صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: دانشگاه هنرهای زیبا در ایتالیا

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هنرهای زیبا در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان برای لیسانس رشته عکاسی به زبان ایتالیایی باید از آکادمی ها پذیرش گرفت یا دانشگاه؟

من ۲-۳ آکادمی پیدا کردم و سایتشون رو چک کردم. شهریه ها خیلی بالا بود. میتونید آکادمی ها یا دانشگاه هایی که شهریه پایین تری دارند رو به من معرفی کنید؟ فقط در رم باشند یا شهرهای نزدیک به رم

ممنونم
    فلورانس - ناپولی - رم - بولونیا
    ویرایش توسط Garibaldi : February 15th, 2016 در ساعت 11:46 AM

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها

ممنون دوست من
    ولی اینا شهریه هاشون خیلی بالاست. البته ناپولی و بولونیا رو چک نکردم. آکادمی دولتی هنر توی کدوم شهرها هست؟

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

ممنون دوست من
    ولی اینا شهریه هاشون خیلی بالاست. البته ناپولی و بولونیا رو چک نکردم. آکادمی دولتی هنر توی کدوم شهرها هست؟
    منظورتون از شهریه بالا چقدر هست؟
    همون دوتا که خودتون فرمودید یعنی بولونیا و ناپولی دولتی هستند که شهریه شون چیزی حدود 1000 یورو هست که البته با استفاده از il diritto allo studio و گرفتن ISEE قابل تقلیل هم هست
    رم هم گمون میکنم نیمه دولتی باشه چون در رده ی آکادمی هایی قرار میگیره که بهشون میگن riconosciuta regalmente یعنی از نظر قانونی تایید شده و این دسته از آکادمی ها هم گمان میکنم شهریه ای نزدیک به دولتی ها یعنی accademie di belle arti داشته باشند بهتره خودتون چک کنید چون دقیق مطمئن نیستم

ویرایش البته یه آکادمی از نوع riconosciuta regalmente هم توی برشا هست که عکاسی داره که البته نزدیک به رم نیست
    این رو هم بدونید که عنوان کورسی که در بولونیا و ناپولی ارایه میشه این هست: fotografia,cinema e televisione که البته مواد درسیشون من چک کردم تفاوت زیادی با هم داشتند. در برشا اما fotografia ارایه میشه که دیگه درسهای سینمایی نداره.

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

منظورتون از شهریه بالا چقدر هست؟
    همون دوتا که خودتون فرمودید یعنی بولونیا و ناپولی دولتی هستند که شهریه شون چیزی حدود 1000 یورو هست که البته با استفاده از il diritto allo studio و گرفتن ISEE قابل تقلیل هم هست
    رم هم گمون میکنم نیمه دولتی باشه چون در رده ی آکادمی هایی قرار میگیره که بهشون میگن riconosciuta regalmente یعنی از نظر قانونی تایید شده و این دسته از آکادمی ها هم گمان میکنم شهریه ای نزدیک به دولتی ها یعنی accademie di belle arti داشته باشند بهتره خودتون چک کنید چون دقیق مطمئن نیستم

ویرایش البته یه آکادمی از نوع riconosciuta regalmente هم توی برشا هست که عکاسی داره که البته نزدیک به رم نیست
    این رو هم بدونید که عنوان کورسی که در بولونیا و ناپولی ارایه میشه این هست: fotografia,cinema e televisione که البته مواد درسیشون من چک کردم تفاوت زیادی با هم داشتند. در برشا اما fotografia ارایه میشه که دیگه درسهای سینمایی نداره.

