صفحه 10 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 247

موضوع: تحصیل در رشته مهندسي معدن و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

پیش فرض پاسخ : مهندسي معدن

شما از Curtin، مشروط پذیرش گرفتید ؟
    چون 3 روز پیش برای من نامه ای اومده دمه درمون از دانشگاه که یه نامه پذیرشه و یه تعهد نامه
    ولی هنوز منتظر جواب بورسیه هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    شما از Curtin، مشروط پذیرش گرفتید ؟
    چون 3 روز پیش برای من نامه ای اومده دمه درمون از دانشگاه که یه نامه پذیرشه و یه تعهد نامه
    ولی هنوز منتظر جواب بورسیه هستم
    Yes.Well..... because of changing my major, first i have to study for Graduate diploma in Chemical Eng then continueing with Masters in Pet Eng
    And i recieved my offerS via Email about a month after submitting my app

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    Merc Mester Behrang
    !Sorry, I have BSc in mining so i prefered to ask for help here
    hmmm..some questions:
    What do u mean by MAMOOLI?these universities (plus Western Aus) are the only petroleum schools in Aus and their rankings... well... not TeXas Austin.. but not that much bad.
    if these are not good then what should i do ?continue with mining in UNSW?.....then i can not even dream of Austin Pet School for Phd!!!!Just heeeeeeeeelp
    سلام مجدد
    والا من اصلا دوست نداشتم که شما دلسرد کنم. والا اطلاعات من در مورد رشته نفت در استرالیا بروز نیست. چون خودم چندین سال پیش مثل شما دنبال پذیرش نفت بودم البته بعد از آمدن به آمریکا با پذیرش نفت دوباره سوییچ کردم تو معدن به چند دلیل و الانم خیلی راضی هستم. باز شما باید به دنبال چیزی باشید که دوست دارید. در کل دانشگاههای نفت استرالیا جز دانشگاههای معمولی دنیا است ولی بهترین مدرسه معدنی دنیا را دارند. دانشگاه NSW من از نزدیک های تحقیقاتیش تو معدن که نگاه می کنم میبینم خیلی خوب هستند. البته من نمیتونم با آمریکا مقایسه کنم چون در حال حاضر در پروژه کاری با آنها رقابت داریم و نمی تونم بگم که ما یا اونها بهتر است. در کل با توجه به موضوع تحقیق ،آینده کاری و شرایط آن تصمیم بگیرید. دانشگاه ادلاید یه رشته نفت و مدیریت داشت. آیا در این قسمت نفت پذیرش گرفتید؟ کرتین دانشگاه بدی تو نفت نیست ولی من چیزی که برای گفتن داشته باشند تو معدن نمیبینم ولی آدلاید معدن خوبی داره.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

Well.......... i was DELSARD since i started to apply
    First,I applied for courseworks so i dont have any idea about projects, research and such things
    .....Second,i am a girl!! non of these courses suite me so again i can not say anything about job,future and
    right now i just want to study in a good university to gurantee my job future
    Sorry, not a good talker,i hope u get it
    in addition ,i have an offer from Imperial but the course is pet geophysics ....not Engineering
    ?what do u think about this one

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    Well.......... i was DELSARD since i started to apply
    First,I applied for courseworks so i dont have any idea about projects, research and such things
    .....Second,i am a girl!! non of these courses suite me so again i can not say anything about job,future and
    right now i just want to study in a good university to gurantee my job future
    Sorry, not a good talker,i hope u get it
    in addition ,i have an offer from Imperial but the course is pet geophysics ....not Engineering
    ?what do u think about this one
    من نظرم این است که اگه هیچ ایده در مورد آینده ندارید این یعنی تیری در تاریکی پرتاب کردند.
    اگر وضعیت مالی خوبی دارید انگلیس هم گزینه خوبی است بعلاوه که Geophysics دانشگاه سلطنتی خیلی معروف است هیچ چیز نمیتونه آینده شغلی شما را بجز خودتان تضمین کند. من نمیتوانم بگم که کدام یک بهتر است چون فاکتورهای زیادی برای تصمیم گرفتن وجود دارد .خود شما باید تصمیم بگیرید اگر بطور مثال اقامت مد نظر شما باشد استرالیا گزینه بهتری است. بهر حال شما باید چندین واحد پیش هم برای نفت پاس کنید.

موفق باشید

با سلام به همه دوستان معدنی.من دانشجوی معدن اکتشاف ترم 3 دانشگاه صنعتی ارومیه هستم.تا حالا بعلت یک سری مشکلات در 2 تا درس افتادم(فیزیک2 :9.75-ریاضی 1: 7.5 بعدش10.(خیلی تو سیایتا گشتم).1.ایا این دروس مردودی برام مشکل ایجاد میکنه(با فرض اینکه معدلم کلم بالای 16 بشه مخصوصا دو سال اخر)؟
    2.ایا با معدل 2 سال آخر بالای 17 با نمره ی GRE- IBT عالی و 1 مقاله میشه از امریکا-کانادا-استرالیا-نروژ-سوید پذیرش با فاند گرفت؟زبانم در حد عالیه و برای جی ار ی دارم میخونام /3.تودرسای اصلی زمینشناسی قوی هستم.برای mining or earth science اقدام کنم بهتره؟کدوم فاند خوب میده؟رنک بالا اپلای کنم یا پایین؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و از تجربه های دوستان عزیز بهرهمند بشم

در اپلای نمرات دروس پایه هم براشون مهمه پس سعی کن دیگه درسی نیفتی. و با اون چیزهایی هم که گفتی بله امکانش زیاده که بتونی پذیرش بگیری.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان معدنی.من دانشجوی معدن اکتشاف ترم 3 دانشگاه صنعتی ارومیه هستم.تا حالا بعلت یک سری مشکلات در 2 تا درس افتادم(فیزیک2 :9.75-ریاضی 1: 7.5 بعدش10.(خیلی تو سیایتا گشتم).1.ایا این دروس مردودی برام مشکل ایجاد میکنه(با فرض اینکه معدلم کلم بالای 16 بشه مخصوصا دو سال اخر)؟
    2.ایا با معدل 2 سال آخر بالای 17 با نمره ی GRE- IBT عالی و 1 مقاله میشه از امریکا-کانادا-استرالیا-نروژ-سوید پذیرش با فاند گرفت؟زبانم در حد عالیه و برای جی ار ی دارم میخونام /3.تودرسای اصلی زمینشناسی قوی هستم.برای mining or earth science اقدام کنم بهتره؟کدوم فاند خوب میده؟رنک بالا اپلای کنم یا پایین؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و از تجربه های دوستان عزیز بهرهمند بشم
    دوست من اصلا جای نگرانی نیست. به نظر من اول از اساتید شروع کنید و با اونها مکاتبه کنید و خودتون را معرفی کنید بهتره. به معرفی نقاط قوتتون بپردازید. استاد تاییدتون کنه دیگه پذیرشتون قطعیه.

ممنون دوستان از راهنماییهاتون-یک سوال دیگه اینکه کدوم کشور کار پیدا کردن تو این رشته راهتتر است و دستمزد بالایی دارند؟کانادا یا استرالیا؟کدوم رو بیشتر توصیه میکنین

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    ممنون دوستان از راهنماییهاتون-یک سوال دیگه اینکه کدوم کشور کار پیدا کردن تو این رشته راهتتر است و دستمزد بالایی دارند؟کانادا یا استرالیا؟کدوم رو بیشتر توصیه میکنین
    Both are great in this major, but I personally prefer Australia

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)