صفحه 29 از 48 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

سلام
    من واسه فرصت مطالعاتی اقدام کرده ام و ریجکت شدم.

یه نامه ای به من دادند واسه اطلاع دادن ریجکت شدن و خط اولش نوشته de visa long sejour pour etudies

مگه نیاید بنویسه scientific ؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence - Sharif University of Technology

سلام حسام.

تو گروه تلگرام هم این سوال رو ازت پرسیدم ولی فکر کنم ندیدی مسجم رو:
    تو مگه یه فرم به همین اسم موقع درخواست ویزا به کنسولگری ندادی؟ تو اون پی.دی.افی که سایت سفارت برای ویزای علمی گذاشته، مورد اول یا دومش همینه. یعنی تو همین فرم رو پر کردی و تحویلشون دادی. درسته؟ اگه اینطور باشه یعنی ویزایی که تو درخواست دادی صرف نظر از اینکه علمی باشه یا دانشجویی یه ویزای «لونگ سژوغ» (به معنی اقامت بلند مدت) هستش.
    حالا هم اینا گفتن این ویزای لونگ سژوغی که درخواست دادی رد شده. به نظرم این جمله اشتباه نیست. (نظر من اینه)

استادت دقیقا چی گفت بهت؟

ببین یادت باشه که تجربه نشون داده استادا کلا هیچی از پروسه ویزا گرفتن ما نمی دونن. مثلا استاد من به مدت 4 ماه به من می گفت تو اصلا لازم نیست بری سفارت. چونکه ویزات از نوعیه که ما اینجا تو فرانسه درخواست میدیم و تو صرفا میری سفارت تحویل میگیری... بعد هرچی من می گفتم نه اینطوری نیست، قبول نمیکرد. آخرش دو ماه پیش بهم گفت حق با تو بود. باید بری سفارت.

ببین منم منتظر ویزای علمی هستم و بعد از قضیه تو خیلی نگرانم که ویزام رد بشه. اگه یه خورده راجع به اتفاقایی که این چند وقته افتاده و تو سفارت چی گذشت بهم بگی خیلی کمکم کردی.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_iut63 نمایش پست ها
    سلام
    من واسه فرصت مطالعاتی اقدام کرده ام و ریجکت شدم.

یه نامه ای به من دادند واسه اطلاع دادن ریجکت شدن و خط اولش نوشته de visa long sejour pour etudies

مگه نیاید بنویسه scientific ؟

ممنون
    وختی بازی خشن میشه، خشن ها به بازی می آن.

سلام محسن
    استادم گفت فکر کردم واسه ویزای بلند مدت دانشجویی اقدام کردی چون نوشته ویزای بلند مدت برای تحصیل چون من به عنوان ریسرچر میرم و توی فرم خودم نوشتم ویزای علمی نه ویزای دانشجویی

البته این را درست میگی که اونا از پروسه ویزا گرفتن ما اصلا خبری ندارند چون اکثرشون فرانسوی تبار هستند و تا حالا این مشکلات را حس نکردند.

حتی به من گفت ممکنه که دلیلی ریجکتت این باشه که اونا نفهمیدند این دوره به عنوان یه دوره فرصت مطالعاتی هستش.

انگار فکر میکنه من اولین کسی هستم که میام فرانسه واسه فرصت مطالعاتی

ولی من بیشتر دلیل ریجکتم را حساسیت رشته می دونم یا حتی این که من بورسم از وزارت علوم 6 ماهه بود ولی دعوت نامه و کنوانسیون من 9 ماهه بود که البته دلیل دومی خیلی احتمالش کمه

من تازه فهمیدم یکی از دانشجویان دانشکدمون پارسال واسه فرصت ریجکت شده و با کلی پرس وجو فهمیده که انگار دلیل ریجکتش حساسیت رشته اش بوده

در هر صورت مشکل اینجاست که دلیلی واسه ریجکتشون اعلام نمیکنند

تو اگه بورس داری خیلی نگران نباش و البته اگه موضوعی که کار میکنی حساسیت خاصی روش نباشه حتما بهت ویزا میدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosenabdoli نمایش پست ها
    سلام حسام.

