صفحه 18 از 47 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : توجه کنید! (بیمه)

نقل قول نوشته اصلی توسط paya g نمایش پست ها
    پول تو حسابم block شده بود. ایمیل زدم و اسم صاحب کارت و 4رقم آخر کارت رو بهشون دادم اونا هم certificate رو فرستادن
    ببخشید شما به swisscare ایمیل زدید و اسم صاحب کارت و 4 رقم آخر شماره کارت رو بهشون دادید یا به بانک؟ منظورم اینه که اگه visa card به نام خودم نباشه و بخوام پول بیمه رو باهاش پرداخت کنم هیچ هماهنگی با بانک لازم نیست قبلش؟؟
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

نقل قول نوشته اصلی توسط us911 نمایش پست ها
    سلام

آیا قیمت این بیمه فرق هم میکنه در قیاس با swisscare؟ ارزونتر یا گرونتر ؟
    سلام

من هنوز پاسخ سوالم رو نگرفتم و اینکه آیا خرید بیمه به مدت یکسال از swisscare ارزونتر هست یا از http://www.marsh.be/SIP ؟؟؟ دوستان ایده ای دارند ؟ من که مراحل رو زدم و میزنه قیمت 434.48 EURO
    این که دو برابر سوئیس کر هست
    ویرایش توسط us911 : May 22nd, 2012 در ساعت 08:11 PM

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

سلام

من هنوز پاسخ سوالم رو نگرفتم و اینکه آیا خرید بیمه به مدت یکسال از swisscare ارزونتر هست یا از http://www.marsh.be/SIP ؟؟؟ دوستان ایده ای دارند ؟ من که مراحل رو زدم و میزنه قیمت 434.48 EURO
    این که دو برابر سوئیس کر هست

SIP Integral:
    For exchange students who will not have access to the student or national health care system
    here in Finland due to their length of study (students staying in Finland less than 2 years).

SIP Compliment:
    For students who have access to the student or national health care system here in
    Finland because they have access to the YTHS (FSHS) student health system or they are covered by the
    national health system through obtaining a ‘home municipality right’ (meaning their studies are considered to
    be 2 years or more).

The costs of these two products:

SIP Integral:
    €1.18/day or €431/356 days (1 year)- this insurance can be purchased by the day with a
    minimum of €25 coverage plus an admin fee of €3.50.

SIP Compliment:
    €0.71/day or €260/365 days (1 year)- this insurance can be purchased by the day with a
    minimum of €25 coverage plus an admin fee of €3.50.

دانشجویان غیر exchange که مدت تحصیلشون حداقل ۲ سال هست باید مدل دوم یعنی SIP Compliment رو بخرن که 260 یورو هست.

من که اون مورد دوم رو تو سایت ندیدم

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

من که اون مورد دوم رو تو سایت ندیدم
    هست. وقتی فرم رو شروع می کنی پر کردن ۴ قسمت داره. قسمت آخر که اسمش Premium هست می تونی مشخص کنی کدوم نوع رو می خوای !

از آدرس زیر می تونی مستقیم بری وارد بخش اپلای بشی.

https://www.sipinsurance.eu/wia/clev...pplyonline.php

با سلام و ممنون از پاسخگوئی شما

این قسمت SIP Complement همونطور که از اسمش میاد بیشتر به این میخوره که بیمه مکمل باشه تا بیمه اصلی(Scheme 2: SIP complement to mutual health care cover). تو اون قسمت آخر اگر روعلامت سوال ماوس رو نگه دارید میگه این برای اون کسانی هست که پوشش بیمه ای دوطرفه اصلی داشته باشن و باید همون گزینه integral رو خرید. نمی دونم آیا میشه همین SIP Compliment رو گرفت؟ آیا سفارت قبول میکنه؟ دوستان کسی تا به حال گرفته؟ من که بعید می دونم
    ویرایش توسط us911 : May 23rd, 2012 در ساعت 01:10 PM

رشته و دانشگاه

این قسمت SIP Complement همونطور که از اسمش میاد بیشتر به این میخوره که بیمه مکمل باشه تا بیمه اصلی(Scheme 2: SIP complement to mutual health care cover). تو اون قسمت آخر اگر روعلامت سوال ماوس رو نگه دارید میگه این برای اون کسانی هست که پوشش بیمه ای دوطرفه اصلی داشته باشن و باید همون گزینه integral رو خرید. نمی دونم آیا میشه همین SIP Compliment رو گرفت؟ آیا سفارت قبول میکنه؟ دوستان کسی تا به حال گرفته؟ من که بعید می دونم

یه بار دیگه اینجا رو بخون :

SIP Integral:
    For exchange students who will not have access to the student or national health care system
    here in Finland due to their length of study (students staying in Finland less than 2 years).

SIP Compliment:
    For students who have access to the student or national health care system here in
    Finland because they have access to the YTHS (FSHS) student health system or they are covered by the
    national health system through obtaining a ‘home municipality right’ (meaning their studies are considered to
    be 2 years or more).

چون دانشجویی و مدت اقامتت حداقل ۲ سال هست به یه سری از خدمات درمانی دسترسی داری ٬ پس نیاز به بیمه تکمیلی داری فقط. پس compliment رو باید بخری. خودش گفته integral مربوط به دانشجویانیه که مدت تحصیلشون کمتر از 2 سال هست. ( البته طبق توضیحاتی که اینجا نوشته شده من این حرفو می زنم).
    اما به نظر من swisscare بخر که ارزونترم هست در موردش تجربه هم داریم اینجا!

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

در تاييد سخنان OSX بايد بگم كه Admissions officer دانشگاه Oulu در گروه فيس بوك مربوطه هم همين جواب رو داده و گفته كه چون دانشجويان به امكانات اوليه درماني دانشگاه دسترسي دارند پس كافي هست كه SIP Compliment رو بخرن. كه البته باز هم از Swiss care گرون تر هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    برای ویزای همراه همسر باید بیمه گرفت و از چه نوعی؟
    کسی اطلاع نداره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    در تاييد سخنان OSX بايد بگم كه Admissions officer دانشگاه Oulu در گروه فيس بوك مربوطه هم همين جواب رو داده و گفته كه چون دانشجويان به امكانات اوليه درماني دانشگاه دسترسي دارند پس كافي هست كه SIP Compliment رو بخرن. كه البته باز هم از Swiss care گرون تر هست!
    من هم معتقدم که swisscare بهتره ولی اگر مکمل رو بگیری 260 یورو در میاد و 30 یورو ارزون تره ولی همونطور که گفتم swisscare بهتره