صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 100

موضوع: defer کردن ( گرفتن 1 ترم مرخصی از دانشگاه مقصد)

پیش فرض پاسخ : defer کردن

سلام
    من پذيرشم اومده. اما فكر كنم به ثبت نام نرسم. به نظرتون سفارت قبول ميكنه حداكثر يه ماه بهد ثبت نام اونجا باشم.استادم موافقه البته. مي خوام ديفر نكنم.

Junior Member

سلام دوستان ...من سوالی داشتم که هیچ جای فروم جوابی براش پیدا نکرم ... لطفاً کمکم کنین ... من فکر می کردم که معاف پزشکی می شم که نشدم ... الان سربازم ... یه پذیرش از امریکا دارم ... می خوام دیفرش کنم برای بهار یا پاییز 2012 ... حالا سوالم اینه که دانشگاه های امریکا فقط به کسایی دیفر می دن که مشکل کلیر نشدن دارن؟ ... من می تونم دلایل دیگه ای مثل مشکل مالی یا اصلاً همین سربازی رو بیارم برای اینکه بهم اجازه دیفر کردن بدن؟ کلا چه دلایلی رو می شه تو ایمیلی که به دانشگاه می زنیم بیاریم که قانع کننده باشه؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط b.jamasbi نمایش پست ها
    سلام دوستان ...من سوالی داشتم که هیچ جای فروم جوابی براش پیدا نکرم ... لطفاً کمکم کنین ... من فکر می کردم که معاف پزشکی می شم که نشدم ... الان سربازم ... یه پذیرش از امریکا دارم ... می خوام دیفرش کنم برای بهار یا پاییز 2012 ... حالا سوالم اینه که دانشگاه های امریکا فقط به کسایی دیفر می دن که مشکل کلیر نشدن دارن؟ ... من می تونم دلایل دیگه ای مثل مشکل مالی یا اصلاً همین سربازی رو بیارم برای اینکه بهم اجازه دیفر کردن بدن؟ کلا چه دلایلی رو می شه تو ایمیلی که به دانشگاه می زنیم بیاریم که قانع کننده باشه؟
    اصلا دلیل نمیخواد و خیلی سادست. در اون نامه فقط بگو که میخوای چه ترمی بیایی. اگر اون دانشگاه از قبل گفته باشه که دیفر امکانپذیره، موظفه این کار رو انجام بده.

Junior Member

سلام دوستان
    من از 1 دانشگاه پذیرش گرفتم و چون تا 1 ماه دیگه شروع میشه کلاسا، میخام دیفر کنم
    فقط سوالی که دارم اینه که I-20 جدید برام کی میاد؟ اگه الان براش اقدام کنم احتمال داره الان بیاد یا نه؟
    با تشکر

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

Lightbulb گرفتن 1 ترم مرخصی از دانشگاه مقصد

سلام دوستان
    یه سوال داشتم امیدوارم جای درستی‌ عنوانش کرده باشم

اگه من از یه دانشگاه پذیرش بگیرم و وضعیت ویزا هم مشخص بشه و بهم ویزا بدن می‌تونم بد از ثبت نام و confirm کردن اپلای ۱ ترم مرخصی بگیرم و تو این ۶ ماه که فرصت دارم خدمتمو برمو بد از کشور خارج شم؟

( من ۱۴ ماه کسری خدمت دارم )

مرسی
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabi University, Mechanical Engineering

سلام
    من از کشور خارج شدم الان و میخام به جای سپتامبر، ژانویه ثبت نام کنم. حالا باید چی کار کنم؟ باید به اطلاع وزارت علوم برسونم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : گرفتن 1 ترم مرخصی از دانشگاه مقصد

نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم امیدوارم جای درستی‌ عنوانش کرده باشم

اگه من از یه دانشگاه پذیرش بگیرم و وضعیت ویزا هم مشخص بشه و بهم ویزا بدن می‌تونم بد از ثبت نام و confirm کردن اپلای ۱ ترم مرخصی بگیرم و تو این ۶ ماه که فرصت دارم خدمتمو برمو بد از کشور خارج شم؟

( من ۱۴ ماه کسری خدمت دارم )

مرسی
    هدفتون از این کار چیه آخه؟! شما سه ماه خدمت داری دیگه. برو خدمت همزمان هم کارهای پذیرشت رو انجام بده بعد با خیال راحت برو! برای اینکه کارت هم سریعتر بشه الان که هنوز سرباز نشدی برو یک پاسپورت هم بگیر اگر نداری.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

[QUOTE=sinaskandary;515531]سلام
    من از کشور خارج شدم الان و میخام به جای سپتامبر، ژانویه ثبت نام کنم. حالا باید چی کار کنم؟ باید به اطلاع وزارت علوم برسونccم؟[/QU

سلام . هر دانشجو موظف هست هر ترم كه در حال تحصيل هست برگه اشتغال به تحصيل را كه به تاييد سفارت رسيده به وزارت علوم ارسال كنه . شما ميتوني ديفر كني براي ترم ديگه و ميدونم واسه ترم اول 100درصد قبول ميكنن . ولي نميدونم آيا به معافيت گير ميدن يا نه ؟ اگه كسي از دوستان ميدونه لطفا راهنمايي كنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabi University, Mechanical Engineering

[QUOTE=arash_id2004;516200]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaskandary نمایش پست ها
    سلام
    من از کشور خارج شدم الان و میخام به جای سپتامبر، ژانویه ثبت نام کنم. حالا باید چی کار کنم؟ باید به اطلاع وزارت علوم برسونccم؟[/QU

سلام . هر دانشجو موظف هست هر ترم كه در حال تحصيل هست برگه اشتغال به تحصيل را كه به تاييد سفارت رسيده به وزارت علوم ارسال كنه . شما ميتوني ديفر كني براي ترم ديگه و ميدونم واسه ترم اول 100درصد قبول ميكنن . ولي نميدونم آيا به معافيت گير ميدن يا نه ؟ اگه كسي از دوستان ميدونه لطفا راهنمايي كنه؟

از طریق سفارت میشه دیفر کرد یا باید از طریق وزارت علوم باشه؟
    نمیشه ترم بعدی تشکیل پرونده بدم به جای این ترم؟
    ویرایش توسط dalvandi : September 12th, 2011 در ساعت 12:08 AM

[QUOTE=sinaskandary;517077]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_id2004 نمایش پست ها

از طریق سفارت میشه دیفر کرد یا باید از طریق وزارت علوم باشه؟
    نمیشه ترم بعدی تشکیل پرونده بدم به جای این ترم؟
    قاعدش اینه که از وزارت میخان که دیفر بده . و اونا قبول میکن . فکر کنم از طریق سامنه شتا بخواهی دیفرت رو قبول کن . یک دلیل هم بیار مثل مریضی یا اموزش زبان . سفارت نقشی نداره .تلفنی از وزارت هم میتونی بپرسی یا برات بپرسن تا مطمئن بشی