صفحه 45 از 47 نخستنخست ... 35363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام، دوستان گرامی آیا این بیمه قابلیت کنسل کردن و بازپرداخت پولو داره؟ چون من دارم باسه دو کشور اقدام میکنم و خب فنلاند اولویت دوم هست و خب بالطبع خوشحال میشم اگه کنسل شد قضیه پولمو پس بگیرم! مثلا بیمه های داخلی مثل سامان، تمام و کمال پولو بدون قید و شرط پس میدن! حالا در مورد swiss care به چه صورت هست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Falcon_s نمایش پست ها
    سلام، دوستان گرامی آیا این بیمه قابلیت کنسل کردن و بازپرداخت پولو داره؟ چون من دارم باسه دو کشور اقدام میکنم و خب فنلاند اولویت دوم هست و خب بالطبع خوشحال میشم اگه کنسل شد قضیه پولمو پس بگیرم! مثلا بیمه های داخلی مثل سامان، تمام و کمال پولو بدون قید و شرط پس میدن! حالا در مورد swiss care به چه صورت هست؟
    تا جاییکه به یاد دارم بچه ها پس گرقتن ولی هم خود سویس کر چند درصد برداشت هم کارمزد صرافی دادن تهش خیلی نمی مونه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

با سلام
    دوستاني كه بيمه از swisscare خريدن و ايميل بيمه نامشون رو دريافت نكردن ، مي تونن به خود swisscare زنگ بزنن. موضوع رو توضيح بدين ، راهنماييتون مي كنن و حل ميشه.
    من بعد از خريد بيمه تا 24 ساعت صبر كردم ، وقتي هيچ ايميلي حتي به پوشه spam هم دريافت نكردم ، باهاشون تماس گرفتم. يه ايمل برام فرستادن كه بعضي از اطلاعات شخصي مثل آدرس و تاريخ شورع و ... رو دوباره ازم خواستن. بعد از اينكه براشون اين اطلاعات رو ايميل كردم ، برام بيمه نامه رو به ايميلم فرستادن.
    شماره تماس كه من باهاش تماس گرفتم (از سايت swisscare )
    Mo-Fr 9:30-11:30am 2:30-4:30pm

P +41 26 309 20 40

Junior Member

سلام به همگی.
    نیاز به راهنمایی دارم . سفارت گفته برای همسر و فرزند هم روز مصاحبه بیمه ببرم! کسی در این مورد اطلاعی داره؟ من چه نوع بیمه ای باید براشون بگیرم؟ دقیقا همونی که برای خودم باید بگیرم (دانشجویی).چیزی به زمان مصاحبه نمونده لطفا اطلاع بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baranmehr نمایش پست ها
    سلام. من پست ها رو خوندم ولی جواب قطعی برای این که برای همسرم هم باید بیمه بگیرم یا نه پیدا نکردم؟ اگر کسی جواب قطعی داره بگه لطفا.
    سلام . شما به نتیجه ای رسیدید بالاخره بیمه برای همسرتون گرفتید میشه من رو در جریان بزارید. تو فرمهای همراه اشاره ای به پیوست کردن بیمه نامه نشده ولی سفارت میگه باید بیارید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LBP نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    نیاز به راهنمایی دارم . سفارت گفته برای همسر و فرزند هم روز مصاحبه بیمه ببرم! کسی در این مورد اطلاعی داره؟ من چه نوع بیمه ای باید براشون بگیرم؟ دقیقا همونی که برای خودم باید بگیرم (دانشجویی).چیزی به زمان مصاحبه نمونده لطفا اطلاع بدید
    سلام
    من برای همسرم (بچه نداریم) بیمه ارائه ندادم و حداقل در سفارت مشکلی پیش نیومد... البته اگه در ادامه هم مشکلی پیش نیاد.
    انتهای فرم مربوط به همسر هم اگه دقت کنین ، پیوست های لازمه رو نوشته که بیمه رو من جزو ملزومات ندیدم.

پی نوشت :
    به هر حال فنلاند به نظر می رسه بیمه برای پوشش هزینه های بالای درمانی لازمه و اگه قراره خانوادگی با هم برین اونجا ، می تونید تهیه کنید که هم اونجا و هم برای سفارت خیالتون راحت باشه.(البته تهیه بیمه کار زمان بری نیست و در فنلاند هم میشه تهیه کرد.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HEA
    سلام
    عذر میخام بیمه رو وقت دادن مدارک باید بدیم یا بعد اومدن کارت اقامت؟من برای ویزای دانشجویی اقدام میکنم
    ممنون میشم جوابم رو بدین
    سلام . امکان ارسال پیام خصوصی رو ندارم (error میده که ظرفیت پیام خصوصی تمام شده در حالیکه من 1 پیام ارسالی بیشتر ندارم الان)
    به هر حال تا جاییکه من می دونم برای اقامت دانشجویی ، ارائه بیمه (موقع تحویل مدارک به سفارت) لارمه. از من هم گرفتن.
    سایت سفارت هم این رو تایید می کنه :

http://www.finland.org.ir/public/def...&culture=en-US

قسمت اجازه اقامت برای دانشجویان

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

سلام
    دوستان اگه بخوایم برای همسر هم بیمه بگیریم چه نوع بیمه ای از swisscare باید بخریم؟ ایا همون بیمه ی دانشجویی 30000 یورویی رو میشه خرید برای همسر؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه بخوایم برای همسر هم بیمه بگیریم چه نوع بیمه ای از swisscare باید بخریم؟ ایا همون بیمه ی دانشجویی 30000 یورویی رو میشه خرید برای همسر؟
    سلام
    بنظر من همان مناسب هست و البته می دانید که اجباری هم نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    بنظر من همان مناسب هست و البته می دانید که اجباری هم نیست
    مرسی سام عزیز
    ولی مشکلی که هست اینه که وقتی بیمه ی دانشجویی میخوایم بگیریم کسایی که تو سایت swisscare زده cover میشن دانشجو هستن فقط ولی همسر من دانشجو نیست. حالا کسی بوده که تجربه ی خرید بیمه برای همسرش رو داشته باشه و بگه چه نوع بیمه ای برای همسرش که دانشچو نبوده خریده؟!