نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Top 7 NOC application received by CIC Date Modified: 2011-09-27

رأی دهندگان
1775. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1122 Cap Reached

500 28.17%
  • 3152 Cap Reached

500 28.17%
  • 3131 Pharmacists

239 13.46%
  • 2121 Biologists and Related Scientists

120 6.76%
  • 0631 Restaurant and Food Service Managers

209 11.77%
  • 4152 Social Workers

72 4.06%
  • 3113 Dentists

135 7.61%
صفحه 2 از 589 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 5886

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط Primavera نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی از نحوه محاسبه امتیازات که تغییر کرده اطلاع داره؟؟؟؟؟ میخواستم بدونم که به چه صورت تغییر کرده.
    فردا معلوم میشه.(اول جولای)
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

سلام به همگی.الان 4 جولایه و هنوز هیچ جزئیاتی از تغییرات جدید غیر از تغییر ظرفیتها اعلام نشده و فرمها هنوز همون فرمهای قدیمیه.آیا این به این معنیه که همه چیز با روال سابق پیش میره و میشه فرمها رو پر کرد و مدارک رو فرستاد و یا باید بیشتر منتظر موند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط idan نمایش پست ها
    سلام به همگی.الان 4 جولایه و هنوز هیچ جزئیاتی از تغییرات جدید غیر از تغییر ظرفیتها اعلام نشده و فرمها هنوز همون فرمهای قدیمیه.آیا این به این معنیه که همه چیز با روال سابق پیش میره و میشه فرمها رو پر کرد و مدارک رو فرستاد و یا باید بیشتر منتظر موند؟
    فکر می کنم که شما هر زمان به وب سایت CIC مراجعه کنین می تونین طبق دستورالعمل های همون زمان اقدام کنین. در واقع زمانی که مدارک شما به سیدنی میرسه شما طبق شرایط همون زمان بررسی میشین حتی اگه بعد از رسیدن مدارک قوانین تغییر کتن. من اگه جای شما باشم هر چه سریعتر مدارکم رو کامل می کنم و منتظر اعلام تغییرات نمی مونم. البته حتما لازمه که همه فرم ها و چک لیست ها رو دوباره دانلود کنین و طبق همون ها پیش برین چون ممکنه تغییرات کوچیکی داده شده باشه.
    NOC 2151 / App received 6 May 11 / PER 15 Jun 11 / Processing started 9 Sep 11/ Medical request 18 Jan 12/ PPR 3 Apr 12 / PP received 14 May 12
    FSW Cap 1000 Spreadsheet

برای دوستانی که قراره با قانون جدید با سقف ۵۰۰ پرونده اقدام کنن یک فرم و جدول تهیه شده که خودتون می تونین اطلاعاتتون رو در اون وارد کنین. هیچ نیازی به sign in کردن نیست و اگر در طول زمان اطلاعات جدیدی از نظر زمانی به دستتون رسید لطفا اطلاعات جدید رو دوباره در فرم پر کنین.

https://spreadsheets0.google.com/spr...dRdGc6MA#gid=0
    NOC 2151 / App received 6 May 11 / PER 15 Jun 11 / Processing started 9 Sep 11/ Medical request 18 Jan 12/ PPR 3 Apr 12 / PP received 14 May 12
    FSW Cap 1000 Spreadsheet

سلام ؛ سئوال من اینه که من برای زبان اول مدرک IELTS دارم ؛ زبان دوم که فرانسه باشه رو یکساله معلم خصوصی دارم اما مدرک زبان فرانسه ندارم. بنظر شما زبان دوم مدرک میخواد؟ امتیازشو میارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy6929 نمایش پست ها
    سلام ؛ سئوال من اینه که من برای زبان اول مدرک IELTS دارم ؛ زبان دوم که فرانسه باشه رو یکساله معلم خصوصی دارم اما مدرک زبان فرانسه ندارم. بنظر شما زبان دوم مدرک میخواد؟ امتیازشو میارم؟
    زبان دوم عین زبان اول نیاز به ارائه مدرک دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میتوانم برای خدمات دهی به مدیران اقدام کنم ولی یک امتیاز آیلتس کم دارم که زودترین زمان امتحان 3/6/90 هست که میتونم شرکت کنم ولی یک آکادمیک دارم که در اون امیتاز لازم را دارم بنظرتون میتونم الان آیلتس آکادمیک را بفرستم و بگم دارم چنرال امتحان میدم یکماه دیگه که وقتی نتیجه اون اومد واسشون میفرستم ؟
    با توجه به اینکه خدمات دهی به مدیران پارسال اولین رشته ای بود که تکمیل شد و امسال هم 500 نفر ظرفیت داره که حدس میزنم تا آخر مرداد شاید تکمیل شه.
    بله، با توجه به NOC شما حتما این کد خیلی زود پر خواهد شد و من اگه جای شما باشم حتما و بدون از دست دادن زمان مدارکم رو به همراه آیلتس آکادمیک می فرستم و یه نامه هم همراهش می فرستم که آیلتس جنرال رو در آینده خواهم فرستاد. درسته که ممکنه آکادمیک رو قبول نکنن اما اگه منتظر دادن امتحان جنرال بمونین که شانستون خیلی کمتره. باز هم با دیگران مشورت کنین به نظر من.
    FSW Cap 1000 Spreadsheet

