نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Top 7 NOC application received by CIC Date Modified: 2011-09-27

رأی دهندگان
1775. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1122 Cap Reached

500 28.17%
  • 3152 Cap Reached

500 28.17%
  • 3131 Pharmacists

239 13.46%
  • 2121 Biologists and Related Scientists

120 6.76%
  • 0631 Restaurant and Food Service Managers

209 11.77%
  • 4152 Social Workers

72 4.06%
  • 3113 Dentists

135 7.61%
صفحه 43 از 589 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 5886

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط Goodarz نمایش پست ها
    سلام برشما
    اگر پست 383 مربوط به بنده را در همين تاپيك ملاحظه كنيد ، من عين جمله مندرج در نامه دريافتي از اداره مهاجرت را درج كرده ام كه اينطور برمي آيد كه سقف پر شده است. فردي كه تاريخش با تاريخ دريافت مدارك من يكي بوده و پول از حسابش برداشت شده، بايد صبر كرد و ديد آيا فايل نامبر مي گيرد يا نه؟تاريخ برداشت پول از حساب ايشان 30 آگوست بوده و تاريخ برگشت مدارك من 27 سپتامبر، من از وكيلم نپرسيدم و احتمالاً ايشان هم نمي توانست به دقت جواب بدهد كه آيا بابت بنده پول از حسابشان برداشت شده است يا خير.تا جايي كه مي دانم نقص مدرك نداشته ام.اما به هر صورت آرزوي موفقيت براي همه را دارم.
    goodarz جان سلام
    يه سوال ديگه،اينكه بسته شما باز شده بود يا نه ؟منظورم اينه كه مدارك داخل اون اصلا رويت شده بودند توسط اونها يا بلافاصله بدون باز كردن و بررسي پرونده اونو ريجكت كردن.چون احتمالا با پست courier فرستادي مشخص ميشه كه بسته باز شده يا نه.
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    1 - کافیست و گواهی تاسیس و روزنامه رسمی رو معمولا دارلترجمه از شما می خواد واسه ترجمه رسمی و مهر دادگستری
    2 - نه
    3 - لزومی نداره
    4 - باید سوریه و دمشق رو انتخاب کنین ویزا آفیس ایران اونجاست
    5 - اگه قبلا پرونده داشتین اون شماره پرونده قبل هست وگرنه N/A بنویسین

سلام در نامه ايي كه براي سابقه كاري مي گيريم اگه از يك سازمان دولتي باشه فقط اشتغال در اين شغل با دكر تاريخ بدون حقوق و يا ساعات كاري قابل قبوله يا اينكه حتما بايد حقوق سالانه رو بنويسند اگز در نامه قيد نشده باشه حكم كارگزيني كه مبلغ دريافتي رو در ماه داره كافيه ترجمه بشه ؟ تمام حكم هاي سالهاي مورد نظر بايد ارائه بشه ؟؟؟
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

میبخشید من اینقد سوالای ابتدایی میپرسم، میدونم اگه مطالعه کنم جواباش رو پیدا میکنم، ولی واقعا وقت ندارم!! واسه همین بهتر دیدم از تجربه دوستان استفاده کنم. چنتا ساله دیگه:

۱- در فرم generic در قسمت current country… در ذیل status باید citizen رو انتخاب کرد یا permanent resident ؟
    ۲- در فرم generic در قسمت contact information بعد از country در قسمت postal code چی باید نوشت؟ من ساکن مشهد، خراسان رضوی هستم. آیا ربطی داره؟
    ۳- در فرم generic در قسمت national Identity Document کارت ملی یا شناسنامه؟!
    ۴- من در حل حاضر دانشجوی فوق لیسانس هستم، آیا باید جایی ذکر بشه؟ اگه اره کجا؟
    ۵- در قسمت number of years of education چی باید بنویسم وقتی هنوز مشغول تحصیلم؟
    ۶- در فرم generic منظور از intended occupation چه میباشد؟
    ۷- آیا داشتن ریز نمرات پیش دانشگاهی الزامیه؟ ریز نمرات دیپلم چی؟ ریز نمرات که seal شده تحویل داده میشن هم باید ترجمه کرد و دوباره seal بشه؟
    ۸- من که الان مدرک لیسانسم دست دانشگاهه میتونم ازشون بگیرم واسه ترجمه؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    سلام در نامه ايي كه براي سابقه كاري مي گيريم اگه از يك سازمان دولتي باشه فقط اشتغال در اين شغل با دكر تاريخ بدون حقوق و يا ساعات كاري قابل قبوله يا اينكه حتما بايد حقوق سالانه رو بنويسند اگز در نامه قيد نشده باشه حكم كارگزيني كه مبلغ دريافتي رو در ماه داره كافيه ترجمه بشه ؟ تمام حكم هاي سالهاي مورد نظر بايد ارائه بشه ؟؟؟
    در صورت امکان باید نامه ای تهیه شود که شرح وظایف و مدت زمان اشتغال و ساعات کاری و حقوق شما در آن ذکر شده باشه ولی اگر امکان تهیه همچین نامه ای رو نداشتین بهتره با ضمیمه کردن حکم کارگزینی و کاور لتر توضیح در مورد این مورد خاص بدهید.
    too much love will kill you

