صفحه 21 از 48 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط negneg69 نمایش پست ها
    سلام
    من نوشته شما رو درباره روز مصاحبه تون خوندم به غیر اینکه من رشته ام مکانیک است وبه زبان انگلیسی ارائه میشه انگار اون متن رو من نوشته بودم چون منم مثل خانموتون یه ویزای توریستی ریجکتی داشتم(فقط من مجرد هستم) فقط اقای ملک ارا به من گفت که خانم زندی مسئول مصاحبه بخش فرهنگی نباید شما رو پذیرش می کرد (چون من فقط نامه پذیرش دانشگاه رو داشتم و نامه ثبت نام نداشتم و گفت من شما رو استثناً قبول می کنم ) از دیروز که مطالبی رو توی سایت دنبال کردم و دیدم ریجکت شدید (دارم سکته می کنم )و بعد سه هفته دوباره قبول شدید خواستم ببینم که دوباره بعد ریجکت شدن چه مدت بعدش اقدام کردید ؟چه کار کردید که پدیرفته شدید
    ببخشید دیرجواب میدم. متاسفانه اینجا امکان این نیست که وقتی کسی مطلبی رو پاسخ میده مطلع بشیم. الان هم اتفاقی اومدم.
    فکر میکنم بعد از یک هفته ( بعد از اینکه از شوک بیرون اومدم) نامه اعتراض نوشتم و تمام شرایطمون رو توضیح دادم.چون کاملا مطمئن بودم که پرونده مون هیچ نقصی نداره. و نامه ام رو به سفارت فکس کردم.
    بعد از اون فکر میکنم بعد از 10 روز یک آقای فرانسوی باهامون تماس گرفت و گفت که به سفارت بریم. ما هم فکر میکردیم که میخوان جواب نامه مون رو بدن و کاملا ناامید رفتیم! من حتی به همسرم میگفتم که نریم چون میخوان یه کاغذ پاره بدن دستمون! اما در کمال ناباوری همون موقع تو پاسپورت هامون ویزا زدن!
    در مورد عدم پذیرش بچه ها بدون ثبت نام ، متاسفانه کارمندهای سفارت انگار از روند ثبت نام ها بی اطلاع هستن. ثبت نام نهایی دانشگاه به صورت حضوری انجام میشه و امکان نداره کسی بتونه از ایران در دانشگاهی در فرانسه ثبت نام بکنه و نام ثبت نام رو داشته باشه! حتی نامه ثبت نام نهایی و رسمی بعد از چندهفته از طریق دانشگاه با پست به خونه دانشجو میرسه!
    از طرفی دانشگاه ها ، همون نامه پذیرش رو معتبر و قطعی میدونن و نامه دیگه ای نمیدن به دانشجو! متاسفانه سر همین مسئله کار ویزا گرفتن ما به طول انجامید چون مدام داشتیم با دانشگاه چونه میزدیم که نامه ثبت نام بده و اونا نمیدادن! حتی حضوری هم یکی از آشناها رفت دانشگاه! و همین باعث شد این همه سختی بکشیم و آخرش 2 هفته دیر رسیدیم سر کلاس ها!
    البته این هم بگم که بعد از 8 ماه الان میبینم که تمام اون ماجراها و دیراومدنمون حکمتی داشت! و شاید اگه ویزامون زود میومد ، مشکلات دیگه ای برای من و همسرم پیش میومد!
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط saebUS نمایش پست ها
    در این مورد, من با کنسولگری (آقای ملک آرا) که صحبت کردم , گفتن کنسولگری در ایران به هیچ وجه کاری از دستش بر نمیاد, حالا شما میگید من این نامه ی تجدید نظر و مدارک تکمیل شده ام رو ببرم دقیفا به چه کسی بدم ؟ چون هیچکس تو سفارت حاضر نمیشه اینا رو ازم تحویل بگیره (اصلن با چه بهونه ای وارد سفارت بشم؟)
    سلام
    میتونم بپرسم بعد از چند روز رد شدید ؟

