صفحه 35 از 48 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sogolslh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من يه سوال داشتم و اينكه من و همسرم براي ويزاي دانشجويي فرانسه اقدام كرديم در دو پرونده جدا، همسرم ويزاش رو گرفت اما ويزاي من رد شد... الان تو شرايط سختي هستيم به خاطر تصميم گيري ، آيا به نظرتون من به قسمت كنسولگري سفارت ايميل بزنم و درخواست تجديد نظر بكنم يا خير ؟؟؟ آيا ممكنه جوابي بگيرم و با ويزاي من هم موافقت كنن، من در ايران مترجمي زبان فرانسه ميخوندم اما به دليل پروسه رفتنم به فرانسه من از دانشگاه انصراف دادم و ميخواستم از اول اونجا ادبيات فرانسه را شروع كنم ... و دليلي كه سفارت توي برگه ريجكت من اومده اينه كه : شما اطلاعات كافي براي تاييد مقامات كنسولي براي اطمينان از اينكه اقامت خود در فرانسه براي اهداف تحصيلي مورد سواستفاده نيست، ارائه نكرده ايد.... من خودم حس ميكنم شايد به خاطر برگه انصرافم هست كه اينها شايد براشون جالب نبوده كه كسي كه اينجا انصراف داده اونجا هم درس ميخونه يا نه... خواهش ميكنم راهنماييم كنين، چون من ميخوام نامه ي تجديد نظر بفرستم و اميدوارم جواب بگيرم
    ببینید... یه وقت از بخش فرهنگی سفارت بگیرید... اونها بهتر می تونن راهنماییتون بکنن... به طور کلی اگه برای ویزای دانشجو یا همراهش مشکل پیش بیاد بهترین راه کمک گرفتن از مشاورین بخش فرهنگیه. اونها قرار نیست به شما ویزا بدن ولی می تونن راهنماییتون کنن که مشکل از کجاست و راه حلش چیه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmazinani2 نمایش پست ها
    سلام. منم همینطور با این پاسخ رد کردن!!!! شما اعتراض کردی؟ به جایی رسید؟
    از کنسول وقت بگیرید و بخواید مدارک دال بر این خطرات رو بهتون ارائه کنند. (این کار دوندگی داره ولی امکانپذیره)
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام من سری پیش که از فرانسه ویزا گرفتم مدارکم رو ترجمه نکردم با توجه به پست دوستان جدیدا ترجمه لازمه؟
    سلام. ترجمه حکم کارگزینی + ترجمه شناسنامه + ترجمه سه فیش آخر حقوق.

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

برای سفارت فرانسه فقط لازمه نامه تاییده شغلی تون رو ترجمعه کنین و توی اون نامه تاریخ مسافرت توسط شرکت تایید بشه و بنویسن که بعد از اون تاریخ بر می گردین سر کار.

با توجه به اطلاعاتی که ازتون خواستن تو نامه نوشته بشه منطقی هستش که نامه جدید بگرین و ترجمعه کنین.

موفق باشین
    خیر عزیز. ترجمه سه فیش آخر حقوقی و شناسنامه رو هم جدیدا می خوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام من سری پیش که از فرانسه ویزا گرفتم مدارکم رو ترجمه نکردم با توجه به پست دوستان جدیدا ترجمه لازمه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

برای سفارت فرانسه فقط لازمه نامه تاییده شغلی تون رو ترجمعه کنین و توی اون نامه تاریخ مسافرت توسط شرکت تایید بشه و بنویسن که بعد از اون تاریخ بر می گردین سر کار.

با توجه به اطلاعاتی که ازتون خواستن تو نامه نوشته بشه منطقی هستش که نامه جدید بگرین و ترجمعه کنین.

