صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 247

موضوع: تحصیل در رشته مهندسي معدن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسي معدن

سلام
    بهرنگ جان به نظرت شانس گرفتن پذیرش معدن از colorado school of mines چجوریاس؟
    GPA:3
    IELTS:7
    No article!!!
    Work Experience:3 years in a Drilling company
    GRE :Optional

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    سلام
    بهرنگ جان به نظرت شانس گرفتن پذیرش معدن از colorado school of mines چجوریاس؟
    GPA:3
    IELTS:7
    No article!!!
    Work Experience:3 years in a Drilling company
    GRE :Optional
    I don't know how you convert ur GPA???

Colorado School of Mines is not best mining school in the U.S anymore. They do not offer any financial support for the first year of ur study. You can also check with them.They will accept u without support easily.

The best Mining Schools are:
    1. Virginia Tech and Penn State Uni.
    2.UNR, Missouri and Arizona
    3. Others
    It's my opinion!

I personally prefer mining schools in Australia as I am working with them in the U.S
    They are really Neat

Best of luck
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

بهرنگ جان GPA را Alberta Admission واسم تبدیل کرد!(to meet min req)
    بارها در فروم اینو خوندم (Colorado School of Mines is not best mining school in the U.S anymore) اما چون GRE نمیخواد فعلا تنها گزینه واسه ی منه!
    در هر صورت اوضاع ویزا برای Aus و USجالب نیست و خیلی طولانی شده و من هم بیش از این نمیخوام وقت رو از دست بدم فکر میکنم هر جا که ویزا زودتر رسید رو انتخاب کنم بهتره.
    باز هم ممنون از کمک شما.

با سلام من مدرک اکتشاف معدن از دانشگاه آزاد واحد جنوب دارم.اما معدلم پایین 13.96 میخواستم بدونم واسه پذیرش دانشگاه (رایگان)ترجیحا تو نروژ (چون آشنایان اونجان) میتونم کاری بکنم و اینکه اصلا نروژ معدن داره واسه ارشد؟ و اینکه تو سایت دانشگاه ntnu نروژ خوندم واسه اشد نفت تو اون دانشگاه باید لیسانس مکانیک یا شیمی داشت آیا با لیسانس اکتشاف نمیسه اونجا(ntnu) ارشد نفت خوند؟

نروژ معدن نداره از اونجایی که میدونم شما میتونین تو خیلی از رشته های زمین شناسیش اپلای کنین.مثل ژئو فیزیک یا ژئو شیمی یا خود زمینشناسی.تو خیلی جاها اسم معدن نیست ولی شاخه هاش هست.شما به اساتید دانشگاه ها دروس زمینشناسی و تخصصی تون رو تو ایمیل بنویسید یه چندتا شونو_فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
    حتما به چندتا استاد ایمیل بزنید وشرایط تون رو بگین

با سلام یک سوال برام پیش اومد. وقتی معدل رو برای اپلای حساب میکنن دروس اصلی و تخصصی رو حساب میکنن یا عمومی ها رو هم حساب میکنن؟

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : Mineral Engineering

سلام دوستان من مهندسی اکتشاف معدن خوندم ارشد می خواستم اول برم GIS یا RS ولی حالا می خوام برم MBA لطفا نظر بدید

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مهندسی اکتشاف معدن خوندم ارشد می خواستم اول برم GIS یا RS ولی حالا می خوام برم MBA لطفا نظر بدید
    سلام به شما
    من متوجه نشدم شما میخواهید بروید دنبال MBA یا اینکه already دانشجوی MBA هستید. در هر حال بستگی به کاری که میخواهید بکنید داره و در آینده هم باید در همین گروه مهندسی معدن کارهای مدیریتی انجام دهید که بنظر بد نیست و هدف خوبی است. من خودم هردوی این رشته ها در آمریکا میخوانم (همزمان) البته که واقعا overload میشوید. ولی به آینده باید نگاه کرد. البته موضوع تحقیق من به مدیریت و بیزینس مربوطه میشده که استادم قبول کرده که هزینه هاش پرداخت کند.

در مورد اروپا هم من اطلاعات به روزی ندارم که بتوانم راهنمایی کنم ولی در کل هدف بدی نیست که هرچند من باز با علم مهندسی بیشتر حال میکنم.

موفق باشید

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام به شما
    من متوجه نشدم شما میخواهید بروید دنبال MBA یا اینکه already دانشجوی MBA هستید. در هر حال بستگی به کاری که میخواهید بکنید داره و در آینده هم باید در همین گروه مهندسی معدن کارهای مدیریتی انجام دهید که بنظر بد نیست و هدف خوبی است. من خودم هردوی این رشته ها در آمریکا میخوانم (همزمان) البته که واقعا overload میشوید. ولی به آینده باید نگاه کرد. البته موضوع تحقیق من به مدیریت و بیزینس مربوطه میشده که استادم قبول کرده که هزینه هاش پرداخت کند.

در مورد اروپا هم من اطلاعات به روزی ندارم که بتوانم راهنمایی کنم ولی در کل هدف بدی نیست که هرچند من باز با علم مهندسی بیشتر حال میکنم.

موفق باشید
    من مهندسی اکتشاف معدن خوندم
    گفتم ارشد mba بگیرم که بشه 2تا مهارت که برای بازار کار شانسای بیشتری داشته باشم اگه بازم برم ارشدم معدن تکراریه
    اخه من شنیدم مخصوصا تو ایران بازار کار کارشناسی و ارشد معدن خیلی فرقی نداره
    الان اگه برم MBA مثلا مارکتینگ خودش جدا هم بازا ر داره؟ یا فقط همین معدن رو باید کارهای مدیرتی انجام بدیم؟ من می خوام mba برم فیلیپین شما که امریکایی برای دکترا بعدش بخوام برای دکترا بیام اونجا چون فیلیپین american base راحت تر می شه یا نه؟
    برای فاند چقدر شانس دارم؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من مهندسی اکتشاف معدن خوندم
    گفتم ارشد mba بگیرم که بشه 2تا مهارت که برای بازار کار شانسای بیشتری داشته باشم اگه بازم برم ارشدم معدن تکراریه
    اخه من شنیدم مخصوصا تو ایران بازار کار کارشناسی و ارشد معدن خیلی فرقی نداره
    الان اگه برم MBA مثلا مارکتینگ خودش جدا هم بازا ر داره؟ یا فقط همین معدن رو باید کارهای مدیرتی انجام بدیم؟ من می خوام mba برم فیلیپین شما که امریکایی برای دکترا بعدش بخوام برای دکترا بیام اونجا چون فیلیپین american base راحت تر می شه یا نه؟
    برای فاند چقدر شانس دارم؟
    سلام به شما

سوالاتتون مربوط به این تاپیک نیست ولی‌ من اینجا جواب میدم.

من در مورد بازار کار در ایران اصلا اطلاعی ندارم و نمیدونم که چه‌جوری است. کلا برای رشتهMBA/DBA فاند گرفتن در آمریکا‌ خیلی‌ سخت است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)