صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Junior Member

پیش فرض ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

بله حق با شماست نباید کم اورد، من خودم بارها ویزای توریستی فرانسه گرفتم ، ما ایرانی ها واقعا نسبت به ملیت های دیگر خیلی بیش از حد خودمون رو دست کم می گیریم ...
    این که یک ایرانی پول مترو ندهد ، اجازه به دولت فرانسه و یا هیچ کسی نمی ده که گردش مالی من رو ببینه ، مگر اینکه من قتلی کرده باشم یا تبه کار باشم ، تازه اونم با حکم دادستان ...توی لیست مدارک که به فرانسوی نوشتن، خبری از گردش بانکی نیست، توی ترجمه ش به فارسی اینو اضافه کردن این خلاف مقررارت فرانسه است !

ولی ما ایرانی های بیچاره از بس ، دست به سینه و سر به زیر هستیم و هرچی بهمون میگن قبول می کنیم انگار اونها خدای ما هستند، این کارمندای سفارت هم سو استفاده می کنند ، باید برای حق خودتون از طرق قانونی اقدام کنیم ، اگر همه سرمونو بندازیم پایین بگیم اره بابا حقمونه که نمیشه !

اتفاقا ایرانی ها برعکس الجزایری ها ، مراکش ها، عربها ، ترکها و .... و اکثریت مهاجرینی که توی فرانسه هستند ، ادم های قانومند ، تحصیل کرده و مفیدی برای جامعه فرانسه هستند ، اصلا خودمون را نباید دست کم بگیرم و اجازه تضعییع حقوقمون رو بدیم ، من اگر اذیتم کنند بدون شک ، سراغ شکایت و نامه به وزرات خارجه فرانسه می روم .

مشکل من اینجاست که گواهی بانکی گرفتم، و بعد تمام پولم رو تبدیل به دلار و یورو کردم ، و به هیچ‌ عنوان حاضر نیستم یورو هام رو دوباره به ریال تبدیل کنم . (حساب ارزی هم بیشتر از 5000 دلار باز نمیشه کرد) و سفارت فرانسه هم هر زری بزنه من دیگر کاری به کارشون ندارم .

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط potter46 نمایش پست ها
    بله حق با شماست نباید کم اورد، من خودم بارها ویزای توریستی فرانسه گرفتم ، ما ایرانی ها واقعا نسبت به ملیت های دیگر خیلی بیش از حد خودمون رو دست کم می گیریم ...
    این که یک ایرانی پول مترو ندهد ، اجازه به دولت فرانسه و یا هیچ کسی نمی ده که گردش مالی من رو ببینه ، مگر اینکه من قتلی کرده باشم یا تبه کار باشم ، تازه اونم با حکم دادستان ...توی لیست مدارک که به فرانسوی نوشتن، خبری از گردش بانکی نیست، توی ترجمه ش به فارسی اینو اضافه کردن این خلاف مقررارت فرانسه است !

ولی ما ایرانی های بیچاره از بس ، دست به سینه و سر به زیر هستیم و هرچی بهمون میگن قبول می کنیم انگار اونها خدای ما هستند، این کارمندای سفارت هم سو استفاده می کنند ، باید برای حق خودتون از طرق قانونی اقدام کنیم ، اگر همه سرمونو بندازیم پایین بگیم اره بابا حقمونه که نمیشه !

اتفاقا ایرانی ها برعکس الجزایری ها ، مراکش ها، عربها ، ترکها و .... و اکثریت مهاجرینی که توی فرانسه هستند ، ادم های قانومند ، تحصیل کرده و مفیدی برای جامعه فرانسه هستند ، اصلا خودمون را نباید دست کم بگیرم و اجازه تضعییع حقوقمون رو بدیم ، من اگر اذیتم کنند بدون شک ، سراغ شکایت و نامه به وزرات خارجه فرانسه می روم .

