صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 3839404142434445464748
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    معمولاً تور تاثیر خاصی نداره، جز اینکه اینجوری محل اقامتتون معتبر خواهد بود. در خصوص این که بهترین سفارت برای ویزا گرفتن کجاست هم اطلاعی ندارم
    سلام
    چند تا تور هستن که تاثیر دارن رو گرفتن ویزا . با تور بهتر هست.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    چند تا تور هستن که تاثیر دارن رو گرفتن ویزا . با تور بهتر هست.
    کاش دلیلتون رو هم می فرمودید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

کاش دلیلتون رو هم می فرمودید
    اینا معتمد سفارت هستند و اسمشون تو سایت سفارت نوشته البته نه فرانسه.البته من خودم معتقدم که باید خود شخص اقدام کنه با مدارک کامل من خودم همیشه شخصی اقدام میکنم و چند تا ویزا هم گرفتم که اخریش مربوط به فرانسه هست که دو ماهه بهم دادن

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    اینا معتمد سفارت هستند و اسمشون تو سایت سفارت نوشته البته نه فرانسه.
    خیلی به این حرفها اعتماد نکنید... اگه ویزا بگیرید به خاطر محکم بودن مدارکتونه (و در مورد دوستان جوان و مجرد، کمی شانس). کاش لینک سفارتهای مربوطه رو هم بگذارید چون جالبه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

خیلی به این حرفها اعتماد نکنید... اگه ویزا بگیرید به خاطر محکم بودن مدارکتونه (و در مورد دوستان جوان و مجرد، کمی شانس). کاش لینک سفارتهای مربوطه رو هم بگذارید چون جالبه
    من اصلا سراغ اینا نمیرم . همیشه خودم اقدام میکنم. پاسپورتم پر از ویزا هست. تو سایت سفارت سوییس نوشته .

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafafal نمایش پست ها
    سلام
    من برای سفر توریستی 10 روزه درخواست داده بودم که متاسفانه با درخواست بنده موافقت نشد.!
    من کارمند هستم و از لحاظ مالی و شغلی مشکلی نداشتم مدارک رو هم بطور کامل و بدون کم و کاست ارائه کردم ولی ریجکت شد.
    دلیل ریجکتی رو هم عدم اطمینان به ترک حوزه شینگن پس از اتمام مهلت ویزا عنوان کردند.
    طبق گفته دوستان چون من مجرد هستم احتمالا برای این بوده.
    بنده مدارک شغلی و دلایل خوبی برای بازگشت ارائه کرده بودم از جمله معرفی نامه شغلی ،نامه مرخصی باذکر مدت و بازگشت به محل کار و... که خوب گویا اینا برای سفارت اصلا مهم نیست و ملاکشون گویا چیز دیگه است که ما خبر نداریم.
    چه مدت پس از ریجکتی میشه دوباره درخواست داد ؟
    و یه سوال دیگه اینکه آژانس ***** ادعا می کنه ریجستر فرانسه است و مینونه ویزا بگیره. آیا این ادعا درسته ؟
    باتشکر
    پیام دادم صندوق شما پر بود. در رابطه با ویزای فرانسه

Junior Member

با سلام
    بنده به همراه همسرم برای ویزای توریستی بطور شخصی اقدام کردیم. بعد از ده روز با استناد به بند 9 با مضمون عدم اطمینان به بازگشت به ایران درخواستمون رد شد.در مطالعه سوابق خوندم که اعتراض به کمیسیون واقع در نانت نتیجه ای نداره و بهتره به کنسولگری ایمیل بزنیم.
    سپاسگزار میشمآدرس ایمیل یا هر نوع ارتباط گیری ممکن رو بنویسید؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1351 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده به همراه همسرم برای ویزای توریستی بطور شخصی اقدام کردیم. بعد از ده روز با استناد به بند 9 با مضمون عدم اطمینان به بازگشت به ایران درخواستمون رد شد.در مطالعه سوابق خوندم که اعتراض به کمیسیون واقع در نانت نتیجه ای نداره و بهتره به کنسولگری ایمیل بزنیم.
    سپاسگزار میشمآدرس ایمیل یا هر نوع ارتباط گیری ممکن رو بنویسید؟
    ببینید، پاسخ خیلی از سوالات به راحتی و با یه جستجوی ساده در دسترس شما هستند. کافیه همین سوال رو در گوگل بنویسید و یا به صفحه "تماس با ما" در سایت سفارت تشریف ببرید. یا به سفارت زنگ بزنید و ازشون ایمیل برای فرستادن مدارک رو بخواید! تلفنهای سفارت در صفحه اول وبسایتشون موجوده.
    دلایلتون رو توی اون فرم بنویسید و بخواید که برای ارسال مدارک، به شما آدرس ایمیل مربوطه رو بدن.

نوشتن آدرس ایمیل در فوروم کمک چندانی نمی کنه چون این ایمیل ها ممکنه هر از چند وقت عوض بشن

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من با وجود داشتن دعوتنامه از دوست (ملیت فرانسوی)دارند و تمکن مالی 90 میلیون و آگهی روزنامه رسمی مبنی بر هیات مدیره بودن و نامه مرخصی و هشت سال سابقه بیمه با بند 9 یعنی عدم اطمینان از بازگشت ریفیوز شدم. البته ویزای شینگن اولم بود و مجرد هستم. بدلیل اینکه قصد داشتم سال آینده برای تحصیل به فرانسه اقدام کنم و حتی مدرک زبان فرانسه دارم این رد ویزا خیلی برای من گرون تموم شد. البته از شانس من نوبتم بعد از شلوغیهای ایران بود.
    با توجه به تجربه ی شما اعتراض موثر هست؟ آیا تاکنون کسی از اعتراض به نانت نتیجه گرفته؟ اگر گرفته چقدر طول می کشه جواب بدن و به چه طریق؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homa92 نمایش پست ها
    سلام
    من با وجود داشتن دعوتنامه از دوست (ملیت فرانسوی)دارند و تمکن مالی 90 میلیون و آگهی روزنامه رسمی مبنی بر هیات مدیره بودن و نامه مرخصی و هشت سال سابقه بیمه با بند 9 یعنی عدم اطمینان از بازگشت ریفیوز شدم. البته ویزای شینگن اولم بود و مجرد هستم. بدلیل اینکه قصد داشتم سال آینده برای تحصیل به فرانسه اقدام کنم و حتی مدرک زبان فرانسه دارم این رد ویزا خیلی برای من گرون تموم شد. البته از شانس من نوبتم بعد از شلوغیهای ایران بود.
    با توجه به تجربه ی شما اعتراض موثر هست؟ آیا تاکنون کسی از اعتراض به نانت نتیجه گرفته؟ اگر گرفته چقدر طول می کشه جواب بدن و به چه طریق؟
    درود معمولا فرانسه برا گرفتن ویزای شینگن جالب نیست چون سال ۲۰۱۶ به ایرانیا خیلی راحت ویزا دادن و بیشترشون رفتن به آلمان و پناهنده شدن به این دلیل فرانسه مجبوره ریجکت کنه. ولی اونایی که سابقه ویزا دارن و برگشتن رو خوب ویزا میده . شما از همون فردای ریجکت میتونین از سفارت دیگه اقدام کنین ولی اگه دوباره ریجکت بشین کار مشکل میشه سعی کنین تحصیلی اقدام کنین برا ویزا. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)