صفحه 26 از 48 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط arenere نمایش پست ها
    همون نامه كافيه، اگه قبول كنند،خودشون چندروز بعد تماس ميگيرن ميگن بليط و رسيد پرداخت رو بياريد.، البته تو نامتون اطلاعات خودتون و پرونده ويزاتون باشه، كه بفهمند شما كي بودين
    ممنون از راهنماییتون. شماره پرونده رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟

Junior Member

امسال كسي هست كه از نوشتن نامه اعتراضي، نتيجه گرفته باشه؟

Junior Member

نحوه جواب دادن سفارت به نامه هاي اعتراضي چگونه است؟ فقط اگر تجديد نظر كرده باشن و جواب ويزا مثبت باشه تماس مي گيرن، يا اگر جواب همچنان منفي باشه هم يك تماسي مي گيرن و اين را اعلام مي كنن؟

Junior Member

من نامه اعتراضي نوشتم و ايميل زدم به سفارت، هشت روز بعد يك ايميل دريافت كردم كه كلمه به كلمه دقيقآ مثل همان نامه ي ريجكتي بود كه سفارت داده بود... خلاصه نمي دونم الان بازم پيگيري كنم يا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zandi110 نمایش پست ها
    من نامه اعتراضي نوشتم و ايميل زدم به سفارت، هشت روز بعد يك ايميل دريافت كردم كه كلمه به كلمه دقيقآ مثل همان نامه ي ريجكتي بود كه سفارت داده بود... خلاصه نمي دونم الان بازم پيگيري كنم يا نه.
    یه نامه دیگه بنویسین واسشون فکس کنید تا جواب مثبت بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    یه نامه دیگه بنویسین واسشون فکس کنید تا جواب مثبت بگیرید
    اين نامه جديد را كه مي خوام فكس كنم، خطاب به چه كسي باشه؟ يعني بالاي نامه چه اسمي بنويسم... حالم گرفته است الان، من پذيريش ام از دانشگاه سوربن پاريس هست، اصلآ فكر نمي كردم براي ويزا به مشكل بخورم

نقل قول نوشته اصلی توسط zandi110 نمایش پست ها
    اين نامه جديد را كه مي خوام فكس كنم، خطاب به چه كسي باشه؟ يعني بالاي نامه چه اسمي بنويسم... حالم گرفته است الان، من پذيريش ام از دانشگاه سوربن پاريس هست، اصلآ فكر نمي كردم براي ويزا به مشكل بخورم
    اسم شخصی لازم نیست خطاب به کنسول یا مسئول ویزای دانشجویی بنویسید، اگه در نوشتن نامه مهارت ندارید به یه وکیل بدید نامه رو بنویسه و بعد بدید دارالترجمه، وقت رو هدر ندید اصلا...

Junior Member

مسئله اينجاست كه اين سفارت لعنتي هيچ دليلي را براي ريجكت اعلام نمي كنه كه حالا بخواهيم روي اون موضوع تمركز كنيم و نامه اي در اعتراض و دفاع پيرامون اون موضوع بنويسم. من توي نامه اي كه براي سفارت ايميل كردم هر چيزي را كه حدس مي زدم در موردش ابهام و ايراد دارن، براشون توضيح دادم ولي جوابي كه ايميل كردن، كلمه به كلمه عين همان نامه ي ريجكتي سفارت بود. چي فكر مي كرديم در مورد فرانسه و چي داريم مي بينيم!

Junior Member

من دومين نامه ي خودم رو يازده روز پيش براي سفارت فرستادم ولي هيچ خبري نشده هنوز. فكر كنم ديگه اميدي نيست

سلام دوستان
    من از سفارت فرانسه بورس 6 هفته ای گرفتم.متاسفانه به دلایل شغلی کمتر از 6 هفته می تونم فرانسه بمونم. من باید بلیط 6 هفته ای رو برای دریافت ویزا به سفارت ارائه بدم. موقع خرید بلیط با کارمند آژانس که مشورت کردم گفت تو بلیطت رو مطابق با برنامه زمانی خودت بخر من بهت بلیط سوری برای سفارت میدم که ویزا بگیری.بلیط سوری رو که گرفتم و با بلیط اصلیم مقایسه کردم دیدم 1 سری اطلاعاتش مثل E-Ticket numberبا بلیط اصلی فرق می کنه.حالا سوال که برام پیش اومده اینه که آیا سفارت این اطلاعات رو چک می کنه؟ ممکنه سفارت بفهمه این بلیط اصلی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)