صفحه 27 از 48 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

با سلام
    من چند روزه که ریفیوز شده درخواست ویزای توریستی ام - فقط میخواستم پانزده روز برم پیش دوستانم در پاریس و برگردم چون اینجا شغل مهمی دارم و کسی نیست که تو محیط کارم جایگزین من باشه و تمام مدارکم کامل بود دعوتنامه قوی ای هم داشتم از یک خانم فرانسوی که قاضی بازنشسته شهر لیل هست و چون خانم هستم گفتم دعوتنامه ام از طرف خانوم باشه که فکر نکنن داستانی هست اما ریفیوز شدم و تو پاسپورتم مهر ورود به سفارت و مصاحبه خورده شده - نمی دونم جای درستی دارم سوالم و مطرح میکنم یا نه ولی ازتون خواهش میکنم تمنا میکنم بهم کمک کنید تا بدونم آیا جایی هست برای اعتراض و یا ملاقات حضوری تا باهاشون صحبت کنم یا نه
    هر نوع ضمانتی بخواهند میدم تا بفهمند توریستی میرم و مطمين باشند برمیگردم به ایران
    لطفااااااا کمکم کنید اگر میتونید و اطلاعاتی دارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paric نمایش پست ها
    با سلام
    من چند روزه که ریفیوز شده درخواست ویزای توریستی ام - فقط میخواستم پانزده روز برم پیش دوستانم در پاریس و برگردم چون اینجا شغل مهمی دارم و کسی نیست که تو محیط کارم جایگزین من باشه و تمام مدارکم کامل بود دعوتنامه قوی ای هم داشتم از یک خانم فرانسوی که قاضی بازنشسته شهر لیل هست و چون خانم هستم گفتم دعوتنامه ام از طرف خانوم باشه که فکر نکنن داستانی هست اما ریفیوز شدم و تو پاسپورتم مهر ورود به سفارت و مصاحبه خورده شده - نمی دونم جای درستی دارم سوالم و مطرح میکنم یا نه ولی ازتون خواهش میکنم تمنا میکنم بهم کمک کنید تا بدونم آیا جایی هست برای اعتراض و یا ملاقات حضوری تا باهاشون صحبت کنم یا نه
    هر نوع ضمانتی بخواهند میدم تا بفهمند توریستی میرم و مطمين باشند برمیگردم به ایران
    امسال معلوم نیست چشونه اینا؟؟؟!!! دیگه ویزای توریستی رو نشنیدم رد کنن. اینا خانوم معمولا سلیقه ای عمل می کنن و همینطور به حساب پر و پیمون خیلی اهمیت میدن!!! برای اعتراض باید یه نامه به زبان فرانسه بنویسید اون رو برای نانت و سفارت پست کنید و سعی کنید هر روز فکس و ایمیل بزنید بهشون.اگه حضوری هم بتونید پیگیری کنید که بهتره.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

سلام، تأسف آوره..
    اما تا آنجایی که اطلاع دارم برای ویزای توریستی پاسخ خاصی ارائه نمیشود و تقاضای بازبینی و اعتراض، مطابق ویزاهای بلند مدت، بررسی نمیشود! (تجربه خانوادگی این بود که ریجکت توریستی شنگن بی برو برگرد بوده است!) و درصورت نیاز بایستی در مقاطع بعدی با پرونده ای بهتر اقدام نمود.

با این وجود همانگونه که توضیح دادند تلاشتون رو بکنید و سعی کنید با بخش کنسولی ارتباط برقرار کنید. بلکه انشا.. پاسخ مطلوبی دریافت کنید.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Paric نمایش پست ها
    با سلام
    اگر مدارک تضمینی شما کامل باشه مثل فیش حقوق بالا ۶ ماه که نشون بده در حال کار هستید یا حساب بانکی با تراکنش که نشان دهنده ی زندگی شما در ایران باشه و بقیه مدارک تنها نکته ای که به ذهن من میاد متاسفانه مجرد و متاهل بودن خانمی هست که اقدام میکنه. من چند مورد دیدم که خیلی نزدیک بودند در مدراک و شرایط ولی ریجکت شدند و تنها تفاوت مجرد بودن اونها بود.

