صفحه 33 از 48 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    سلام
    24 ساله ام . مهندس طراح - حقوق خودم 1.8 ملیونه ( نزدیک 30 ملیون سپرده ) به همراه مادرم ( تقریبا 4 تومن اجاره بگیر ~ 42 ملیون سپرده) و خاله ام ( تقریبا 6 تومن ~ باغ میوه سطح بزرگ اجاره داده ~ مطلقه ~ 49 ملیون سپرده) و دخترشون ( زیر 7 سال ~ با پدرش زندگی میکنه ) از سفارت فرانسه برای شنگن اقدام کردیم .
    دعوتنامه رسمی از شهرداری داشتیم ~ همه چیز رو هم ارائه دادیم و بر اساس فرم خود سفارت هیچ چیزی رو جا ننداخته بودیم .
    ولی ویزای ما رد شد و دلیلش هم عدم اثبات برگشت ما به کشور ایران از محدوده شینگن بود !!!!!!!!

الان من میخوام اعتراض بدم ( Appeal ) .... باید چجوری اثبات کنم که ما بر میگردیم ؟

سلام
    دوست عزیز من سه روز پیش سفارت بودم با یه باجه مصاحبه شدم که ادم خوبی بود حداقل برای ما ی گپی زدیم من ازش پرسیدم چرا ایرانها هی ربجکت میکنید خیلی جواب منطقی داد گفت فقط به خاطر عنوان شغلی
    دوست عزیز وقتی شما سه نفر با هم مصاحبه میشید حتی یک نفر هم پرونده اش ناقص باشه بقیه هم ریجکت هستن
    اول خود شما با سپرده 30 تومان به نطرم کم بوده در ثانی سن شما کم بوده و قطعا بیمه شما هم کم بوده بعدش مادر شما هم تیتر شغلی خوبی نداشته خاله شما هم مثل خود شما هیچ وابستگی نداره خوب معلومه چرا ویزا شما ریجکت شده
    در مورد مدارک بهت بگم من وقتی با همسرم رفتم سفارت اینقدر مدارک برده بودم خود مصاحبه کننده گفت بابا چقدر تو مدرک اوردی حتی ترجمه مدارک شغلی هم دادم یه چیزهایی برده بودم که طرف گفت که دیگه پرینت اینها را چرا اوردی گفتم بودنش ضرر نداره منظور با این همه مدارک تازه یه بارم خودم ویزا شدم بازم امیدی ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

به نظر شما من الان درخواست تجدید نظر به پرونده رو در نانتس بدم ؟ و اینکه شما در مورد سیر بررسی پرونده در فرانسه چیزی میدونید ؟
    اگر ویزا ریجکت بشه ، چند وقت بعد میتونید درخواست ویزا دوباره بدید ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من سه روز پیش سفارت بودم با یه باجه مصاحبه شدم که ادم خوبی بود حداقل برای ما ی گپی زدیم من ازش پرسیدم چرا ایرانها هی ربجکت میکنید خیلی جواب منطقی داد گفت فقط به خاطر عنوان شغلی
    دوست عزیز وقتی شما سه نفر با هم مصاحبه میشید حتی یک نفر هم پرونده اش ناقص باشه بقیه هم ریجکت هستن
    اول خود شما با سپرده 30 تومان به نطرم کم بوده در ثانی سن شما کم بوده و قطعا بیمه شما هم کم بوده بعدش مادر شما هم تیتر شغلی خوبی نداشته خاله شما هم مثل خود شما هیچ وابستگی نداره خوب معلومه چرا ویزا شما ریجکت شده
    در مورد مدارک بهت بگم من وقتی با همسرم رفتم سفارت اینقدر مدارک برده بودم خود مصاحبه کننده گفت بابا چقدر تو مدرک اوردی حتی ترجمه مدارک شغلی هم دادم یه چیزهایی برده بودم که طرف گفت که دیگه پرینت اینها را چرا اوردی گفتم بودنش ضرر نداره منظور با این همه مدارک تازه یه بارم خودم ویزا شدم بازم امیدی ندارم
    Si vous voulez me contacter, je suis sur INSTAGRAM | sayed_hamed_sajjadi

