صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: ايجاد يك تاپيك با عنوان "تاپيك هاي مهم" در زير گروه ها

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض ايجاد يك تاپيك با عنوان "تاپيك هاي مهم" در زير گروه ها

با افزايش ارسال ها، تعداد تاپيك هاي مهم هم در حال افزايشه.
    تو بعضي از زير گروه ها تعداد خيلي زيادي از تاپيك ها پين شدن (به عنوان مهم نشانه گذاري شدن) كه خودش باعث شلوغي شده.
    من پيشنهاد مي كنم در هر زير گروه يك تاپيك با عنوان "موضوع هاي مهم" ايجاد بشه و لينك تاپيك هاي با ارزش با عنوانش اونجا ذكر بشن.
    با انجام اين كار لزومي نداره كه تعداد زيادي تاپيك به عنوان مهم نشانه گذاري بشن و همچنين انجام اين كار تعداد تاپيك هاي تكراري رو كمتر مي كنه و كسايي كه حوصله جستجو ندارن راحت به تاپيك مورد نظرشون مي رسن.

من توي زير گروه مربوط به ويزاي F-1 و F-2 يك نمونه از اين تاپيك ها ايجاد كردم كه البته هنوز كامل نشده:
    موضوع هاي مهم
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : ايجاد يك تاپيك با عنوان "تاپيك هاي مهم" در زير گروه ها

خوبه. ميشه موضوعاتي كه از لحاظ اهميت در درجه دوم قرار دارند توي اون موضوع قرار داد
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    با افزايش ارسال ها، تعداد تاپيك هاي مهم هم در حال افزايشه.
    تو بعضي از زير گروه ها تعداد خيلي زيادي از تاپيك ها پين شدن (به عنوان مهم نشانه گذاري شدن) كه خودش باعث شلوغي شده.
    من پيشنهاد مي كنم در هر زير گروه يك تاپيك با عنوان "تاپيك هاي مهم" ايجاد بشه و لينك تاپيك هاي با ارزش با عنوانش اونجا ذكر بشن.
    با انجام اين كار لزومي نداره كه تعداد زيادي تاپيك به عنوان مهم نشانه گذاري بشن و همچنين انجام اين كار تعداد تاپيك هاي تكراري رو كمتر مي كنه و كسايي كه حوصله جستجو ندارن راحت به تاپيك مورد نظرشون مي رسن.

من توي زير گروه مربوط به ويزاي F-1 و F-2 يك نمونه از اين تاپيك ها ايجاد كردم كه البته هنوز كامل نشده:
    تاپيك هاي مهم
    پیشنهاد خوبیه من موافقم
    الان تو بعضی زیر گروهها تاپیکهای پین شده خیلی زیاد شدن که انصافا بعضی هاشون هم زیاد مهم نیستن
    میشه همه تاپیکها رو تو یه تاپیک معرفی کرد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

درود
    فكر بسيار خوبي هست
    ولي براي عناويني مهم هست كه بحث هاي زيادي داخلشان هست مانند تافل ، كانادا و ...

وحيد جان هم راست مي گه اين قفل شدن كل صفحه اول را گرفته و تغييراتي در آنها بشه بهتره!
    با تشكر

یه بار این بحث شد که شاید بهتر باشه برای مسائل مهم در هر زیر گروه، یه تاپیک ایجاد بشه و به مسائل مهم اون زیر گروه در ویکی لینک بده. یعنی شاید بهتر باشه که به مرور زمان، دانش موجود در تاپیکهای مهم برده بشه به ویکی و بعد در این تاپیک مهم که اینجا اشاره شده لینکهای مربوط به ویکی باشه.
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

ApplyAbroad Champion

پیشنهاد خیلی خوبیه و از ars عزیز به خاطر یادآوری این موضوع ممنونم. فقط فکر می‌کنم اگر عنوان موضوع رو هم فارسی کنیم و از کلمه «تاپیک» استفاده نکنیم خیلی بهتر باشه. می‌شه از «موضوع» یا همون «گفتار» که بچه‌ها پیشنهاد کرده بودند استفاده کرد.

پیشنهاد goodgirl هم بسیار به جاست. این جور موضوعات رو می‌شه با عنوانی مثل «پرسش‌های متداول» به ویکی منتقل کرد و لینک به زیرگروه مربوطه در فروم رو هم در ویکی قرار داد. من سعی می‌کنم برای یکی دو تا از زیرگروه‌ها این کار رو انجام بدهم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    پیشنهاد خیلی خوبیه و از ars عزیز به خاطر یادآوری این موضوع ممنونم. فقط فکر می‌کنم اگر عنوان موضوع رو هم فارسی کنیم و از کلمه «تاپیک» استفاده نکنیم خیلی بهتر باشه. می‌شه از «موضوع» یا همون «گفتار» که بچه‌ها پیشنهاد کرده بودند استفاده کرد.
    حرف شما در مورد "تاپیک" درسته.
    اول خواستم تبدیل کنم به "گفتار" که فارسی تر باشه ولی دیدم خیلی ملموس نیست به همین خاطر از کلمه عربی "موضوع" استفاده کردم و عنوان رو به "موضوع های مهم" تغییر دادم.
    اگه Moderator های هر زیر گروه که بیشتر از ما به مطالب اون زیر گروه اشراف دارن یک همچین موضوع هایی ایجاد کنن خیلی می تونه مفید باشه.

ApplyAbroad Champion

بله من هم می‌خواهم از Moderatorها خواهش کنم که در زیرگروه‌های تحت مدیریت خودشون چنین موضوعاتی رو ایجاد کنند و موضوعاتی رو که لینکش رو در داخل این موضوع قرار می‌دهند از حالت «مهم» (پین شده) در بیارند. فقط تاکید کنم که لطفا فقط Moderatorها این کار رو بکنند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    بله من هم می‌خواهم از Moderatorها خواهش کنم که در زیرگروه‌های تحت مدیریت خودشون چنین موضوعاتی رو ایجاد کنند و موضوعاتی رو که لینکش رو در داخل این موضوع قرار می‌دهند از حالت «مهم» (پین شده) در بیارند. فقط تاکید کنم که لطفا فقط Moderatorها این کار رو بکنند.
    من هم از Moderator ها خواهش می کنم که این موضوع ها رو قفل کنن تا با ارسال های اضافه شلوغ نشن.
    اگه کسی به نظرش موضوعی مهم اومد ولی توی این موضوع ها قرار نداشت می تونه به Moderator اون زیر گروه پیغام خصوصی ارسال کنه.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    يك سوالي كه وجود داره اين هست كه:
    براي تركيب موضوعي با موضوعي كه در "موضوعات مهم" هست. نميشه اين كار رو انجام داد چون در اونجا ميره در لينكها.فكر ميكنم براي تركيب بايد در ابتدا از موضوع مورد نظر در موضوعات مهم كليد تركيب با موضوع جديد رو زد تا بره رو صفحه تركيب...
    چقدر پيچيده شد! :-X

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)