مدارک کامل تری داشته باشید برای دفعه بعد حتی اگه خواسته نشده و امیدوارم دفعه ی بعدی بگیرید.
    موفق باشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

ازتون ممنونم که راهنمایی کردین - داستانم رو میگم اینجا تا شاید کسی بتونه استفاده کنه.. چند روز بعد از جریان ریفیوز شدنم مدیرعامل من که ادم بانفوذیه به صورت وی ای پی وقت سفارت گرفت و تمام مدارک من رو برد و اعتراض کرد بهشون و درخواست کرد اگر جا داره تجدیدنظر کنن اما آفیسر اونجا اسم منو سر چ کرده تو کامپیوترش و گفته به دو علت ریفیوز شده اول اینکه مجرد ه دوم اینکه حتما فرهنگی اقدام میکرد بهش میدادیم چون خیلی باب شده دعوتنامه فرانسوی ها به ایرانیه بابت گرفتن پول و عذرخواهی هم کرده !!!

Junior Member

حالا من یک کنفرانسی شرکت کرده ام در شهر لیل در حوزه ی محیط زیست و این در واقع یه نمایشگاه هست .. به نظرتون جواب میده ؟
    هتل رزرو کنم ؟
    نمایشگاه واسه دوم دسامبر هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان عزيز
    يك سوْال داشتم، سؤالم تكراري هست ولي اميدوارم جوابتون با هميشه فرق كنه .
    امروز سفارت زنگ زدن و گفتن با قبض صندوق برم فردا ساعت ٢ سفارت و حرفي از بليط نزدن.
    ممكنه امسال روال عوض شده باشه و أصلا رزررو بليط برأي كسايي كه موافقت شده با ويزاشون ، نخواان؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    يك سوْال داشتم، سؤالم تكراري هست ولي اميدوارم جوابتون با هميشه فرق كنه .
    امروز سفارت زنگ زدن و گفتن با قبض صندوق برم فردا ساعت ٢ سفارت و حرفي از بليط نزدن.
    ممكنه امسال روال عوض شده باشه و أصلا رزررو بليط برأي كسايي كه موافقت شده با ويزاشون ، نخواان؟؟؟؟

سلام دوست گرامی
    امیدوارم که جوابم به هیچ وجه درست نباشه اما به احتمال بسیار بالایی (تقریبا مطمئن) درخواست ویزاتون ریجکت شده و فردا پاسپورتتون + نامه ریجکتی رو بهتون تسلیم می کنن.
    ولی امیدوارم در جواب به من بگید که اشتباه می کردم و ویزا گرفتید.
    موفق و پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام كاملا حق با شما بود . به نظر شما اعتراض نتيجه أي داره واقعا ؟ چون من تمام مداركم كامل بود به نظر خودم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    سلام كاملا حق با شما بود . به نظر شما اعتراض نتيجه أي داره واقعا ؟ چون من تمام مداركم كامل بود به نظر خودم .
    در نامه ریجکتی دلیلی ذکر شده؟؟
    معمولا دلیل گفته نمیشه و تنها اعلام میشه که شما از اون روز به مدت دو ماه فرصت دارید اعتراض خود تون رو با نانت بفرستید. اگر اونها هم جواب تون رو ندن یعنی دیگه امیدی نیست اما متاسفانه معمولا جوابی نمیدن. بهر حال شما از این حداقل فرصتی که بهتون داده شده استفاده کنید و تقاضای تجدید نظر رو بفرستید. چیزی برای ازدست دادن نیست که ازش بترسید! فقط نمی دونم که آیا الزاما این نامه باید به فرانسوی باشه یا انگلیسی هم قابل قبوله؟!. می تونید به سفارت هم بگید اما معمولا اونها فقط ابراز تاسف می کنن که درخواست ویزاتون رد شده (!!!) و میگن کاری از دست ما بر نمیاد و مورد شما از فرانسه ریجکت شده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)