Junior Member

ممنون بابت جوابتون ولي من يه كم دير ديدم جوابتون رو ،من ماه پيش يه سفر داشتم به فرانسه براي stage ويزام رو خيلي راحت گرفتم حالا الان پذيرشم رو گرفتم l3 هنرهاي تجسمي،به نظرتون ويزاي قبليم تاثير مثبت داره تو اين يكي؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Grenoble1-Electronics Engeneering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar12146 نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون ولي من يه كم دير ديدم جوابتون رو ،من ماه پيش يه سفر داشتم به فرانسه براي stage ويزام رو خيلي راحت گرفتم حالا الان پذيرشم رو گرفتم l3 هنرهاي تجسمي،به نظرتون ويزاي قبليم تاثير مثبت داره تو اين يكي؟
    سلام بهار ایشالا ویزامونم راحت بگیریم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_69 نمایش پست ها
    سلام بهار ایشالا ویزامونم راحت بگیریم...
    سيـنـــــــــــــــــــــ ـــــــــــا چه خبر جواب نيومد؟؟

Junior Member

سلام دوستان. من رو تو کمتر از یه هفته ریجکت کردن در حالی که بیشتر از 4 سال برنامه داشتم و تمام کارای زندگیم در این راستا بود. حالا پاسپورتم رو بهم دادن با نامه ریجکتی. خواستم ببینم درخواست تجدید نظرم رو فارسی واسشون فکس کنم یا فرانسوی؟ و اینکه همراه درخواست مدارکم رو هم بفرستم؟ و اینکه ترجمه مدارکم کفایت میکنه یا اصلشم بفرستم؟ در ضمن رشته ام حقوقه و چون سطح بالایی از زبان رو میخواد هر چند فرانسه کما بیش بلدم ولی تصمیم گرفتم اول یه دوره کورس زبان بگذرونم و بعد برم سر کلاس. حالا دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم! ممنون میشم کمکم کنید.
    راستی من فقط با آقای ملک آرا مصاحبه داشتم.
    ویرایش توسط Amin101meh : August 8th, 2014 در ساعت 12:55 AM دلیل: مطلب جا مونده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin101meh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من رو تو کمتر از یه هفته ریجکت کردن در حالی که بیشتر از 4 سال برنامه داشتم و تمام کارای زندگیم در این راستا بود. حالا پاسپورتم رو بهم دادن با نامه ریجکتی. خواستم ببینم درخواست تجدید نظرم رو فارسی واسشون فکس کنم یا فرانسوی؟ و اینکه همراه درخواست مدارکم رو هم بفرستم؟ و اینکه ترجمه مدارکم کفایت میکنه یا اصلشم بفرستم؟ در ضمن رشته ام حقوقه و چون سطح بالایی از زبان رو میخواد هر چند فرانسه کما بیش بلدم ولی تصمیم گرفتم اول یه دوره کورس زبان بگذرونم و بعد برم سر کلاس. حالا دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم! ممنون میشم کمکم کنید.
    واقعا متاسفم، سطح زبانتون چیه؟
    شما نامه ی درخواست تجدید نظر رو به زبان فرانسه واسه سفارت فکس کن ایشالا که نتیجه میگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin101meh نمایش پست ها
    میشه بپرسم رشته تون چی بود؟ دلیلش رو نگفتن؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز. من سطحم b1 هست تقریبا و چون رشته ام حقوقه تصمیم گرفتم اونجا کاملش کنم چرا که خیلی از دوستام بودن که تو رشته حقوق با b2 از اینجا رفتن و کم اوردن تازه بیشتر از این سطحم کلاس زبان فرانسه تشکیل نمیشد واسه همین تصمیم گرفتم اونجا کامل کنم و بعد برم سر کلاس درس تا بیشتر با محیط آموزشی آشنا بشم. راستی شماره فکسشون رو از کجا باید گیر بیارم؟

Junior Member

رشته ام حقوقه نه اصلا سفارت فرانسه فکر میکنم تنها سفارتیه که طبق قوانینش دلیله ریجکتی رو اعلام نمیکنه ولی خوب این کیسه من دلیله بر نا امید شدنه بقیه نمیشه. امیدوارم همه دوستانه دانشجوی من، موفق بشن و ویزاشون در بیاد چون واقعا همه داریم واسه آینده بهتر و تحصیلات بالاتر تلاش میکنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)