مشکل من اینجاست که گواهی بانکی گرفتم، و بعد تمام پولم رو تبدیل به دلار و یورو کردم ، و به هیچ‌ عنوان حاضر نیستم یورو هام رو دوباره به ریال تبدیل کنم . (حساب ارزی هم بیشتر از 5000 دلار باز نمیشه کرد) و سفارت فرانسه هم هر زری بزنه من دیگر کاری به کارشون ندارم .
    سلام بابا کشتی مارو ما هم دلمون از دست سفارت خونه

آره همه حرفاتو قبول دارم خصوصا این که نسبت به این عرب ها بهتریم و بافرهنگتر اصلا شکی درش نیست

ولی ببین فکر کنم سوء تفاهم شده بینمون چون مدارک مالی فقط ضمانت نامه میخواد اون 6000 یورو و بقیه مدارک مالی اجباری نیست میگن بهتره بدی که راست میگی حرف زور میزنند و بهشون هیچ ربطی نداره من اشتباه کردم و کاملا قبول میکنم حرفت رو چون وقتی 6000 یورو دادی طبق قوانین دیگه گردش حساب میخوان چیکار که یه چیز خصوصیه من معذرت میخوام اشتباه کردم، انقدر خود مردم اینجا خوبن که یه ذره جوگیر شدم، شرمنده

بعدم اگه برای سال بعد بخواهیم ویزا رو تمدید کنیم از طریق prefecture این کار انجام میشه که میگه یا باید حکم بورس بیاری یا 4500 یورو تو حساب بانکیت پول داشته باشی. پس حرف سفارت غیر منطقیه. مرگ بر این کارمندان جزء ، ایرانی که ایرانیت خودشون رو به فرانسه فروختند و فکر می کنند که چون شوهر یا زنه فرانسوی گرفتند و یا به هر علتی ملیت یه کشور پیشرفته تر رو گرفتند می تونند با ما مثل گوسفند عمل کنند واقعا که از ماست که بر ماست.

و در نهایت خاک بر سر وزارت امور خارجه این دولت قدرتمند قلدرم پلدرم کنند که میذاره با مردم کشورش سفارت این کار رو بکنه!!!!

Junior Member

آقا ما هم ریجکت شدیم به همراه 3 نفر دیگه که شرایط یکسانی داشتیم. پذیرش زبان داشتیم. تمام مدارکمون هم کامل بود. لعنت به هر کی که باعث شد اینقدر ایرانی به خفت بیفته تو دنیا.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط mghanaei نمایش پست ها
    آقا ما هم ریجکت شدیم به همراه 3 نفر دیگه که شرایط یکسانی داشتیم. پذیرش زبان داشتیم. تمام مدارکمون هم کامل بود. لعنت به هر کی که باعث شد اینقدر ایرانی به خفت بیفته تو دنیا.
    سلام دوست عزیز
    اگه امکان داره جزئیات پرونده رو بیان کنین ...
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

سلام
    اینایی که ریجکت شدن چند وقته بهشون گفتن که ریجکتید؟ این که میگن اگر تا دو هفته زنگ نزنن یعنی اوکی هستید راسته؟ من الان 24 روزه که مدارکمو تحویل دادم اما خبری نشده در ضمن مال منم زبان هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    سلام
    اینایی که ریجکت شدن چند وقته بهشون گفتن که ریجکتید؟ این که میگن اگر تا دو هفته زنگ نزنن یعنی اوکی هستید راسته؟ من الان 24 روزه که مدارکمو تحویل دادم اما خبری نشده در ضمن مال منم زبان هستش
    متاسفانه ریجکت های با سوء قصد زیادی از طرف سفارت فرانسه هر روز شاهد هستیم و خوب کاریش هم نمیشه کرد، ایشالا کسایی که باعث این ریجکتهای غیر منصفانه میشن رو به سزای اعمالشون برسونه ولی خوب بگذریم در پاسخ به سوال شما

