صفحه 41 از 47 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر پذیرش گرفتم و حدود 10 روز دیگه وقت سفارت دارم. از کی باید برای بیمه باید اقدام کنم؟ ممنون

یکی از مواردی ک سفارت در زمان دریافت مدارک میخواد، همین بیمه هست...
    شما فکر کنم همین روزا باید اقدام کنی ولی مسئله ای ک هست شما تاریخ تحت پوشش رفتنتو باید نزدیکای ورود و شروع ترمت درخواست بدی ، من فروم رو ک میخوندم ، تاریخ کارت اقامتی ک صادر میشه معمولا با تاریخ شروع بیمه شما یکی هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    برای بیمه ی 30,000 تایی (به مدت دقیقا 365 روز) به من قیمت رو 180.90€ نشون میده. چیزی رو اشتباه زدم که قیمتی که نشون میده به من با مال شما فرق داره؟

راستی اینم اینجا بنویسم در مورد فرق 100,000 تایی با 30,000 تایی:

If you stay less than 2 years in Finland | Insurance sum must be EUR 100.000

If you stay 2 years and more in Finland | Insurance sum must be EUR 30.000
    من الان تو تاریخش ک دست کاری کردم ، واسه حتی 1 روز هم مبلغش تغییر میکنه...
    شاید 365 روز فیکس رو نزدی..
    من از 1Aug. ک میزنم تا سال بعدش اینو میده
    Standard (-10%): 197.10 EUR
    Comfort (-10%): 279.23 EUR
    Premium (-10%): 312.07 EUR
    مورد دیگه من فکر کنم همون 100000 تایی رو باید بگیریم کلا... واسه پارسالیا فکر کنم رو همین 260 یورو میچرخید

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    من الان تو تاریخش ک دست کاری کردم ، واسه حتی 1 روز هم مبلغش تغییر میکنه...
    شاید 365 روز فیکس رو نزدی..
    من از 1Aug. ک میزنم تا سال بعدش اینو میده
    Standard (-10%): 197.10 EUR
    Comfort (-10%): 279.23 EUR
    Premium (-10%): 312.07 EUR
    مورد دیگه من فکر کنم همون 100000 تایی رو باید بگیریم کلا... واسه پارسالیا فکر کنم رو همین 260 یورو میچرخید
    من از صفحه ی اصلی وبسایتشون رفتم و قسمت Duration رو "91 روز تا 365" روز رو انتخاب کردم (گزینه ی دوم). بعدش توی صفحه ی جدید که باز شد, تاریخ شروع رو زدم August 1, 2015 و تاریخ پایان رو هم زدم August 1, 2016 ولی ازم قبول نکردم و error داد (Maximum days 365) نوشت که rangeی که انتخاب کردی بیشتر از 365 روزه و برای همین تاریخ پایان رو بردم روی July 30, 2015 و اون قیمت 180.90€
    رو به من نشون داد. البته درست هم هست چون فاصله ی این دو تاریخ دقیقا 365 روزه!
    ولی فروم رو که میخوندم همه گفته بودند حتما تاریخ شروع و پایان یک روز باشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    من از صفحه ی اصلی وبسایتشون رفتم و قسمت Duration رو "91 روز تا 365" روز رو انتخاب کردم (گزینه ی دوم). بعدش توی صفحه ی جدید که باز شد, تاریخ شروع رو زدم August 1, 2015 و تاریخ پایان رو هم زدم August 1, 2016 ولی ازم قبول نکردم و error داد (Maximum days 365) نوشت که rangeی که انتخاب کردی بیشتر از 365 روزه و برای همین تاریخ پایان رو بردم روی July 30, 2015 و اون قیمت 180.90€
    رو به من نشون داد. البته درست هم هست چون فاصله ی این دو تاریخ دقیقا 365 روزه!
    ولی فروم رو که میخوندم همه گفته بودند حتما تاریخ شروع و پایان یک روز باشه..
    مرورگر Browseret چیه تا منم از همون استفاده کنم...:دی واسه تو ارزون حساب کردن...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png swiss.png (37.4 کیلوبایت, 15 views)

