صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 230

موضوع: کسانی که از دانشگاه Laval پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دوره مستر رشته معماری..گرایش طراحی..دانشگاه کوب

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Laval پذیرش دارند و عازم هستند

دوستان برای رشته معماری در مقطع ارشد دوره به فرانسه برگزار میشه یا انگلیسی؟

سبلم ببخشید این دانشگاه لاوال برای همه رشته ها باید فرانسوی بلد بود؟ هم مستر هم دکترا؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد برق الکترونیکم از دانشگاه ازاد با معدل 16.8 و مدرک ب1 تف و سه سال سابقه کار مرتبط دارم.ولی هیچ مقاله ای ندارم و میخوام برای دکتری دانشگاه لاوال اقدام کنم. بدون مدرک ایلتس میتونم پذیرش بگیرم؟(البته میتونم ایلتس6 تا 6.5 بگیرم) و فاند؟ اوناییکه فاند گرفتن و عازم هستند میشه منو راهنمایی کنید که چی توی تایتل ایمیلم بنویسم که استاد حتما رزومه منو بخونه.ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام
    ببخشید من به راهنمایی نیاز دارم. من الان از لاوال و یوکم پذیرش دارم در مستر جغرافیای کاربردی. لاوال رنک بالاتری داره و فاند هم بهم میده اما یوکم به نظرم برای ورود به بازار کار برام بهتر خواهد بود. و البته این رو هم شنیده ام که فارغ التحصیلای یوکم راحت تر میرن به کار. واقعا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم؟ کسی اینجا هست در این رشته درس خونده باشه یا پذیرش داشته باشه و یا به طور کلی راجع به این برداشت من نظری داشته باشه؟

و اینکه راجع به خوابگاه لاوال. متوجه شدم که خوابگاه فقط ماههای تحصیل در اختیار دانشجو هست. آیا درست فهمیدم؟

دوستان عزیز
    سلام
    من برای لاوال دارم اپلیکیشن پر می کنم. در مرحله اول سوال پرسیده ک باید یکی از این گزینه ها انتخاب بشه 1st , 2 e and 3 e cycles
    منظور از 1st. cycle چیه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط memoll_1114 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    سلام
    من برای لاوال دارم اپلیکیشن پر می کنم. در مرحله اول سوال پرسیده ک باید یکی از این گزینه ها انتخاب بشه 1st , 2 e and 3 e cycles
    منظور از 1st. cycle چیه؟
    لیسانس ..........

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoonyek نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من به راهنمایی نیاز دارم. من الان از لاوال و یوکم پذیرش دارم در مستر جغرافیای کاربردی. لاوال رنک بالاتری داره و فاند هم بهم میده اما یوکم به نظرم برای ورود به بازار کار برام بهتر خواهد بود. و البته این رو هم شنیده ام که فارغ التحصیلای یوکم راحت تر میرن به کار. واقعا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم؟ کسی اینجا هست در این رشته درس خونده باشه یا پذیرش داشته باشه و یا به طور کلی راجع به این برداشت من نظری داشته باشه؟

و اینکه راجع به خوابگاه لاوال. متوجه شدم که خوابگاه فقط ماههای تحصیل در اختیار دانشجو هست. آیا درست فهمیدم؟
    ورود به بازار کار برای هر دو یکسان است . ولی چون دانشگاه یوکم در مرکز شهر مونترال است طبیعتا فرصت های شغلی بیشتر می باشند. دانشگاه لول در شهر کبک سیتی هست که شهر نسبتا کوچکیست و بیشتر جاذبه توریستی دارد و با مونترال 3.4 ساعت رانندگی فاصله دارد. برای خوابگاه دانشجویی هم جای نگرانی نیست، در اطراف دانشگاه لول پر از سوییت های اجاره ای با قیمت مناسب و کیفیت بهتر از خوابگاه موجود هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    سبلم ببخشید این دانشگاه لاوال برای همه رشته ها باید فرانسوی بلد بود؟ هم مستر هم دکترا؟؟
    من دانشجوی دانشگاه لول دیدم که فرانسه در حد A1 بلد بود ! (مقطع دکترا) در کل در دانشگاه های فرانسه زبان کبک و مقطع دکترا، با تسلط به انگلیسی و شناخت کم از فرانسه هم امکان تحصیل وجود دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد برق الکترونیکم از دانشگاه ازاد با معدل 16.8 و مدرک ب1 تف و سه سال سابقه کار مرتبط دارم.ولی هیچ مقاله ای ندارم و میخوام برای دکتری دانشگاه لاوال اقدام کنم. بدون مدرک ایلتس میتونم پذیرش بگیرم؟(البته میتونم ایلتس6 تا 6.5 بگیرم) و فاند؟ اوناییکه فاند گرفتن و عازم هستند میشه منو راهنمایی کنید که چی توی تایتل ایمیلم بنویسم که استاد حتما رزومه منو بخونه.ممنون میشم کمک کنید
    شما شانس پذیرش دارید ، اگرچه حداقل فرانسه مورد نیاز دانشگاه ها B2 یا C1 هستند، ولی چون انگلیسی تا حدی مسلط هستید ، در صورت تایید استاد میتوانید پذیرش دکترا بگیرید . مدرک زبان را حتما بگیرید و پیشنهاد میکنم برای دانشگاه های دیگر کبک هم درخواست بفرستید، دانشگاه مونترال، HEC و ...

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arimorinka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دانشگاه لاوال ایمیل زدم ولی جواب ندادن
    من رشته ام کامپیوتره و کاردانی - کارشناسی - ارشد خوندم
    اما معدل کاردانی و کارشناسیم ۱۳ و ۱۴ بوده ارشد هم ۱۶ برای مستر مجدد آیا شانسی دارم؟
    نمی دونم gpa که گفتن رو چه جوری حساب کنم. معدل کل یا تمام واحد ها؟
    مدرک زبان هم در حد b1 b2 tcfفرانسه هستم.
    معدل کل در نظر میگیرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)