نه این درست نیست خیلی ها بودند که بعد از سه ماه بهشون گفتند که ریجکت شدید و جالب اینه که اگه کلا زنگ نزنند هم طبق قوانین سفارت به معنای ریجکت شدن هست توصیه من این هست که پس از دو ماه باهاشون تماس بگیرید و بپرسید که قضیه چیه

24 روز که چیزی نیست یه 15 روز دیگه صبر کن بعدا زنگ بزن

موفق باشی

سلام به همگی و با عرض تسلیت به دوستانی که ویزاش به ناحق ریجکت شده بگم که

متاسفانه اینجور ریجکت ها براشون مثل آب خوردنه، و فقط دم از حقوق بشر میزنند در حالی که حقوق ما رو به عنوان افرادی که به طور قانونی میخواهند وارد یک کشور بشوند رو پایمال میکنند بعد حقوق بشر رو توی بوق و کرنا میکنند.

یکی نیست بهشون بگه اگه حاکمان ایران دیپلماسی بلد نیستند چرا سر مردم خالی میکنید.

هرجا که به نفعشون باشه حقوق بشر میکنند در حالی که خودشون اولین کسانی هستند که این حقوق رو پایمال میکنند

البته این آدم های دورو و بی جنبه فقط در دولت فرانسه مشاهده میشوند و 90 درصد مردم فرانسه از این امر مبرا هستند و واقعا دنبال حقوق بشر هستند!

موفق باشید

Junior Member

ای بابا من که به کل از زندگی نا امید شدم ! من فکر کنم اینایی که پذیرش زبان دارند بیشتر ریجکت میشن تا بچه هایی که برای مستر یا لیسانس اقدام کردند . باز اگر میفهمیدیم دلیل ریجکت شدن چی بوده یه حرفی بود اما انگار هیچ توضیحی هم نمیدن .

Junior Member

همه مدارکم کامل بود، ریز حسابم: میانگین 1 تومن مانده 20 تومن، سی وی و انگیزه نامه اکی به همراه دو تا توصیه نامه خیلی خشگل سربرگ دار به زبان انگلیسی از دو تا شرکتی که قبلا کار کرده بودم، انگیزه نامه کاملا با سی وی و توصیه نامه ها هماهنگی داشت. توی روز مصاحبه 90% فرانسه حرف زد آقای ملک آرا که کلا خیلی خوب حرف زدم و جو خوبی بر مصاحبه حاکم بود. هیچ دلیلی واسه رد کردنم وجود نداشت. تنها دلیلش که به نظر من بخاطر اون رد کردن "پذیرش زبان" و زیاد بودن تعداد این پذیرشا تو این فصل بود. ما که بیخیالش شدیم. بزنیم بریم مالزی با عزت و افتخار. اروپا خیلی سرزمین مسخره ای هستش که پولت رو میگیرن، نخبه های کشورت رو میگیرن، زبانشون رو با هزاران منت بهت میفروشن، وقتی رفتی اونجا از صبح تا شب ازت کار میکشن، بی احترامی بهت میکنن، باز هم هممون داریم تو سر و کله هم میزنیم که بریم اونجا. چه کاسبی از این بهتر که پول و نخبه و مغز و خرحمالی و عزت ملت ها رو یک جا بگیری اون هم سرش رقابت باشه؟؟؟ دیگه پامو تو هیچ کشور اروپایی نمیگذارم مگر اینکه ازم هیچ مدارکی بجز پاسپورت نخان. یا علی مدد

Junior Member

سلام متاسفم که ریجکت شدید
    میشه لطفن بگید چند روز بعد از مصاحبه بهتون گفتن که رجکت شدید؟ و آیا پذیرشتون از دانشگاه بود ؟ از کدوم دانشگاه بود؟ آیا واسه ثبت نام پول پرداخت کرده بودید به دانشگاه؟ الان میتونید پولو پس بگیرید؟ بعدم آیا گفته بودید که می خواهید بعد از زبان ادامه بدبد درستون رو اونجا؟
    ممنونم

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)