم)، مشکل نظام وظیفه است که ممکن دردسر ساز بشه،
    لطفا اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره در میون بذاره با ما...

من برای ترم جولای از مالزی پذیرش گرفتم ولی می خوام به ترم دسامبر دیفر کنم.... مشکل نظام وظیفه دارم و در تاریخ 4 دیماه دفاع کردم پس تا 4 تیرماه فرصت ارسال مدارک رو برای اعزام دارم.......حالا سوال من اینه که با این پذیرشی که برای جولای آمده برم وزارت علوم و معافیت تحصیلی رو بگیرم و کار وثیقه گذاری در نظام وظیفه رو انجام بدم و بعد برم دنبال دیفر و پروسه رو تکرار کنم ...یا اینکه مدارک سربازی رو بفرستم و برای دیفر اقدام کنم و بعد با برگه سبز اعزام و پذیرش دیفر شده برم وزارت علوم و برای ترم بعد تشکیل پرونده بدم؟!!!...پیشنهاد دوستان چیه؟!!!