موفق باشین
    سلام. این چیزهایی که میگم نظر و تجربه خودمه و ممکنه درست هم نباشه. از نظر من شما شرایطتون واسه ویزا زیاد جالب نیست. چون از نظر اونها شما یه دانشجو هستید که هیچ دلبستگی واسه برگشت ممکنه نداشته باشید و احتمال اینکه برنگردید زیاده. یه مشکلی هم که هست اینه که VFS هیچ سند منزل یا اسناد اضافی رو از شما قبول نمی کنه. مهمترین آیتم در صدور ویزا وضعیت شغلی شماست که متاسفانه شما دانشجو هستید و این امتیاز مثبتی رو براتون منظور نمی کنه و شک رو حتی بیشتر می کنه. تنها چیزی که شما می تونید تغییر بدید موجودی حسابتونه که باز هم بنده بعید می دونم که موافقت کنن. در هر صورت دعوت نامه رسمی از یک شخص سیتیزن فرانسه و بالا بردن موجودی حساب شانس شما رو یه کم افزایش میده. نهایتا اینکه شما شانستون رو امتحان کنید در حال حاضر کلا واستون 85 یورو هزینه داره. ولی در کل به نظر من از طریق فرانسه فکر نکنم با شرایطی که دارید بتونید کاری از پیش ببرید. در خصوص سایر کشورهای عضو شینگن اطلاعاتی ندارم.

Junior Member

درخواست ویزای دانشجویی من بعد از 60 روز به دلیل امنیتی ریجکت شد. چکار میتونم بکنم؟ دلیلش چیه؟ خیلی نگرانم .

نقل قول نوشته اصلی توسط adak نمایش پست ها
    درخواست ویزای دانشجویی من بعد از 60 روز به دلیل امنیتی ریجکت شد. چکار میتونم بکنم؟ دلیلش چیه؟ خیلی نگرانم .
    برای چه رشته و مقطعی درخواست دادید؟ احتمالا جز رشته های حساس هستید

Junior Member

ارشد . یادگیری ماشین. دو نفر بودیم. یکی خانم بود که اول شهریور درخواست داد و تا اواخر شهریور ویزا اومد. من بعد اون یعنی اواخر شهریور فرستادم.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط adak نمایش پست ها
    ارشد . یادگیری ماشین. دو نفر بودیم. یکی خانم بود که اول شهریور درخواست داد و تا اواخر شهریور ویزا اومد. من بعد اون یعنی اواخر شهریور فرستادم.
    این یه قدری مسخره است... Machine Learning جزو رشته های حساس نیست. با مدیر گروهتون تماس بگیرید و ازشون خواهش کنید یه نامه بدن و توش مشخص کنن که این رشته خطری برای کسی نداره

Junior Member

سلام به دوستان
    من پنج شنبه به دلایل امنیتی از سفارت فرانسه ریجکت شدم. این در حالی هست که دوستان من برای اسکولی که من اقدام کرده بودم ویزا گرفته بودن و مشکلی هم نبود. خواستم ازتون راهنمایی بگیرم برای اعتراض چون بهم گفتن که ریجکت امنیتی خیلی بده و از طرفی من برای فرصت مطالعاتی و ویزای آلمان هم پرونده ام در جریانه. لطفن هر کسی از دوستان که اطلاعاتی داره راهنمایی ام کنه.
    ممنونم

دوستان عزیز من هم تاریخ 17 ژانویه ، درخواست ام برای ویزای توریستی 2 هفته ای فرانسه ریجکت شد با وجود ارایه مدارک کامل و 65 تومان حساب بانکی با گردش حساب و نامه از محل کار و فیش حقوق و ....و 3.5 حقوق ماهیانه
    قبلا 2 شنگن داشتم یکی اتریش یکی ایتالیا
    مجرد 32 ساله مدیر پروژه و مهندس ناظر معماری و دعوتنامه از یک شخص فرانسوی (که در واقع دوست پسر دوست ایرانی ساکن فرانسه امه و ما از نزدیک هم رو میشناختیم و ایران هم سفر کرده بود)
    حالا قصد اعتراض به نانت و کنسول سفارت ایران دارم و میخواستم خواهش کنم از دوستان اگه نامه انگلیسی ای قبلا با این عنوان تهیه کردند به من هم بدن . ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)