Junior Member

سلام به همه دوستان
    لیسانس حقوق هستم و ارشدم mba . همسرم هم لیسانس گرافیک دارن. 5 تا مدرک آشپزی و مدیریت رستوران هم دارم. میخوام از طریق آشپزی و سر آشپز اقدام کنم. البته امتیاز لازم از آیلتس رو هم آوردم. به نظرتون چقدر شانس دارم؟
    ممنون میشم جوابمو بدین

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط shelman60 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    لیسانس حقوق هستم و ارشدم mba . همسرم هم لیسانس گرافیک دارن. 5 تا مدرک آشپزی و مدیریت رستوران هم دارم. میخوام از طریق آشپزی و سر آشپز اقدام کنم. البته امتیاز لازم از آیلتس رو هم آوردم. به نظرتون چقدر شانس دارم؟
    ممنون میشم جوابمو بدین
    این مدارک آشپزی شما کافیه و کاری به مدارک ام بی ای و حقوق ندارند یعنی overqualified نیمیشید! فقط کافبه یکسال تمام وقت سابقه کارم تو مدیریت رستوران ( جزئیات سابقه کار تو لینک اول زیر) داشته باشید و مجوع امتیازاتون از 67 بیشتر شه، من فکر می کنم در صورت داشتن سابقه کار 100 درصد شانس دارید.
    لینک زیر و بادقت بخونید مربوط به NOC آشپزی هست و آفیسر بر اساس این نظرشو میده.
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...spx?val65=0631
    260حداقل تا از ژولای پر شده از 500 تا حداکثر 240 تا دیگه منده سریع اقدام کنید.
    سایت زیر و با دقت تمام بخونید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp
    موفق باشید
    ویرایش توسط Blue Sky : October 17th, 2011 در ساعت 06:22 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fakh نمایش پست ها
    goodarz جان سلام
    يه سوال ديگه،اينكه بسته شما باز شده بود يا نه ؟منظورم اينه كه مدارك داخل اون اصلا رويت شده بودند توسط اونها يا بلافاصله بدون باز كردن و بررسي پرونده اونو ريجكت كردن.چون احتمالا با پست courier فرستادي مشخص ميشه كه بسته باز شده يا نه.
    ممنون
    سلام
    بله بسته باز شده بود و فرم اصلي (IMM0008)تيك خورده بود و يك شماره هم با مداد بالاي آن نوشته بودند.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Neko نمایش پست ها
    میبخشید من اینقد سوالای ابتدایی میپرسم، میدونم اگه مطالعه کنم جواباش رو پیدا میکنم، ولی واقعا وقت ندارم!! واسه همین بهتر دیدم از تجربه دوستان استفاده کنم. چنتا ساله دیگه:

۱- در فرم generic در قسمت current country… در ذیل status باید citizen رو انتخاب کرد یا permanent resident ؟
    ۲- در فرم generic در قسمت contact information بعد از country در قسمت postal code چی باید نوشت؟ من ساکن مشهد، خراسان رضوی هستم. آیا ربطی داره؟
    ۳- در فرم generic در قسمت national Identity Document کارت ملی یا شناسنامه؟!
    ۴- من در حل حاضر دانشجوی فوق لیسانس هستم، آیا باید جایی ذکر بشه؟ اگه اره کجا؟
    ۵- در قسمت number of years of education چی باید بنویسم وقتی هنوز مشغول تحصیلم؟
    ۶- در فرم generic منظور از intended occupation چه میباشد؟
    ۷- آیا داشتن ریز نمرات پیش دانشگاهی الزامیه؟ ریز نمرات دیپلم چی؟ ریز نمرات که seal شده تحویل داده میشن هم باید ترجمه کرد و دوباره seal بشه؟
    ۸- من که الان مدرک لیسانسم دست دانشگاهه میتونم ازشون بگیرم واسه ترجمه؟
    1 - Citizen
    2 - کد پستی رو می خواد دیگه چه فرقی می کنه مشهد باشین یا شیراز
    3 - می تونین این قسمت رو پر نکنین چون در صورت پر کردن باید تاریخ انقضا و صدور اون رو بنویسین که ما ایرانی ها همچین چیزی نداریم
    4 - قطعا . شما وضعیت تحصیلی خودتون رو از دبیرستان تا حال و وضعیت کاری رو از 10 سال پیش تا حال باید ذکر کنین
    5 - تا لیسانس رو که دارین بنویسین یعنی 12 سال تا دیپلم و 4 سال هم واسه لیسانس
    6 - ریز نمرات دانشگاهی الزامیست
    7 - از دانشگاه بپرسین
    too much love will kill you

Junior Member

خیلی ممنون که جوابمو دادین . من قصد دارم همزمان از cook,chef. و مدیر رستوران اقدام کنم . البته با 7 سال سابقه مرتبط تمام وقت
    بازم ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستای خوبم....یه سوالی داشتم که با خوندن تاپیکهای تایید وزارت علوم و ترجمه مدارک جوابشو ‍یدا نکردم حدس زدم شما بهتر بدونین...من که دارم مدارک تحصیلیم رو واسه مهاجرت آماده میکنم حتما باید بدم دارالترجمه ترجمه کنه و وزارت علوم تایی کنه یا این فقط واسه کسایی هست که تحصیلی اپلای میکنن؟چون خود دانشگاه ترجمه مدارک رو بهم میده...لازمه دوباره بدم دارالترجمه؟اگه لازم نیست...اگه مدارکم رو همین طوری بذارم بعد اونجا بخوام ادامه تحصیل بدم چی؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)