صفحه 15 از 48 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Junior Member april84 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم دارم امیدوارم کمکم کنین
    سفارت میاد از کجا تو فرانسه استعلام می کنه؟ چجوری میسنجه که پروژه حساس هست یا نیست؟
    اون ازمایشگاهی که استادم فاند گرفته برای دکترای من بهش گفتن چون دانشجو ایرانیه این پروژه حساسه و نمی تونیم راهش بدیم!!!!!! (واقعا اصلا حساس نیست بحث خودرو الکتریکیه البته استادم داره چندتا واژه رو حذف می کنه) به استادم گفتن ما به جایی بابت ویزا گزارش نمی دهیم
    با این توصیفات من چه کنم؟ مدارک جدید با عنوان جدید رو به سفارت بدم؟ یا صبرکنم تا ریجکتم اگه کردن عوض کنم؟
    از کجا استعلام حساسیت می کنند سفارت؟
    ممنون دوستان
    سلام ، شما هم الکترونیک هستید ؟میشه اسم رشتتون رو بپرسم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fer25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خود سفارت لیست همه رشته ها و پروژه های حساس رو داره
    سلام دوست عزیر
    ممنون از کمکت
    دوتا سوال پیش میاد ممنون میشم جواب بتونین بدین
    1) اون لیست خاص شامل چه رشته و زمینه هایی میشه؟
    2) اون لیست تو خود سفارت هست یعنی تو ایران چک میشه؟ و کی اعلام می کنند که رشته شما حساس هست و ویزا نمی دهیم
    خیلی ممنون از وقتی که میزاری

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    سلام ، شما هم الکترونیک هستید ؟میشه اسم رشتتون رو بپرسم ؟
    من قدرت هستم عنوان پروژم کنترل نواورانه بر مبنای اسپیس وکتور برای خودروهای هیبریدی هست
    بچه های برقی ریجکت میشن؟ حتی تو مقطع دکترا؟
    این پروژه تو لیست حساسه فکر می کنی؟

Junior Member

سلام دوست عزیر
    ممنون از کمکت
    دوتا سوال پیش میاد ممنون میشم جواب بتونین بدین
    1) اون لیست خاص شامل چه رشته و زمینه هایی میشه؟
    2) اون لیست تو خود سفارت هست یعنی تو ایران چک میشه؟ و کی اعلام می کنند که رشته شما حساس هست و ویزا نمی دهیم
    خیلی ممنون از وقتی که میزاری
    سلام.اون لیست تو کنسولگری ایران هست.این ریجکت شدن در مورد رشته و پروژه هم فقط دست آقای ملک آرا و افراد ایرانی داخل کنسولگری نیست.
    روی پرونده ویزا حدود 6-7 نفر نظر میدن.2 نفرشون که همون خانم یا آقایی هستن که در ابتدا پرونده شما رو بررسی می کنند،یکیشون آقای ملک آرا،و بقیه اشخاص کنسولی فرانسوی و ایرانی هستن.
    در مورد رشته ها و زمینه ها که من به طور کامل اطلاعاتی ندارم.ولی تا جایی که من می دونم (از اساتیدی که من باهاشون در ارتباط بودم) این گرایشات:
    تمامی شاخه های رشته فیزیک،بعضی از گرایشات رشته مدیریت (نمی دونم کدوم گرایشاتش)،رشته صنایع،گرایشات رشته مکانیک،و پروژه هایی که موضوع اونها مرتبط با صنعت و تجهیزات صنعتی باشه.
    در مورد رشته برق من هیچ اطلاعی ندارم که حساس هست یا نه.
    کلا تمام رشته هایی که تو ایران خوبه و ما و خانواده هامون ذوق می کنیم که تو این رشته ها لیسانس یا فوق لیسانس گرفتیم و بازار کار این رشته ها تو ایران از سایر رشته ها بیشتره،اونجا حساسه.
    هرگز (دقت کنید هرگز) به شما نمی گن که رشتتون حساسه به شما ویزا نمی دیم.تنها چیزی که بهتون می گن اینه که جواب ویزاتون منفی.تحت هیچ عنوان دلیل ریجکت شدن به هیچ کس اعلام نمیشه.
    امیدوارم بتونید ویزاتون رو بگیرید.اصلا هم نمی خوام بهتون استرس وارد کنم ولی کسی که رشتش حساس نباشه و پروندشم کامل باشه،شانس ویزا گرفتنش 50-50 هستش.
    شما دیگه ریسک کردی.
    به هر حال امیدت رو از دست نده.اگر خدا بخواد،همه چیز همون طوری پیش میره که شما می خوای.
    این همه اطلاعاتی بود که من داشتم.امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