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    به نظر شما من الان درخواست تجدید نظر به پرونده رو در نانتس بدم ؟ و اینکه شما در مورد سیر بررسی پرونده در فرانسه چیزی میدونید ؟
    اگر ویزا ریجکت بشه ، چند وقت بعد میتونید درخواست ویزا دوباره بدید ؟
    سلام درود
    ببین این نظر منه بیخیال اعتراض بشو و دنبالش نرو چون هیچ منبعی نیست بگه من رفتم و به نتیجه رسیدم
    تازه من به جا کنسول فکر میکنم این به خاطر ویزا توریستی این همه داره دست و پا میزنه نکنه یه خبری هست به نظر من ارزش نداره اصلا
    مهمترین دلیل شما همون تیتر شغلی بوده چون هیچ کدوم از شما علاوه بر اینکه وابستگی عاطفی نداشتید اینجا عنوان شغلی خوبی هم نداشتید ترجمه قولنامه که نمیشه مدرک مثلا به جا اینها یه قرارداد کاری میزاشتید بهتر بود یا سابقه کاری حتی در یک شرکت خیلی کوچک
    اونها دنبال این هستن که بفهمن شما در ایران وضعت خوب هست یا نه این یا سند خونه و باغ مشخص نمیشه با تمکن مالی و گردش حساب خوب و عنوان شغلی خوب سابقه بیمه خوب نه با چهار تا سند خونه که معلوم نیست کجا هست اصلا چقدر ارزش داره یا اینکه شاید بعد از دریافت ویزا تبدیلش کنی به پول و بری
    در مورد اقدام دوباره میگن شش ماه زمان نیاز داره ولی هیچ منبع یا لینکی من ازش ندیدم
    در هر حال بهتره بیخیال باشی فدای سرت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    دوست عزیزبه نظرمن موجودی حسابشون هم بد نبوده ولی مهمترین دلیل برای ریجکت شدنشون همان اثبات برگشت است . من خودم وخانومم هر دو کارمند دولت هستیم موجودی حساب خودم 40 میلیون بود و خانومم 7 میلیون و به هردومون ویزا دادن . مهمترین چیزی که سفارت به اون اهمیت بیشتری میده دلیل برگشت به ایرانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیزبه نظرمن موجودی حسابشون هم بد نبوده ولی مهمترین دلیل برای ریجکت شدنشون همان اثبات برگشت است . من خودم وخانومم هر دو کارمند دولت هستیم موجودی حساب خودم 40 میلیون بود و خانومم 7 میلیون و به هردومون ویزا دادن . مهمترین چیزی که سفارت به اون اهمیت بیشتری میده دلیل برگشت به ایرانه
    سلام و درود
    ممن از نظر شما
    ولی لازم خدمتتون بگم من دقیق نگفتم موجودی حسابشون کم من یه سری از دلایل را اوردم که این گزینه هم توش بود یه بار دیگه بخونید

سلام یه سوال خیلی واسم مهمه
    من و مادر و خواهرم واسه ویزای توریستی اقدام کردیم من سابقه دوبار ویزای شینگن داشتم این سومی بود مادرم ویزای کانادا داشت فقط ترجمه مدارک کاریشو انجام نداده بود آفیسر پرسید خواهرم هم ترجمه گواهی اجازه از پدر برای بچشو ترجمه نکرده بود حالا سوالم اینه که اگه یکی از اینا بخاطر نقص مدرک ریجکت شه منم ریجکت میشم
    ممنونم

Junior Member

سلام من سری پیش که از فرانسه ویزا گرفتم مدارکم رو ترجمه نکردم با توجه به پست دوستان جدیدا ترجمه لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام من سری پیش که از فرانسه ویزا گرفتم مدارکم رو ترجمه نکردم با توجه به پست دوستان جدیدا ترجمه لازمه؟
    سلام

برای سفارت فرانسه فقط لازمه نامه تاییده شغلی تون رو ترجمعه کنین و توی اون نامه تاریخ مسافرت توسط شرکت تایید بشه و بنویسن که بعد از اون تاریخ بر می گردین سر کار.

