صفحه 2 از 48 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

سلام به دوستان در این تاپیک درمورد اطلاعات دقیق و ریز پروند ه هایی که ریجکت شدن و دلایل اون و راهکارهای پیش رو بحث میکنیم
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

پذیرش CIREFE از دانشگاه رن 2. گفته بودم که میخوام فقط زبان فرانسه رو یاد بگیرم و برگردم. پول پرداخت نکرده بودم واسه دانشگاه. سوالی داشتید ایمیل بزنید بهم

Junior Member

ببینید چیزی که هست اینهکه بخش فرهنگی بهتون باید میگفت که باید چی کار بکنید اینا میگن که به کسی ویزا میدن که بدونن حتمن میخواد بعدش ادامه تحصیل بده یعنی با یک هدفی بره فرانسه و باید نصف پول شهریه دوره رو هم داده باشه اینا نکاتی هست که آقای مجلسی در بخش فرهنگی به من گفت حتی گفتن به من که بعدش باید بگی چه رشته ای میخوای بخونی اونجا و آیا با دانشگاه هایی که میخوای بعد زبان بری مکاتبه داشتی یا نه؟ و من همه ایمیلایی که به دانشگاهها زده بودم رو پرینت کردم و بردم روز مصاحبه و از دانشگاهی که برای زبان اقدام کردم هم نامه بردم که نصف شهریه رو دادم و 20 ساعت در هفته کلاس دارم اونجا / به هر حال برای بچه هایی که میخوان زبان بخونن دقت به این نکته ها لازم هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mghanaei نمایش پست ها
    پذیرش CIREFE از دانشگاه رن 2. گفته بودم که میخوام فقط زبان فرانسه رو یاد بگیرم و برگردم. پول پرداخت نکرده بودم واسه دانشگاه. سوالی داشتید ایمیل بزنید بهم

Junior Member

ای کاش این تاپیک در مورد کسایی که ویزاشون اومده و شرایطشون، هم، صحبت می کرد. این جوری هم یه آماری دسمون می اومد، هم می تونسیم از تجربیات خوب بچه ها استفاده کنیم.

Junior Member

به نظر منم خیلی خوبه که کسائی که ویزاهاشون اومده بیان و برای بقیه توضیح بدن شرایطشون رو من 6 juin مدارکمو همراه با یکی از دوستام دادم البته اون برای سال سوم لیسانس رشته معماری درخواست داده بود و من برای زبان و هفته پیش بهش زنگ زدن که ویزاش آمادس حالا نمیدونم به چه صورت بررسی میشه چون ما در یک روز مدارک تحویل دادیم و به من زنگ نزدن هنوز از نظر شرایط مالی این دوست من متوسط هستش و مدارکشم هرچی بود که اونا خواسته بودن خلاصه من هنوز در انتظارم البته من با بیشتر بچه هایی که پارسال اقدام کردم حرف زدم میگفتن که جواب ریجکتشون تا 14 روز اومده و زود بهشون گفتن اما خوب حساب کتاب که نداره کاراشون و نمیشه تعمیم داد به همه پرونده ها به هر حال امیدوارم بچه هایی که منتظرن زودتر خبر مثبت براشون بیاد و اگر کسی ویزاش اومده بیاد توضیح بده لطفن از شرایطش

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط rexona نمایش پست ها
    ای کاش این تاپیک در مورد کسایی که ویزاشون اومده و شرایطشون، هم، صحبت می کرد. این جوری هم یه آماری دسمون می اومد، هم می تونسیم از تجربیات خوب بچه ها استفاده کنیم.
    البته دوستان ميتونن در تاپيك مصاحبه از تجربيات خودشون هم بگن ....
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط rexona نمایش پست ها
    دوستانی که نتیجه ی ویزاشون اومده یا ...