واقعاً ممنونم که وقت میزارید و جواب میدید. راستش من برای خودم مستر کامپیوتر به زبان انگلیسی از دانشگاه ساپینزا رم پذیرش گرفتم. شهریش هم سالی 1200 یورو هستش.
    برای همسرم هم میخوام پذیرش لیسانس عکاسی بگیرم به ایتالیایی (اگر نشد، رشته گرافیک). اگر هدفم اینه که توی رم یا شهری نزدیک به رم باشه برای همینه
    شهریه هم همین تا حدود 1500 سالیانه معقوله برام. unirufa در رم که فرموده بودید حدود 5000-6000 یورو سالیانه شهریش میشه اگر اشتباه نکنم
    حالا سایتی هست که حدود شهریه ها رو بتونم چک کنم؟
    یا مثلاً شهر دیگه ای که آکادمی هنر با شهریه پایین داشته باشه و دانشگاهی که مستر کامپیوتر به انگلیسی داشته باشه.
    بازم ممنون که وقت میزارید

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

واقعاً ممنونم که وقت میزارید و جواب میدید. راستش من برای خودم مستر کامپیوتر به زبان انگلیسی از دانشگاه ساپینزا رم پذیرش گرفتم. شهریش هم سالی 1200 یورو هستش.
    برای همسرم هم میخوام پذیرش لیسانس عکاسی بگیرم به ایتالیایی (اگر نشد، رشته گرافیک). اگر هدفم اینه که توی رم یا شهری نزدیک به رم باشه برای همینه
    شهریه هم همین تا حدود 1500 سالیانه معقوله برام. unirufa در رم که فرموده بودید حدود 5000-6000 یورو سالیانه شهریش میشه اگر اشتباه نکنم
    حالا سایتی هست که حدود شهریه ها رو بتونم چک کنم؟
    یا مثلاً شهر دیگه ای که آکادمی هنر با شهریه پایین داشته باشه و دانشگاهی که مستر کامپیوتر به انگلیسی داشته باشه.
    بازم ممنون که وقت میزارید
    آکادمی هنرهای زیبای رم دورشته ی Grafica d'Arte و Grafica Editoriale داره و احتمال زیاد شهریه ش هم زیر 1500 یورو هست برای اینکه مطمئن بشید بهترین راه مطالعه سایت خود دانشگاه است به دنبال bando ی اون سال تحصیلی یا manifesto degli studi یا صفحه ای با عنوانی شامل کلمه ی tasse بگردید. و یا راه مطمئن دیگر ایمیل زدن به دانشگاه و پرسیدن است.
    شهریه اون unirrufa هم فکر نمیکنم اینقدر باشه اما اگرم باشه شما میتونید از بورس edisu بورس استان لاتزیو استفاده کنید.
    هم آکادمی هنر در خیلی شهرها هست هم مستر کامپیوتر.برای اینکه دقیقا بدونید کدوم دانشگاهها به زبان انگلیسی ارایه میدن از بچه های ارشد همین سایت بپرسید مطمئنن راهنمایی میکنند.
    ویرایش آکادمی هنرهای زیبای رم و تقریبا همه ی آکادمی های هنرهای زیبا شهریه شون رو بر اساس درآمد خانواده ی دانشجو تعیین میکنند که براساس ISEE تعیین میشه و اگه شما مدارک مالی برای گرفتن ISEE ارایه نکنید یا مثلا درآمد سالیانه تون بالای 50000 یورو باشه باید 1650 یورو برای دوره ی سه ساله ی اول یا همون کارشناسی پرداخت کنید.و این مبلغ حداکثر شهریه ایست که میگیرن و حداقلش هم 500 یورو هست
    ویرایش توسط Garibaldi : February 16th, 2016 در ساعت 01:01 AM

