نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Top 7 NOC application received by CIC Date Modified: 2011-09-27

رأی دهندگان
1775. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1122 Cap Reached

500 28.17%
  • 3152 Cap Reached

500 28.17%
  • 3131 Pharmacists

239 13.46%
  • 2121 Biologists and Related Scientists

120 6.76%
  • 0631 Restaurant and Food Service Managers

209 11.77%
  • 4152 Social Workers

72 4.06%
  • 3113 Dentists

135 7.61%
صفحه 6 از 589 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 5886

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 500 CAP)

سلام
    در جواب سئوال دوستمون برای وارد کردن تاریخ صدور و انقضا کارت ملی من کارت ملیم تا سال 1393 اعتبار داره و تاریخ صدورش رو خودم 5 سال قبل زدم (تقریبا همون موقع هم با پست به دستم رسیده)
    اما دو تا سئوال هم دارم
    من دارم فرمهای جدید رو پر می کنم چند تا سئوال دارم ممنون میشم دوستان جواب بدن:
    1- فرم 5562 (سوابق سفرها) رو نمیشه روی کامپیوتر پر کرد آیا میشه فرم خام رو پرینت گرفت با خودکار پر کرد؟
    2- من باید حدود 23 میلیون تومان در حساب برای تمکن مالی نشون بدم - مقداری از اون رو داشتم و حدود 16 میلیون رو حدود دو هفته پیش از فروش یک دستگاه پیانو بدست آوردم و به حساب ریختم. سئوالم اینه که آیا حتما باید گردش ریز حساب رو هم گرفت و ضمیمه کرد یا فقط نامه موجودی کافیه؟ اگه ریز گردش حساب رو می خوان چطور می تونم نشون بدم که پول از فروش پیانو بدست آوردم چون من فروشنده بودم و خریدار هم مثل من هیچکدام فاکتور نداریم .

دوستان توی چک لیست دیگه چیزی از پرینت 6 ماهه حساب نیومده .
    زیر مطلب مربوط به گواهی سپرده از شما خواسته شده که لیست دارایی ها و بدهی های خود را مشخص کنید و از نوشتن وسایل شخصی مثل جواهرات خودداری کنید.

من کلا می تونم نتیجه بگیرم که یک گواهی تمکم مالی + لیست دارایی ها مثل خونه و ماشین و لیست بدهی ها مثل وام باید کافی باشه
    نظرشما چیه؟
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

Junior Member

با سلام و تشکر از جوابتون
    ولی اگه این قسمت رو غیر فعال کنیم اونوقت دیگه نباید ترجمه کارت ملی ها رو هم بفرستیم چون دقیقاً با نام NATIONAL IDENTITY CARD ترجمه شده اند. در ضمن موضوع دیگه ای که هست اینه که بعضی ها مثل دوستمون sobhan2012 که در پست 53 جواب دادند مشخصات کارت ملیشون رو دادند و براش یه تاریخ صدور تخمینی هم از طرف خودشون زدند حالا با این اوصاف موقع بررسی پرونده ها دوگانگی پیش نمیاد که چرا بعضی از ایرانیها این قسمت رو پر کردند و بعضی ها نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    همونجا ازتون میپرسه همچین مدرکی دارید رو بزنید no تا فرم validate شه. این قسمت واجب نیست نوشته در صورت وجود.

Junior Member

سلام
    به نظر من چون گفته :
    All assets listed must be your own personal holdings and must be documented
    بايد علاوه بر ليست دارايي ها سند هم ارائه بديم. و مسئله اينجاست كه اگر بخواهيم سند ملك ارائه بديم بايد توسط كارشناس رسمي دادگستري ارزيابي بشه
    كسي جواب قطعي براي اين موضوع داره؟

سلام

كجا گفته نيازي به ارسال سند خونه نيست لطفا من را راهنمايي كنيد درقسمت liability چي بايد بنويسيم؟

كجا گفته بايد كارشناس دادگستري بايد ارزيابي كنه شما خودتون به اين نتيجه رسيديد يا جايي خونديد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan2012 نمایش پست ها
    سلام

به نظر من چون گفته :
    All assets listed must be your own personal holdings and must be documented
    بايد علاوه بر ليست دارايي ها سند هم ارائه بديم. و مسئله اينجاست كه اگر بخواهيم سند ملك ارائه بديم بايد توسط كارشناس رسمي دادگستري ارزيابي بشه
    كسي جواب قطعي براي اين موضوع داره؟

اگه درست فهميده باشم شما دوباره داريد اقدام ميكنيد درست ؟يك جاي تو فرم im0008 l مي پرسه uci شما چي نوشتيد اين را چون فايل نامبر قديم با b شروع مي شه ولي اينجا 8 رقم را مي گيره

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_sh نمایش پست ها
    دوستان توی چک لیست دیگه چیزی از پرینت 6 ماهه حساب نیومده .

زیر مطلب مربوط به گواهی سپرده از شما خواسته شده که لیست دارایی ها و بدهی های خود را مشخص کنید و از نوشتن وسایل شخصی مثل جواهرات خودداری کنید.

من کلا می تونم نتیجه بگیرم که یک گواهی تمکم مالی + لیست دارایی ها مثل خونه و ماشین و لیست بدهی ها مثل وام باید کافی باشه
    نظرشما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    اگه درست فهميده باشم شما دوباره داريد اقدام ميكنيد درست ؟يك جاي تو فرم im0008 l مي پرسه uci شما چي نوشتيد اين را چون فايل نامبر قديم با b شروع مي شه ولي اينجا 8 رقم را مي گيره
    درسته من دارم دوباره اقدام می کنم
    یو سی آی رو خالی می زارم چون فقط ما 38 تایی ها دو تا فایل نامبر داریم و یو سی آی به ما نگفتن
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

كجا گفته نيازي به ارسال سند خونه نيست لطفا من را راهنمايي كنيد درقسمت liability چي بايد بنويسيم؟
    برداشت من اینه:

در مورد ادعا های خود بابت دارایی و یا بدهی مدرک ارایه دهید یعنی اگر می گید خونه دارید سندش رو ترجمه کنید (بیشتر توضیح نداده ) در ضمن اگر احیانا دارایی های دیگه مثل اوراق مشارکت هم دارید می تونید بنویسید

بدهی هم میتونه وام های مختلف باشه که اونم میشه دفترچه اقساط یا قرارداد وام رو فرستاد (ولی من توصیه نمی کنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط CYRUSKHANI نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از جوابتون
    ولی اگه این قسمت رو غیر فعال کنیم اونوقت دیگه نباید ترجمه کارت ملی ها رو هم بفرستیم چون دقیقاً با نام NATIONAL IDENTITY CARD ترجمه شده اند. در ضمن موضوع دیگه ای که هست اینه که بعضی ها مثل دوستمون sobhan2012 که در پست 53 جواب دادند مشخصات کارت ملیشون رو دادند و براش یه تاریخ صدور تخمینی هم از طرف خودشون زدند حالا با این اوصاف موقع بررسی پرونده ها دوگانگی پیش نمیاد که چرا بعضی از ایرانیها این قسمت رو پر کردند و بعضی ها نه؟

من هم همين مشكل را دارم نمي دانم كارت ملي را معرفي كنم يا شناسنامه

البته كارت ملي من هنوز اعتبا ر داره ومشكلي با تاريخ انقضا ندارم وتاريخ صدور رو هم از تارخ انقضا 3 سال كم مي كنم و مي فرستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)