صفحه 7 از 47 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 464

موضوع: بیمه ی دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توجه کنید! (بیمه)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    خود سیستم Swiss Care اتومات ماکزیمم یک ساله می ده بهتون.و وقتی خواستید ویزاتون رو تمدید کنید دوباره بیمه جدید می گیرید برای سال دوم.
    علي اقا خيلي ممنون.يك سوال ديگه،اين بيمه بايد luggage,death and disability را هم كاور كنه يا basic(sickness ,accident,repatriation) كافيه؟قيمت بيسيك بد نيست( 237 يورو)ولي اگه شامل موارد بالا باشه ميشه 405 يورو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    شما هم 30000 کافیه دوست عزیز.....لطفا دیگه بچه ها سر این موضوع شک نکنید.

با تشکر.
    آخه دوست عزیز اگه یه وقت ایراد بگیرن سر این موضوع یه جورایی بدبخت می شیم.شما خودتون 30000 تایی به سفارت دادین؟مستر پذیرش داشتین؟

یک سوال فوری
    من امروز توسط کردیت کارت یکی از اقوام بیمه سویس رو خریدم ولی بعد از اینکه سابمیت شد. متوجه شدم آدرس ای-میل رو اشتباه زدم و در نتیجع کانفرمیشن هم نیومد برام و فقط یک order Id دارم الان. نمی دونم چه کار کنم. تلفنشون که جواب نمیده چون شنبه و یکشنبه هست و ای-میل هم فکر نمی کنم زودتر از دوشنبه جواب بدن . من هم دوشنبه صبح وقت سفارت دارم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می خوام ببینم الان پول از حساب کردیت کم شده؟ یا باید توی کانفرمیشن کاری بکنم که تایید کنم؟ اگه یک فرم دیگه پر کنم چی میشه؟ بعدا پول اولم رو می تونم پس بگیرم؟ لطفا کسانی که با کردیت پرداخت کردند کمک کنند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    یک سوال فوری
    من امروز توسط کردیت کارت یکی از اقوام بیمه سویس رو خریدم ولی بعد از اینکه سابمیت شد. متوجه شدم آدرس ای-میل رو اشتباه زدم و در نتیجع کانفرمیشن هم نیومد برام و فقط یک order Id دارم الان. نمی دونم چه کار کنم. تلفنشون که جواب نمیده چون شنبه و یکشنبه هست و ای-میل هم فکر نمی کنم زودتر از دوشنبه جواب بدن . من هم دوشنبه صبح وقت سفارت دارم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می خوام ببینم الان پول از حساب کردیت کم شده؟ یا باید توی کانفرمیشن کاری بکنم که تایید کنم؟ اگه یک فرم دیگه پر کنم چی میشه؟ بعدا پول اولم رو می تونم پس بگیرم؟ لطفا کسانی که با کردیت پرداخت کردند کمک کنند

من خوب نگرفتم چیکار کردی....
    کردیت مال خودت بود؟
    منم دقیقا امروز ثبت نام کردم... واسه کانفیرمیشن یه صفحه اومد که یه کدی رو که از کردیت کارد به صاحب کارد فرستاده شده رو وارد کنیم... که من زنگ زدم به صاحب حساب که خاهرم باشه (کد های کارتش رو دارم) و اون کد رو از روی اس ام اسی که براش اومده بود خوند و من وارد کردم و کانفیرم شد....
    وقتی تموم میشه کار شما غیر از ایمیل همون صفحه یه توضیحی همراه با تشکر میاد و یه فایل PDF هم هست که قابل دانلوده و دقیق همونه که به شما ایمیل مدن....
    اگه همچین صفحه ا نیومده یعنی کارتون تموم نشده و کانفیرم نشده.....

