نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Top 7 NOC application received by CIC Date Modified: 2011-09-27

رأی دهندگان
1775. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1122 Cap Reached

500 28.17%
  • 3152 Cap Reached

500 28.17%
  • 3131 Pharmacists

239 13.46%
  • 2121 Biologists and Related Scientists

120 6.76%
  • 0631 Restaurant and Food Service Managers

209 11.77%
  • 4152 Social Workers

72 4.06%
  • 3113 Dentists

135 7.61%
صفحه 11 از 589 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 5886

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

سا.لام دوستان. سوالي دارم. ميدونم شايد پيش پا افتاده باشه. مداركمو هفته پيش ارسال كردم. چطور ميتونم بغهمم رسيده؟ ايميل ميدن يا چي؟

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    سا.لام دوستان. سوالي دارم. ميدونم شايد پيش پا افتاده باشه. مداركمو هفته پيش ارسال كردم. چطور ميتونم بغهمم رسيده؟ ايميل ميدن يا چي؟
    با کدام کوریر فرستادید؟
    معمولا همه آنها Track Number رو قبضشون دارند که داخل سایتشون میتونید بسته را رهگیری کنید. CIO برای رسیدن بسته ایمیلی نمیده.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CYRUSKHANI نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقا سبحان
    امیدوارم که مدارکت به زودی برسه دستشون و هیچ مشکلی هم پیش نیاد.
    من یه سوال داشتم اگه ممکنه بهم جواب بدین . میخواستم بدونم با توجه به فرمهای جدید واسه قسمت FUNDS از سوال شماره 10 فرم IMM 0008 SCHEDULE3 چه مدارکی رو فرستادین؟ من یه گواهی تمکن مالی و یه پرینت 6 ماهه از حسابم با مبلغی بیشتر از اون چیزی که لازمه گرفتم ولی متاسفانه مربوط به حدوداً یک ماه پیشه میخواستم بدونم الان میتونم از اونها استفاده کنم یا اینکه گواهی جدید باید بگیرم؟ در خصوص بدهی ها هم فقط باید عنوانشو بنویسیم یا اینکه مدارک خاصی باید بفرستیم؟
    سلام
    چک لیست جدید شماره 14 دو قسمت داره که برای قسمت اول باید مقدار موجودی نقدی از حساب بانکی با مبلغی که با توجه به تعداد نفرات مشخص میشه نشون بدین مثلا برای 4 نفر حدود 20700 دلار کانادا(توجه داشته باشید که دلار کانادا گرون تر از دلار آمریکاست)
    برای قسمت دوم باید اسنادی رو ارائه بدید که نشون بده اموالی رو دارید مثل سند آپارتمان. باید سند رو ترجمه کنید و بفرستید. تا اینجا کاملا مشخص و جای شکی وجود نداره اما یک نکته که بین علما اختلاف است اینه که :
    در اسناد ملکی ایران قیمت دولتی نوشته شده که مثلا برای یک آپارتمان 100 میلیونی حدود یک میلیون نوشته شده . من برای اطمینان ترجمه سند رو با نظر کارشناس رسمی دادگستری که قیمت روز رو برآورد میکنه فرستادم ولی بعضی ها میگن نیاز به نظر کارشناس رسمی نداره. موفق باشید.

Junior Member

در ضمن در فرمها و چک لیست جدید چیزی در مورد پرینت 6 ماه نگفته

Senior Member mehran23 آواتار ها

ممنونم. track كردم. با DHL بود. به دست شخصي به نام GLEN رسيده. حالا بايد چكار كنم؟ مرحله بعدي چيه؟ نامه مياد؟ ايميل ميزنن؟ كي؟

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    ممنونم. track كردم. با DHL بود. به دست شخصي به نام GLEN رسيده. حالا بايد چكار كنم؟ مرحله بعدي چيه؟ نامه مياد؟ ايميل ميزنن؟ كي؟
    مرحله بعد باید منتظر نقد شدن پول باشید که اگه کردیت کارت باشه فهمیدنش مقدوره در غیر اینصورت مشکله. بعد از نقد پول باید منتظر ایمیل باشید که فعلاً حدود دو ماه طول میکشد. ولی احتمال داره بیشتر یا کمتر بشه.
    جدول 38 رشته ای

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان این لینک مفیدیه که جواب اکثر سوالها رو داره:

http://www.canadavisa.com/canadian-i...d-workers.html
    جدول 38 رشته ای

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

لیست تعداد پرونده ها به روز شد:

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...plications.asp
    جدول 38 رشته ای

Junior Member

با سلام و تشكر از جنابعالي
    ولي من غير از سند ماشين سند ديگه اي ندارم، همين كفايت ميكنه؟ در ضمن يه وام هم دارم ،نيازي به عنوان كردنش هست يا نه؟ اگه هست فقط مبلغ ونام بانك رو بنويسم يا اينكه بايد از بانك مدرك خاصي بگيرم؟

خيلي ممنون از پاسخگويي شما

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan2012 نمایش پست ها
    سلام
    چک لیست جدید شماره 14 دو قسمت داره که برای قسمت اول باید مقدار موجودی نقدی از حساب بانکی با مبلغی که با توجه به تعداد نفرات مشخص میشه نشون بدین مثلا برای 4 نفر حدود 20700 دلار کانادا(توجه داشته باشید که دلار کانادا گرون تر از دلار آمریکاست)
    برای قسمت دوم باید اسنادی رو ارائه بدید که نشون بده اموالی رو دارید مثل سند آپارتمان. باید سند رو ترجمه کنید و بفرستید. تا اینجا کاملا مشخص و جای شکی وجود نداره اما یک نکته که بین علما اختلاف است اینه که :
    در اسناد ملکی ایران قیمت دولتی نوشته شده که مثلا برای یک آپارتمان 100 میلیونی حدود یک میلیون نوشته شده . من برای اطمینان ترجمه سند رو با نظر کارشناس رسمی دادگستری که قیمت روز رو برآورد میکنه فرستادم ولی بعضی ها میگن نیاز به نظر کارشناس رسمی نداره. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CYRUSKHANI نمایش پست ها
    با سلام و تشكر از جنابعالي
    ولي من غير از سند ماشين سند ديگه اي ندارم، همين كفايت ميكنه؟ در ضمن يه وام هم دارم ،نيازي به عنوان كردنش هست يا نه؟ اگه هست فقط مبلغ ونام بانك رو بنويسم يا اينكه بايد از بانك مدرك خاصي بگيرم؟

خيلي ممنون از پاسخگويي شما
    سلام
    در مورد سند ماشین فکر می کنم خوبه البته اگه بتونی اسناد دیگه ای آماده کنی خوب خیلی بهتره (اسناد به نام همسر هم اشکالی نداره)
    در مورد وام اگر در جایی از اسنادت مثلا فیش حقوقی ذکری ازش نشده بهتره اسمی ازش نبری . من چون در فیش حقوقی اسم چند تا وام که ماهیانه ازم کم میشد اومده بود فقط همونها رو لیست کردم ولی وامهای دیگه رو اسم نبردم.
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)