صفحه 37 از 47 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

يه سوال ساده .اما وسواس پيدا كرديم ديگه

من كه 26 مي وقت دارم مشكلي نداره كه مثلا 16 مي برم بگيرم؟منظورم اين كه مثل گواهي بانكي نباشه كه خيلي زود نبايد بگيريم؟

دوم اينكه تاريخ رو به كدوم فرمت بزنم؟
    از 10 اگوست 2014 تا 10 اگوست 2015

يا

از 10 اگوست 2014 تا 9 اگست 2015 ؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

بچه ها اینکه میگن بیمه در صورت نرفتن ب فنلاند پول رو برمیگردونه، به چه صورته؟ شرایگش چیه؟
    اخه من پذیرش دانشگاه های دیگم نیومده و اونا تو اولویت بالاتری هستن واسم. از طرفی میخوام امسال خارج شم چون مدرک زبانم داره منقضی میشه.. و فنلاند رو جدی گرفتم و 6 خرداد مصاحبه دارم. حالا اگه بعد 6 خرداد تصمیمم به فنلاند نشد مثلا آلمان شد، پولو به چه حسابی میریزن؟ ما که از طریق شرکتهای خصوصی پرداخت کردیم مثل تهران پرداخت!
    و اینکه روندش چطوریه؟ ایمیل باید بدیم؟ به چه ایمیلی؟
    اصلا میشه بیمه رو به آلمان انتقال داد وکنسل نکنیم؟

Junior Member

سلام
    آيا بهتر نيست از بيمه ديگري بجز swiss care استفاده كنيم با توجه به عدم پاسخ ايميل كليم و هزينه هاي دانشجويي دوستان قبلي ؟
    مثلا SIP
    مرسي

Junior Member

دوستان کسی توی شیراز شرکتی میشناسه که بتونیم از اون طریق بیمه swisscare رو پرداخت کنیم؟

من از تهران پرداخت استفاده کردم . مناسب بود. گوگل کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roziiii نمایش پست ها
    دوستان کسی توی شیراز شرکتی میشناسه که بتونیم از اون طریق بیمه swisscare رو پرداخت کنیم؟
    من شیرازم اما از طریق ی شرکت تو تهران پرداخت کردم مشکلی نبود خواستید پ خ بدهید اطلاعات شرکت بدم

سلام دو تا سوال داشتم
    من الان ميخوام به سفارت بگم که 10 آگوست تاريخ ورود داده دانشگاه، اولاً اونا مکاتبه
    نميکنن با دانشگاه متوجه بشن که اين تاريخ اشتباه بوده؟(چون خود دانشگاه نوشته تاريخ ورود در حدااکثر ترين حالت بايد 2 سپتامبر باشه)، بعد پروسه گرفتن resident permit يه مقدار به اشکال
    بخوره؟
    علت اعلام 10 اگوست به سفارت هر چه سريع تر گرفتن کارت اقامت هست، در حالی که من 31
    اگوست يا 1 سپتامبر قصد دارم فنلاند باشم،
    سوال دومم اينه که اگر من بيمه رو برای 31 اگوست يا 1 سپتامبر استارتشو بنوسيم، سفارت
    سوال براش پيشه مياد؟؟؟
    یکی از دوستان سوال کرده بود که 10 روز زودتر تاریخ استارت بیمشو این بر زده، اون بر از این جهت که 10 روز زودتر تموم میشه مشکلی نیست؟ من متوجه جوابشون نشدم
    من ميخوام 31 اگوست يا 1 سپتامبر فنلاند باشم، و محدوديتی جهت گرفتن پرواز به موقع و مناسب نداشته باشم، راه کار چيست؟
    مرسی
    ویرایش توسط involvement : May 20th, 2014 در ساعت 10:48 AM

Junior Member

با سلام

من امروز صبح از swiss care و از طریق شرکت تهران پرداخت بیمه 30000 یورویی خریدم اما فقط یه ایمیل اومده که درخواست شما در حال بررسی است!!! یعنی ممکنه تو پر کردن فرم ها جایی اشتباه کرده باشم. چون با توجه به تجربیات دیگران باید بیمه نامم تا الان ایمیل میشد. اما نوشته

We have received your request and are working on responding to you as soon as possible. If you have any additional information to add to this case, please reply to this email.

Thanks in advance for your patience and support.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starsea نمایش پست ها
    با سلام

من امروز صبح از swiss care و از طریق شرکت تهران پرداخت بیمه 30000 یورویی خریدم اما فقط یه ایمیل اومده که درخواست شما در حال بررسی است!!! یعنی ممکنه تو پر کردن فرم ها جایی اشتباه کرده باشم. چون با توجه به تجربیات دیگران باید بیمه نامم تا الان ایمیل میشد. اما نوشته

We have received your request and are working on responding to you as soon as possible. If you have any additional information to add to this case, please reply to this email.

Thanks in advance for your patience and support.
    الان چک کردم دیدم رفته بوده به پوشه اسپمم.

دوستان ما اگر تاريخه استارت بيمه را 1 اگوست بزنيم به غير از اينکه از اون بر 30 روز زودتر برای
    سال دوم بيمه مون تموم ميشه چه مشکل ديگه ای ممکنه ايجاد کنه؟؟
    ممکنه بگن برای همون 30 روز در سال آخر دوباره اندازه 1 سال بيمه بگيريد؟
    ممنون