صفحه 18 از 48 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandse نمایش پست ها
    من دیشب این پست را گذاشتم با فاصله دقیقا 6 ساعت بعد ویزای دوستم و خودم اومد.
    یک مورد دیگه هم هست که شماره 9 است
    9. کسایی که نامید هستن هم ویزاشون به احتمال زیاد رد میشه( امیدوار باشید و به خدا توکل کنید).
    رشته ی من و دوستم مکانیکه و بسیار حساس پس ca marche ، t'inquiète pas
    تبریک دوست عزیر!
    لطفا مشخصاتتون رو در قسمت نتایج ذکر کنید تا دیگرانم بتونند استفاده کنند

ساعت 8:30 به من زنگ زدند و جواب ویزای من و همسرم منفی شد. اینها مشکل دارند. نمیگه جواب منفی شده میگه فردا با قبض صندوق بیاید.!! میپرسم منفی بوده جواب یا مثبت میگه فردا بیاید!!
    فکر میکنم اون دوستمون که گفتم بعد از ما مصاحبه داشت و خانم میربها عصبانی شده بود که همه تون پیش یه وکیل رفتید کارمون رو ساخت!!

من خودم هیچ نکته منفی تو پرونده مون نمیبینم. اگر مسئله سن هست دوستمون 33 سالشه و زن و بچه داره و بهش ویزا دادند. اگر مسئله مرخصی گرفتنه اون هم مرخصی گرفته. و جالب اینه که اون از عمران به کامپیوتر میخواست تغییر رشته بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    ساعت 8:30 به من زنگ زدند و جواب ویزای من و همسرم منفی شد. اینها مشکل دارند. نمیگه جواب منفی شده میگه فردا با قبض صندوق بیاید.!! میپرسم منفی بوده جواب یا مثبت میگه فردا بیاید!!
    فکر میکنم اون دوستمون که گفتم بعد از ما مصاحبه داشت و خانم میربها عصبانی شده بود که همه تون پیش یه وکیل رفتید کارمون رو ساخت!!
    وای واقعا متاسف براتون. من میدونم چقدر سخته ،امیدوارم توی مرحله های بعدی موفق باشید و با قدرت به کارهای روزمرتون ادامه دید.جالبه اگه یکی با 33 سال سن و تغیر رشته ویزا گرفته شاید شرایط خاصی داشته ، که ما ازش اطلاع ندازیم

دوستان کسی اطلاع داره که روند اعتراض به رد شدن ویزای دانشجویی چه جوری هست؟ و آیا اصلا میشه این کار رو کرد؟

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که روند اعتراض به رد شدن ویزای دانشجویی چه جوری هست؟ و آیا اصلا میشه این کار رو کرد؟
    یه آدرس پستی تو نامه ریجکت هست که باید نامه اعتراض رو با دلیل به اون بفرستیم. اینکه کی جواب بدن و چی جواب بدن معلوم نیست. بعدش هم که از زمان کلاس ها میگذره از اون ور میافتیم.
    بنظر دیگه نمیشه کاری کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    یه آدرس پستی تو نامه ریجکت هست که باید نامه اعتراض رو با دلیل به اون بفرستیم. اینکه کی جواب بدن و چی جواب بدن معلوم نیست. بعدش هم که از زمان کلاس ها میگذره از اون ور میافتیم.
    بنظر دیگه نمیشه کاری کرد
    نا امید نشین تو همین فروم کسانی بودند که بعد از ریجکت، با پیگیری فراوان تونستن ویزا بگیرن، نامه نگاری به نانت فایده ای نداره، باید مستقیم به سفارت و سفیر فاکس و ایمیل بزنید و درخواست تجدید نظر بدید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    بنظر دیگه نمیشه کاری کرد
    به نظرم فکر اینکه به کمیسیون نانت نامه بزنید را از ذهنتون بیرون کنید چون بی فایده است، به نظر من بهترین کار اینه که گیر سه پیچ بدید به سفارت از طریق ایمیل و فاکس، اینجوری بهتر جواب می گیرید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    نا امید نشین تو همین فروم کسانی بودند که بعد از ریجکت، با پیگیری فراوان تونستن ویزا بگیرن، نامه نگاری به نانت فایده ای نداره، باید مستقیم به سفارت و سفیر فاکس و ایمیل بزنید و درخواست تجدید نظر بدید...
    سلام
    اگر اطلاعات بیشتری دارید یا کسی رو میشناسید که از این طریق موفق شده بگید تا وارد عمل بشم. با خانم میربها و ملک آرا صحبت کردم میگن راهی نداره بجز نانت. البته میدونم که دارن میپیچونن. اگر آدرس میل از سفیر دارید بدید. من هیچی تو دست ندارم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandse نمایش پست ها
    به نظرم فکر اینکه به کمیسیون نانت نامه بزنید را از ذهنتون بیرون کنید چون بی فایده است، به نظر من بهترین کار اینه که گیر سه پیچ بدید به سفارت از طریق ایمیل و فاکس، اینجوری بهتر جواب می گیرید.
    دوست عزیز اگر آی دی دوستانی که تو این فروم با پیگیری موفق شدن رو دارید بدید من حتما پیگیری میکنم. چون 100% مطمئن هستم که بی دلیل رد شده. حتی ویزای شنگنی که داشتم هم بکارم نیومده. مالی کاملا قوی ارائه کردم. خونه داشتم حتی با ضامن/ رشته معمولی برق که کلی دانشجوی ایرانی داره اون شهر. خانومم شاغل در بانک رسمی .
    یعنی الکی رد کردن. کمک کنید من پیگیری کنم. این حق من نیست. کلی پول اجاره خونه دادم تو اون شهر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)