نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Top 7 NOC application received by CIC Date Modified: 2011-09-27

رأی دهندگان
1775. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1122 Cap Reached

500 28.17%
  • 3152 Cap Reached

500 28.17%
  • 3131 Pharmacists

239 13.46%
  • 2121 Biologists and Related Scientists

120 6.76%
  • 0631 Restaurant and Food Service Managers

209 11.77%
  • 4152 Social Workers

72 4.06%
  • 3113 Dentists

135 7.61%
صفحه 101 از 589 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 5886

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    چك كردم هيچي اضافه نشده ولي يه مسئله هست كه هنوز اميدوارم فاميل من چون دو قسمتي هست در پرونده قبلي با يه فاصله از هم جدا شده اما اين پروندم چون درگذرنامه خط فاصله نبود منهم ننوشتم
    نمي دونم واقعا حذف شدم يا اين قضيه مشكل بوجود آورده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟در ضمن آدرس ايميل هم جديد داد م در اون هم چيزي نديدم
    کی گفته شما حذف شدین ؟؟؟؟؟ اداره مهاجرت گفته دیگه پرونده جدید نفرستین که ممکنه در لیست 10000 تایی نباشین . پرونده من بعد از 53 روز وارد پروسه شده و دارن بررسی می کنند و احتمالا از شما هم در همین بازه زمانی بررسی اون شروع می شه . اصلا نگران نباشین . با همون فایل قبلی چک کنین تا این موضوع رو متوجه بشین من حدس می زنم خدود یک هفته تا 10 روز آینده این وضعیت هم براس شما اتفاق می افته .
    too much love will kill you

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کی گفته شما حذف شدین ؟؟؟؟؟ اداره مهاجرت گفته دیگه پرونده جدید نفرستین که ممکنه در لیست 10000 تایی نباشین . پرونده من بعد از 53 روز وارد پروسه شده و دارن بررسی می کنند و احتمالا از شما هم در همین بازه زمانی بررسی اون شروع می شه . اصلا نگران نباشین . با همون فایل قبلی چک کنین تا این موضوع رو متوجه بشین من حدس می زنم خدود یک هفته تا 10 روز آینده این وضعیت هم براس شما اتفاق می افته .
    متشكرم از پاسخ دلگرم كنندتون ، اميدوار شدم بعد از شوكي كه امروز داشتم فقط بايد ايميلهام رو چك كنم و اين صفحه رو اميد به خدا
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PECRAMGH نمایش پست ها
    من به قصد تحصیل اومدم مالزی و حداقل یکسالی اینجا می مونم.لازمه اعلام کنم؟
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم باید اطلاع بدهید چون به قول معروف این یه تغییر وضعیت نسبتا قابل توجه برای شماست. بخصوص که شما قصد دارید برای ادامه تحصیل در کشوری دیگر به مدت قابل توجهی اقامت کنید. بنابراین نه تنها آدرس شما تغییر کرده بلکه فعالیت شما هم تاحدی دچار تغییر شده. بنابراین چون در آینده در ادامه فرایند مهاجرت احتمالا برای دریافت فرمهای مدیکال یا انجام آزمایشهای پزشکی و یا احتمالا ارسال وجوهی، از کشور مالزی اقدام خواهید کرد پس در صورتیکه فایل نامبر را دریافت کرده اید بهتر ایت همانطور که آقا وحید گفتند در طی ایمیلی این موضوع و آدرس جدید خود را به آنها اطلاع دهید. البته آنها بعدا از شما خواهند خواست که این تغییر را به صورت کتبی و با امضای خودتان و به صورت اسکن شده برای آنها بفرستید. البته توجه کنید در صورتیکه هنوز فایل نامبر را دریافت نکرده اید صبر کنید تا فایل نامبرتان بیاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    متشكرم از پاسخ دلگرم كنندتون ، اميدوار شدم بعد از شوكي كه امروز داشتم فقط بايد ايميلهام رو چك كنم و اين صفحه رو اميد به خدا
    فرشته جان نگران نباش مطمین باش اونها با در نظر گرفتن پرونده های در صف انتظار این آمار جدید را اعلام کردن و ظرف چند روز آینده چک تو هم نقد خواهد شد. فقط هر روز چند بار با فایل نامبر قبلی وضعیت پروندتو چک کن.
    In process April 16th 2013 -Medical 7th June 2014- Pass request 2nd December