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Mimas نمایش پست ها
    بله، با توجه به NOC شما حتما این کد خیلی زود پر خواهد شد و من اگه جای شما باشم حتما و بدون از دست دادن زمان مدارکم رو به همراه آیلتس آکادمیک می فرستم و یه نامه هم همراهش می فرستم که آیلتس جنرال رو در آینده خواهم فرستاد. درسته که ممکنه آکادمیک رو قبول نکنن اما اگه منتظر دادن امتحان جنرال بمونین که شانستون خیلی کمتره. باز هم با دیگران مشورت کنین به نظر من.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میتوانم برای خدمات دهی به مدیران اقدام کنم ولی یک امتیاز آیلتس کم دارم که زودترین زمان امتحان 3/6/90 هست که میتونم شرکت کنم ولی یک آکادمیک دارم که در اون امیتاز لازم را دارم بنظرتون میتونم الان آیلتس آکادمیک را بفرستم و بگم دارم چنرال امتحان میدم یکماه دیگه که وقتی نتیجه اون اومد واسشون میفرستم ؟
    با توجه به اینکه خدمات دهی به مدیران پارسال اولین رشته ای بود که تکمیل شد و امسال هم 500 نفر ظرفیت داره که حدس میزنم تا آخر مرداد شاید تکمیل شه.
    دوست عزیز من جای شما باشم به هیچ وجه الان پروندمو نمی فرستم چون در بوکلت صریحاً نوشته شده که آیلتس جنرال قابل قبوله بعد که شما بفرستین پروندتون برگشت می خوره و همین رفت و برگشت باعث میشه حتی بعد از گرفتن آیلتس جنرالم زمانتونو از دست بدین. به نظر من تمام مدارکتونو آماده کنید آیلتسو ثبت نام کنید و به محض رسیدن نتیجه جنرال اگه پر نشده بود اقدام کنید. در ضمن همونطور که می دونید هر هفته آمار تعداد پرونده ها بروز میشه پس اگه همۀ مدارکتونو آماده کنید بعدش خدای نکرده ببینین توی مرداد مثلاً این رشته به 400 پرونده رسیده اونوقت می تونید ریسک کنیدو با همین آیلتس بفرستید. موفق باشید

Senior Member s30min آواتار ها

ظاهرا امروز سایت اداره مهاجرت اپدیت شده و بقیه مطلبم به نقل از وبلاگ پانیذ پرنده مهاجر ببنید:
    "فرمها و نحوه محاسبه امتیاز ها هیچ تغییری نکرده و تنها تغییر که خیلی هم مهم هست ، مین دیوتی و الزامات هر شغل هست که دستخوش تغییرات شده و دوستانی که قصد اپلای کردن را دارند ، حتما به این موضوع توجه داشته باشند که سابقه کاری که ارائه میکنند ، بر اساس محتویات جدید در سایت مربوطه باشد تا خدایی نکرده منجر به ریجکت شدن نشود."
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز من جای شما باشم به هیچ وجه الان پروندمو نمی فرستم چون در بوکلت صریحاً نوشته شده که آیلتس جنرال قابل قبوله بعد که شما بفرستین پروندتون برگشت می خوره و همین رفت و برگشت باعث میشه حتی بعد از گرفتن آیلتس جنرالم زمانتونو از دست بدین. به نظر من تمام مدارکتونو آماده کنید آیلتسو ثبت نام کنید و به محض رسیدن نتیجه جنرال اگه پر نشده بود اقدام کنید. در ضمن همونطور که می دونید هر هفته آمار تعداد پرونده ها بروز میشه پس اگه همۀ مدارکتونو آماده کنید بعدش خدای نکرده ببینین توی مرداد مثلاً این رشته به 400 پرونده رسیده اونوقت می تونید ریسک کنیدو با همین آیلتس بفرستید. موفق باشید

مرسی از جواب دوستان
    آیا کسی از دوستان نبوده که همچین تجربه ای داشته باشه و رجکت یا قبول شده باشه؟ حدس میزنم این کد رشته حتما پر بشه تا اواسط شهریور
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)