Junior Member april84 آواتار ها

من قدرت هستم عنوان پروژم کنترل نواورانه بر مبنای اسپیس وکتور برای خودروهای هیبریدی هست
    بچه های برقی ریجکت میشن؟ حتی تو مقطع دکترا؟
    این پروژه تو لیست حساسه فکر می کنی؟
    نه فکر نمیکنم ، سال های قبل بچه های برق که حتی از اکول پذیرش داشتن ویزا گرفتن ، من یه بار که بخش فرهنگی بودم از یکی مشاوران بخش ادامه تحصیل پرسیدم ،گفت
    که نه اتفاقا وضع بچه های برق تو ویزا خیلی خوبه ... کلا فیلد برق زیاد حساس نیست (تکنولوژیش کلا صلح آمیزه )، انشالا که مشکلی نباشه ....

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    نه فکر نمیکنم ، سال های قبل بچه های برق که حتی از اکول پذیرش داشتن ویزا گرفتن ، من یه بار که بخش فرهنگی بودم از یکی مشاوران بخش ادامه تحصیل پرسیدم ،گفت
    که نه اتفاقا وضع بچه های برق تو ویزا خیلی خوبه ... کلا فیلد برق زیاد حساس نیست (تکنولوژیش کلا صلح آمیزه )، انشالا که مشکلی نباشه ....
    ممنون لطف کردین
    والا نمی دونم چون صنعت خودرو سازی تحریمه گفتم و عنوان پروژه من خودرو الکتریکیه گفتم شاید حساس باشن
    کسی میدونه بچه های دکترا که ویزا ساینتیفیک میخوان (کنوانسون دکی) دارن چند روزه ویزا میگیرن معمولا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    دقیقا کنسولگری در ایران همه کارست. ملک آرا همیشه همین رو میگه. به منم همین رو گفت. به من 3 ماه همه همین رو گفتند. من به همه نامه زدم، از بخش فرهنگی گرفته تا خود کنسول. بعد از 3 ماه بهم ویزا دادند، بدون درخواست مجدد! به ایمیل سفارت نامه بزنید و به فکس سفارت هم فکس کنید.
    با سلام
    ببخشید شما نامه های تجدیدنظر یا مدارک تکمیلی رو به آدرس سفارت پست هم کردین؟ این کار به نظر شما جواب میده؟
    مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط saebUS نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید شما نامه های تجدیدنظر یا مدارک تکمیلی رو به آدرس سفارت پست هم کردین؟ این کار به نظر شما جواب میده؟
    مرسی.

خیر من پست نکردم، ولی شما باید هر راهی که فکر می کنید ممکنه یک درصد هم جواب بده رو امتحان کنید.
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saebUS نمایش پست ها
    با سلام
    مرسی.
    سلام دوست عزیز
    شما شانست رو امتحان کن
    بهترین راه فکس کردن مدارکتونه
    موفق باشی

دوستان یک راهنمایی میخوام ازتون.
    2 تا از دوستهای یکی از دوستام بر حسب اتفاق همون دانشگاهی که من پذیرش گرفتم ، پذیرش گرفته. ما یکی دوبار باهم تلفنی صحبت کردیم. حتی همدیگرو ندیدیم. بر حسب اتفاق وقت مصاحبه اونها بعد از وقت من بود. فقط من بعد از مصاحبه ام بهش گفتم نگران نباشه و سوال ها راحت بود و پرسیدن میخواید بمونید یا نه و ما گفتیم چون مرخصی داریم نمیخوایم بمونیم و میخوایم برگردیم.
    حالا نمیدونم این دوست عزیز به خانم میربها چی گفته که خانم میربها عصبانی شده و گفته همتون میگید میخواید برگردید و همتون پیش یه وکیل رفتید و ...
    من خیلی نگرانم که حرفای این دوستمون رو پرونده ما تاثیر بزاره. چون انگار این دوست با ما آشنایی داده و به خانم میربها گفته!! در حالیکه ما حتی همدیگرو ندیدیم!!!
    به نظرتون به زنگ بزنم به خانم میربها بگم این خانم رو من اصلا نمیشناسم؟ و هیچ ربطی به هم نداریم؟!! یا چیزی نگم بزارم تا ببینم چی میشه جواب مون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)