سلام به همه دوستان، همونطور كه ميدونيد سفارت كانادا در دمشق بسته شد و سفارت كانادا در آنكارا براي ايراني‌ها در نظر گرفته شده. با اينكه توي لينك زير گفته شده درخواستهاي جديد و اونهايي كه در دمشق اينپراسس شدن فرستاده ميشه آنكارا، آيا شما فكر ميكنيد پرونده‌هاي ما هم كه ورشو هستيم به آنكارا فرستاده بشه؟

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...2012/ob380.asp
    NOC: 4151 _ CIO: 26 Sep 2011 _ PER: 20 Dec 2011 _ RBVO: 9 Jan 2012, Warsaw _ AOR: 16 Jan 2012 _ In Process: 23 Jan 2012 _ MR: 25 Apr 2012 _ PR: 25 Sep _ Visa: 2 Oct 2012

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzaz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، همونطور كه ميدونيد سفارت كانادا در دمشق بسته شد و سفارت كانادا در آنكارا براي ايراني‌ها در نظر گرفته شده. با اينكه توي لينك زير گفته شده درخواستهاي جديد و اونهايي كه در دمشق اينپراسس شدن فرستاده ميشه آنكارا، آيا شما فكر ميكنيد پرونده‌هاي ما هم كه ورشو هستيم به آنكارا فرستاده بشه؟

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...2012/ob380.asp
    خیر چون ذکر شده پرونده های جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Khatereh_or نمایش پست ها
    فرشته جان نگران نباش مطمین باش اونها با در نظر گرفتن پرونده های در صف انتظار این آمار جدید را اعلام کردن و ظرف چند روز آینده چک تو هم نقد خواهد شد. فقط هر روز چند بار با فایل نامبر قبلی وضعیت پروندتو چک کن.
    امیدوارم واقعا با در نظر گرفتن پرونده های در صف انتظار این آمار جدید را اعلام کرده باشند!!!یعنی مثلا به این نتیجه رسیدن که اگر تمام پرونده های موجود بدون مشکل، مثل پر شدن سقف خود رشته، داخل cap قرار بگیرن ظرفیت 10000 هزارتا تکمیل شده است. ولی این احتمال هم نمی شه نادیده گرفت که شاید پرونده های باقی مونده حتی از ظرفیت باقی مونده هم بیشتر شده باشه! یه سوالی که واسه من هست اینه که آیا اونهایی که مانی اوردرشون امروز نقد شده قبلا تو cap قرار گرفتن یا تازه چند روز آینده تعدادشون به ظرفیت کل اضافه می شه. چون با در نظر گرفتن اینکه پرونده ها حداقل تا 13 دسامبر رسیدگی شده، میشه تا یک حدی ظرفیت باقی مونده رو حدس زد!

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    امیدوارم واقعا با در نظر گرفتن پرونده های در صف انتظار این آمار جدید را اعلام کرده باشند!!!یعنی مثلا به این نتیجه رسیدن که اگر تمام پرونده های موجود بدون مشکل، مثل پر شدن سقف خود رشته، داخل cap قرار بگیرن ظرفیت 10000 هزارتا تکمیل شده است. ولی این احتمال هم نمی شه نادیده گرفت که شاید پرونده های باقی مونده حتی از ظرفیت باقی مونده هم بیشتر شده باشه! یه سوالی که واسه من هست اینه که آیا اونهایی که مانی اوردرشون امروز نقد شده قبلا تو cap قرار گرفتن یا تازه چند روز آینده تعدادشون به ظرفیت کل اضافه می شه. چون با در نظر گرفتن اینکه پرونده ها حداقل تا 13 دسامبر رسیدگی شده، میشه تا یک حدی ظرفیت باقی مونده رو حدس زد!
    وقتی پول از حساب برداشت میشه یعنی در ظرفیت حساب شده است ولی فکر کنم از 30 ژانویه هنوز جدول به روز رسانی نشده است .

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    امروزمانی اوردر من نقد شد یعنی بعد از 53 روز .پس این نشون میده که واقعا سرعت بررسی پروندهها رو بردن بالا
    سلام
    شما از کجا متوجه شدید مانی اوردر تون نقد شده ؟؟
    یه سوال دیگه داشتم چرا بعضی ها میگند فایل نامبر اول - فایل نامبر دوم - مگه مثل قدیم به 500 تایی ها 2 تا فایل نامبر میدند؟
    ببخشید آخرین سوال - میشه لطفا لینک چک لیست آنکارا رو به من بدید.
    با نهایت سپاس

یعنی دیگه پرونده نفرستیم CIO یعنی 10000 پر شد؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)