فک کنم باید یه فرم دیگه پر کنین

در ضمن: یکم حواستون رو بیشتر جمع کنین ؛) ایمیل اشتباه زدن خیلی خطرناکه حسن!!!
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    یک سوال فوری
    بله پول از کردیت کارد کم شده. اگه یک فرم دیگه پر کنید یک بار دیگه پول از کردیت کارد کم میشه و تضمینی نیست که بتونید پول دفعه اول رو پس بگیرید (به ویژه که کالایی که خریدید بیمه است). اگر تصمیم گرفتید دوباره بخرید، بهتره برای این شرایط احتمالی آمادگی داشته باشید که پول اولتون برنگرده. راه دیگه اینه که به وقت ایران یکشنبه آخر شب، یا دوشنبه صبح زود (هر کدوم که در ناحیه زمانی اون شرکت میشه اولین لحظات ساعت کاری) تماس تلفنی بگیرید و بخواهید ایمیل کانفیرمیشن رو مجددا به ایمیل درست ارسال کنن. اگر احیانا کارتون راه نیفتاد می تونید همون زمان دوباره بخرید، به جای اینکه از همین الان دوباره بخرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    بله پول از کردیت کارد کم شده. اگه یک فرم دیگه پر کنید یک بار دیگه پول از کردیت کارد کم میشه و تضمینی نیست که بتونید پول دفعه اول رو پس بگیرید (به ویژه که کالایی که خریدید بیمه است). اگر تصمیم گرفتید دوباره بخرید، بهتره برای این شرایط احتمالی آمادگی داشته باشید که پول اولتون برنگرده. راه دیگه اینه که به وقت ایران یکشنبه آخر شب، یا دوشنبه صبح زود (هر کدوم که در ناحیه زمانی اون شرکت میشه اولین لحظات ساعت کاری) تماس تلفنی بگیرید و بخواهید ایمیل کانفیرمیشن رو مجددا به ایمیل درست ارسال کنن. اگر احیانا کارتون راه نیفتاد می تونید همون زمان دوباره بخرید، به جای اینکه از همین الان دوباره بخرید.
    متاسفانه اولین ساعات کاری اون شرکت بعد از وقت مصاحبه من هست. چون ما از اروپا جلوتر هستیم. نمی دونم اگه همین طوری برم سفارت و بهشون توضیح بدم چی میشه؟ آخه من بیمه 1000000 یورو گرفتم و دوبار پول دادنش یه چیزی بیشتر از یک تومن دار میاد!!! خیلی زور داره. البته تو خود سایت نوشته هر وقت که بخواهید بیمه رو کنسل می کنند براتون و 20 یورو کم می کنند ولی من نگرانم که به یه اسم نشه دو تا بیمه خرید.

Senior Member

اگر سایتش نوشته پس می تونید با همون هزینه کنسل کنید. دقت کنید که اگر خواستید دوباره دقیقا بخرید دوباره دقیقا همون بیمه رو با زمان و آپشنهای کاملا مشابه بخرید. بله یک نفر نمی تونه برای یک موضوع از دو تا بیمه استفاده کنه، اما اینطور نیست که اگر الان موقع خرید سیستم جلوی شما رو بگیره یا اگر دوتا بخرید بعدها براتون مشکل ساز بشه. فقط اگر کسی بخره موقع حادثه نمی تونه از دوتاش استفاده کنه. شما می تونید

فعلا می تونید یک بیمه دیگه بخرید و بعدا تماس بگیرید و توضیح بدید و یکی از بیمه ها رو کنسل کنید و اونا هم طبق گفته شما قاعدتا باید فقط 20 یورو هزینه کنسل رو کم کنند و بقیه هزینه رو پس بدن.

اگر هم فکر می کنید سفارت با توضیح ماجرا قبول می کنه که بیمه رو بعدا به دستشون برسونید که این کار رو بکیند.

خوب برای اینکه بدونید ادامه ماجرا چی شد. من زنگ زدم سفارت و توضیح دادم مشکل رو و اونها گفتند که مشکلی نیست ولی تا وقتی بیمه رو نیاری کارت به جریان نمی افته. من هم روز بعد رفتم سفارت و مصاحبه شدم و همه چی اوکی بود و برای بیمه هم دوباره توضیح دادم و اتفاقا همون آقای محترمی که اون روز باهاشون صحیت کرده بودم مسول جمع کردن مدارک بودند و گفتند که براشون بیمه رو بعدا ببرم و من هم امروز بردم. خلاصه فعلا که همه چی آرومه!!!!

Junior Member

تو سایت صفارت فنلاند در تهران (http://www.finland.org.ir/Public/def...ntentid=188212) گفته شده که شر کت بیمه MAPFRE اسپانیا از تاریخ اول ژانویه 2011 میلادی برابر با یازدهم دی ماه 1389 از طریق شرکت های بیمه ایرانی زیر به صدور بیمه های مسافرتی ادامه خواهد داد.
    1- بیمه آسیا
    2- بیمه دانا
    3- بیمه پاسارگاد
    4- بیمه پارسیان
    5- بیمه ایران
    6- بیمه البرز
    7- بیمه سامان
    8- بیمه توسعه
    9- بیمه معین
    10- بیمه رازی
    11- بیمه نوین
    12- بیمه کارآفرین

یعنی الان اینا مورد قبوله دیگه؟!

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

به نظر میاد که امسال شما اولین نفر هستین.پس اگه موفق شدین از طریق شرکت های ایرانی بیمه تهیه کنید که دیگه دردسر کردیت کارد و کانفرم پیش نیاد حتما اینجا توضیح بدید که چیکار کردید.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط jnouri نمایش پست ها
    تو سایت صفارت فنلاند در تهران (http://www.finland.org.ir/Public/def...ntentid=188212) گفته شده که شر کت بیمه MAPFRE اسپانیا از تاریخ اول ژانویه 2011 میلادی برابر با یازدهم دی ماه 1389 از طریق شرکت های بیمه ایرانی زیر به صدور بیمه های مسافرتی ادامه خواهد داد.
    1- بیمه آسیا
    2- بیمه دانا
    3- بیمه پاسارگاد
    4- بیمه پارسیان
    5- بیمه ایران
    6- بیمه البرز
    7- بیمه سامان
    8- بیمه توسعه
    9- بیمه معین
    10- بیمه رازی
    11- بیمه نوین
    12- بیمه کارآفرین