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

آکادمی هنرهای زیبای رم دورشته ی Grafica d'Arte و Grafica Editoriale داره و احتمال زیاد شهریه ش هم زیر 1500 یورو هست برای اینکه مطمئن بشید بهترین راه مطالعه سایت خود دانشگاه است به دنبال bando ی اون سال تحصیلی یا manifesto degli studi یا صفحه ای با عنوانی شامل کلمه ی tasse بگردید. و یا راه مطمئن دیگر ایمیل زدن به دانشگاه و پرسیدن است.
    شهریه اون unirrufa هم فکر نمیکنم اینقدر باشه اما اگرم باشه شما میتونید از بورس edisu بورس استان لاتزیو استفاده کنید.
    هم آکادمی هنر در خیلی شهرها هست هم مستر کامپیوتر.برای اینکه دقیقا بدونید کدوم دانشگاهها به زبان انگلیسی ارایه میدن از بچه های ارشد همین سایت بپرسید مطمئنن راهنمایی میکنند.
    ویرایش آکادمی هنرهای زیبای رم و تقریبا همه ی آکادمی های هنرهای زیبا شهریه شون رو بر اساس درآمد خانواده ی دانشجو تعیین میکنند که براساس ISEE تعیین میشه و اگه شما مدارک مالی برای گرفتن ISEE ارایه نکنید یا مثلا درآمد سالیانه تون بالای 50000 یورو باشه باید 1650 یورو برای دوره ی سه ساله ی اول یا همون کارشناسی پرداخت کنید.و این مبلغ حداکثر شهریه ایست که میگیرن و حداقلش هم 500 یورو هست

ممنونم از توضیحات کاملتون
    برای بورس edisu که فرمودید کی باید اقدام کرد؟ سایتش چیه؟ این همون بورسیه ای هستش که سالی 12000 یورو میده؟

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

ممنونم از توضیحات کاملتون
    برای بورس edisu که فرمودید کی باید اقدام کرد؟ سایتش چیه؟ این همون بورسیه ای هستش که سالی 12000 یورو میده؟
    خیر سالی 12000 یورو بورس های دیگه ای هستند مثل بورس GRE دانشگاه بولونیا و در زمینه هنر غیر از بورس های اراسموس من بورس دیگه ای به این مبلغ ندیدم.edisu بورس استان لاتزیو هست که البته فکر میکنم در استان پیه مونته هم به همین اسم باشه.بهرحال این بورس حداکثر چیزی حدود 5000 یورو هست که باز هم براساس ISEE تعیین میشه.یعنی در واقع شما با تهیه ISEE با یک تیر دو نشون میزنید.هم کاهش شهریه و هم یه مبلغی کمک هزینه و حتی اگر مایل باشید امکان استفاده از خوابگاه و سلف های غذاخوری هم وجود داره.سایتش رو هم با جستجوی edisu lazio خیلی راحت پیدا میکنید.زمان اقدام حدودا از جون یا جولای شروع میشه و تا سپتامبر ادامه داره که این یعنی بهد از رسیدن به ایتالیا هم هنوز وقت دارید براش اقدام کنید.

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خبر خوب برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در آکادمی های هنرهای زیبا دارند:
    در سطح بندی جدید وزارت علوم در مورد دانشگاههای ایتالیا(سطج بندی بعد از 2016) کلیه آکادمی ها هنرهای زیبا صرفا تا مقطع کارشناسی ارشد در گروه ب)خوب دسته بندی شده اند!

سلام دوستان یه سوال داشتم
    میخواستم بدونم در زیر شاخه ی هنر رشته ی چاپ داریم یا پرینت تکنولوژی ؟؟؟
    به صورت دانشگاهی داریم یه آکادمی ؟؟
    من خودم هرچی گشتم پیدا نکردم .
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    میشه من هم راهنمایی کنید؟؟
    من دانشجوی ارشد رشته ی گرافیک هستم یه ترم دیگه هم درسم تموم میشه ، میخوام برای ارشد یادکترا در دانشگاه ایتالیا اقدام کنم ! ولی هیچی نمیدونم از نحوه ی پذیرش و اپلای و شهریه دانشگاه تا الان که خوندم مطالب دوستان رو میگفتن خیلی بالاست ، میشه خواهش کنم من رو کامل راهنمایی کنید اینکه باید اولین اقدامم چی باشه؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)