Junior Member

به نظر من این دوستانی که میان اینجا و بعضی وقتا حرفایی میزنن و یا راهکارهایی ارائه میدن این موارد به گوش سفارت هم میرسه و جلوی دور زدنها گرفته میشه.کاش بعضی موارد رو به صورت خصوصی مطرح می کردید. مثلا خیلیا اومدن گفتن از مدتها قبل که سفارت موقعی که ویزا اومد دیگه به گواهی مسکن اهمیت نمیده و یا با هتل یک هفته و یا یک ماهه کلک کار رو بکنید.نتیجه این شد که الان حسابی گیر میدن و من هفته پیش چقدر از خانوما رو دیدم که گریه شون در اومده بود. یا اینکه می گفتن نمی خواد همه مدارکو ببرید تایید کنید و بعضیاشو ببرید تایید کنید کافیه و اهمیت نمیدن.باز نتیجه این شد که الان همش میگن بخشنامه از فرانسه اومده و یا اینکه کنسول خساسه و ایراد میگیره و باید همه مدارم فارسی ترجمه شده تایید بشه اول. موارد دیگه ای هم هست که به مرور جلوش گرفته شده و این داره به ضرر دوستانی که بعدها اقدام می کنن تموم میشه.مطمئنا آقای ملک آرا هم سواد فارسی داره که بیاد این پستها رو دنبال کنه!( تازه از شبستری هم زبل تره و حواسش جمع تر)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    به نظر من این دوستانی که میان اینجا و بعضی وقتا حرفایی میزنن و یا راهکارهایی ارائه میدن این موارد به گوش سفارت هم میرسه و جلوی دور زدنها گرفته میشه.کاش بعضی موارد رو به صورت خصوصی مطرح می کردید. مثلا خیلیا اومدن گفتن از مدتها قبل که سفارت موقعی که ویزا اومد دیگه به گواهی مسکن اهمیت نمیده و یا با هتل یک هفته و یا یک ماهه کلک کار رو بکنید.نتیجه این شد که الان حسابی گیر میدن و من هفته پیش چقدر از خانوما رو دیدم که گریه شون در اومده بود. یا اینکه می گفتن نمی خواد همه مدارکو ببرید تایید کنید و بعضیاشو ببرید تایید کنید کافیه و اهمیت نمیدن.باز نتیجه این شد که الان همش میگن بخشنامه از فرانسه اومده و یا اینکه کنسول خساسه و ایراد میگیره و باید همه مدارم فارسی ترجمه شده تایید بشه اول. موارد دیگه ای هم هست که به مرور جلوش گرفته شده و این داره به ضرر دوستانی که بعدها اقدام می کنن تموم میشه.مطمئنا آقای ملک آرا هم سواد فارسی داره که بیاد این پستها رو دنبال کنه!( تازه از شبستری هم زبل تره و حواسش جمع تر)
    سلام امیر جان
    واقعا خدا رو شکر که یکی من رو درک کرد. بله حتی اگه مستقیم هم نیان بخونن بالاخره خبر به گوششون میرسه، ولی خوب چاره جز این است که ناله شبگیر کنیم..... برای همینه که من میگم افراد پستهای خیلی وقت پیش رو نخونند چون دیگه اعتبار نداره.

حالا راهکاری رو که من پیشنهاد میکنم اینه که دنبال کلک نباشیم که اونهارو جریح کنیم، مثلا سر هتل که بچه میگفتند فقط رزرو کنید و بعد نرید و پولتون رو پس بگیرید این گفتنش و تشویق افراد به انجامش درست نیست به نظر من. از طریق قانونی راه هایی رو که داریم رو با هم در میون بزاریم، اینجوری مطمئنا حساسیت اونها هم کمتر میشه

موفق باشید

Junior Member

اینو به این خاطر گفتم که این سفارت تا بهم ویزا داد پیرم کرد. هی زنگ زد مدارک تکمیلی خواست. مطمئنم این مساله بخاطر همین ذهنیت بدی بود که پیدا کردن. و گرنه من شنیدم که خود فرانسویها همیشه اصل رو بر اعتماد میذارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)