با توجه به اطلاعاتی که ازتون خواستن تو نامه نوشته بشه منطقی هستش که نامه جدید بگرین و ترجمعه کنین.

موفق باشین

Junior Member

سلام
    وقت بخیر دوستان
    من و دوستم برای ویزای توریستی فرانسه اقدام کردیم. متاسفانه ویجک شدیم. کسی میتونه دلیل موجهی دربیاره از مدارکی که ارائه دادیم؟ ما میخواییم مجدد واسه عید اقدام کنیم بنظرتون شانسمون چطوره؟ اگه از سفارت دیگه اقدام کنیم بهتر نیست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

دلیل بند 9 "قصد شما مبنی بر ترک کشورهای محدوده شنگن پیش از اتمام موعد ویزای شما برای سفارت محرز و اثبات نشده است."

مدارک
    1- نامه از کارفرما دقیقا طبق موارد خواسته شده سفارت(pdf مدارک مورد نیاز در سایت سفارت) من شاغل شرکت بیمه و دوستم هم شاغل یکی از سازمان های وزارت صنعت معدن + ترجمه نامه از مترجم امین سفارت
    2-سه فیش آخر حقوقی با مهر سازمان
    3-پرینت بیمه تامین اجتماعی با مهر کارگزاری و صفحه اول دفترچه بیمه(سابقه کاره من 2 سال و دوستم 4 سال)
    4-تمکن مالی 60 و 100 میلیونی + گردش 19 و 15 میلیونی
    5-بیمه مسافرتی سامان 50 هزار یورویی
    6-بلیط پرواز قطعی از Emirate
    7- ووچر هتل قطعی از الی*گشت با تاییده ایمیل هتل
    هر دو هم پسر و مجرد و هر دو 28 سالمونه

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم ازتون اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید چون فکر میکنم مورد و مشکل من نادر و کمیاب و غیر ممکن هست
    من اواخر سال 2015 برا تور فرانسه از طریق آژانس با مدارک کامل پرینت حساب بانکی و پروانه و کسب و غیره از سفارت فرانسه اقدام کردم روز قبل مصاحبه ما همون روزی بود که داعش تو پاریس درگیری درست کرده بود خلاصه ما ریجکت شدیم با بند 9 قصد شما مبنی بر ترک محدوده شنگن,پیش از اتمام موعد ویزا برا سفارت محرز و اثبات نشده.
    خلاصه یه چند تا سفر به کشور های اطراف داشتم تا 17 روز پیش یعنی به فاصله یک سال و نیم از ریجکتی قبل که مجددا تو سفارت فرانسه وقت مصاحبه داشتم ولی با این تفاوت که این بار کلی مدرک بردم که سوشیال تای خودمو اثبات کنم از جمله پروانه کسب گواهی مالی معرفی نامه از اتحادیه کارت دانشجویی گواهی اشتغال به تحصیل و مدارک دیگه ولی با این تفاوت که این دفعه دوتا دعوتنامه بازدید از نمایشگاه های پاریس رو هم داشتم و مدت سفرم با رزرو پرواز و هتل جمعا 9 شب بود ولی امروز که نتیجه ویزا رسید دستم متاسفانه با همون بند9 سفارت ردم کرده.
    بنظرتون چیکار کنم دیگه اصلا به مغز خودم نمیرسه که چیکار کنم.
    میدونم هر کدوم از شما برا خودتون یه وکیل مهاجرت هستید لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)