مرورگر Browseret چیه تا منم از همون استفاده کنم...:دی واسه تو ارزون حساب کردن...
    خیلی عجیبه!! من از Google Chrome استفاده میکنم. history, cache و cookie ها رو پاک کن و حالت incognito هم برو توی سایت. این ترفند یه ترفند رایج واست بلیط هواپیما گرفتن با قیمت پایین تره. شاید اینها هم قضیه شون اینه

Junior Member

واسه Swiss Care
    بیمه 30000 تایی = 193.32 EUR
    بیمه 100000 تایی= 273.87 EUR

http://www.swisscare.com/en/all-plans/international-health-travel-student-insurance/student-insurance/international-student-health-insurance-finland/#c22713

شما کی وقت گرفتید از سفارت و برای کی بهتون وقت دادن؟
    تشکر از جوابتون ....راستش من قضیه ام فرق داره ....ریسرچر هستم و برای دوره تحقیقاتی میخوام برم.......من اواسط بهمن وقت گرفتم و اواخرش بهم وقت دادن......اما خود سفارت در مورد ریسرچرها دقیقا نمیدونه چه فرمی باید کامل بشه..مثلا من هم فرم دانشجویی پر کردم و هم فرم ریسرچری ...حالا هنوز هم منتظرم

Junior Member

سلام دوستان من خیلی عجله دارم ...فردا سفارت بیمه مو میخواد .............بهم ایمیل زدن که:من ریسرچرم قضیه ام با شما دوستان فرق داره..........
    We know that at least there is SWISSCARE Insurance Services who could issue such a policy for you. The price for a one year policy should be a little less than 300euros. www.swisscareintl.com
    حالا چند سوال داشتم:
    ایا پیج 30.000با100.000فرق داره؟
    تفاوت standardوcomfortو premiumچیه؟من کدومو باید واسه 100.000تایی انتخاب کنم؟
    در ضمن واسه تاریخ که میزنم باز error میده میگه بیشتر از یک ساله.....1.5.2015تا1.5.216...........اگه دو روز کم کنم error رو بر میداره..........از نظر شما مشکلی نیست؟
    لطفا کمک کنید

Junior Member

بچه ها میدونید قسمت zip code رو چی باید زد؟مثلا برای تهران؟

Junior Member

به نظرتون کمش کنیم مشکلی پیش نمیاد.....چون من یک روز کم کردم قبول نکرد ...مجبور شدم دو روز کم کنم

Junior Member

به نظرتون کمش کنیم مشکلی پیش نمیاد.....چون من یک روز کم کردم قبول نکرد ...مجبور شدم دو روز کم کنم............شما پرسیدی از سفارت این مسایلوو؟مشکلی ندارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی عجله دارم ...فردا سفارت بیمه مو میخواد .............بهم ایمیل زدن که:من ریسرچرم قضیه ام با شما دوستان فرق داره..........
    We know that at least there is SWISSCARE Insurance Services who could issue such a policy for you. The price for a one year policy should be a little less than 300euros. www.swisscareintl.com
    حالا چند سوال داشتم:
    ایا پیج 30.000با100.000فرق داره؟
    تفاوت standardوcomfortو premiumچیه؟من کدومو باید واسه 100.000تایی انتخاب کنم؟
    در ضمن واسه تاریخ که میزنم باز error میده میگه بیشتر از یک ساله.....1.5.2015تا1.5.216...........اگه دو روز کم کنم error رو بر میداره..........از نظر شما مشکلی نیست؟
    لطفا کمک کنید
    پکیج ک خب فرق داره
    یکیش واسه یک عمل خاص ممکن مثلا 40% کاور کنه ، یکی 60% یکی دیگه 80% تفاوت تو این چیزاست
    تو سایتش تقریبا واضح نوشته

• Standard | EUR 30.000
    • Comfort | EUR 100.000
    • Premium | EUR 500.000

واسه تاریخ هم بنظر میاد چاره ای نباشه... عددیش رو اگه بخواید حساب کنید ، با کم کردن 2 روز میشه همون 365 روز... ولی اینکه سفارت بخواد گیر بده و اینا حقیقتش نمیدونم...
    تلفنی هم بپرسید احتمالا راهنماییتون کنن تو سفارت