تو گروه تلگرام هم این سوال رو ازت پرسیدم ولی فکر کنم ندیدی مسجم رو:
    تو مگه یه فرم به همین اسم موقع درخواست ویزا به کنسولگری ندادی؟ تو اون پی.دی.افی که سایت سفارت برای ویزای علمی گذاشته، مورد اول یا دومش همینه. یعنی تو همین فرم رو پر کردی و تحویلشون دادی. درسته؟ اگه اینطور باشه یعنی ویزایی که تو درخواست دادی صرف نظر از اینکه علمی باشه یا دانشجویی یه ویزای «لونگ سژوغ» (به معنی اقامت بلند مدت) هستش.
    حالا هم اینا گفتن این ویزای لونگ سژوغی که درخواست دادی رد شده. به نظرم این جمله اشتباه نیست. (نظر من اینه)

استادت دقیقا چی گفت بهت؟

ببین یادت باشه که تجربه نشون داده استادا کلا هیچی از پروسه ویزا گرفتن ما نمی دونن. مثلا استاد من به مدت 4 ماه به من می گفت تو اصلا لازم نیست بری سفارت. چونکه ویزات از نوعیه که ما اینجا تو فرانسه درخواست میدیم و تو صرفا میری سفارت تحویل میگیری... بعد هرچی من می گفتم نه اینطوری نیست، قبول نمیکرد. آخرش دو ماه پیش بهم گفت حق با تو بود. باید بری سفارت.

ببین منم منتظر ویزای علمی هستم و بعد از قضیه تو خیلی نگرانم که ویزام رد بشه. اگه یه خورده راجع به اتفاقایی که این چند وقته افتاده و تو سفارت چی گذشت بهم بگی خیلی کمکم کردی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_iut63 نمایش پست ها
    سلام محسن
    استادم گفت فکر کردم واسه ویزای بلند مدت دانشجویی اقدام کردی چون نوشته ویزای بلند مدت برای تحصیل چون من به عنوان ریسرچر میرم و توی فرم خودم نوشتم ویزای علمی نه ویزای دانشجویی

البته این را درست میگی که اونا از پروسه ویزا گرفتن ما اصلا خبری ندارند چون اکثرشون فرانسوی تبار هستند و تا حالا این مشکلات را حس نکردند.

حتی به من گفت ممکنه که دلیلی ریجکتت این باشه که اونا نفهمیدند این دوره به عنوان یه دوره فرصت مطالعاتی هستش.

انگار فکر میکنه من اولین کسی هستم که میام فرانسه واسه فرصت مطالعاتی

ولی من بیشتر دلیل ریجکتم را حساسیت رشته می دونم یا حتی این که من بورسم از وزارت علوم 6 ماهه بود ولی دعوت نامه و کنوانسیون من 9 ماهه بود که البته دلیل دومی خیلی احتمالش کمه

من تازه فهمیدم یکی از دانشجویان دانشکدمون پارسال واسه فرصت ریجکت شده و با کلی پرس وجو فهمیده که انگار دلیل ریجکتش حساسیت رشته اش بوده

در هر صورت مشکل اینجاست که دلیلی واسه ریجکتشون اعلام نمیکنند

تو اگه بورس داری خیلی نگران نباش و البته اگه موضوعی که کار میکنی حساسیت خاصی روش نباشه حتما بهت ویزا میدند.

سلام، رشته شما چی هست؟ و اگه میشه بگید کی مدارکتون رو تحویل دادید؟؟ من مهندسی مواد خوندم و واسه دکتری پذیرش فول فاند دارم. نامه کونوانسیونم واسه 1 نوامبر بود ولی هنوز هیچ خبری نیست. واسه ویزای علمی هم اقدام کردم. چهارشنبه هفته پیش بهم ایمیل دادن و رزوممو با فرمت ورد خواستن که فرستادم واسشون.

Junior Member LoveOfPHYSICS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity

سلام دوستان

فروم رو خوندم نا امید شدم مثل اینکه سفارت فرانسه زیاد سخت گیری می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هنوز اقدام نکردم البته می خوام تازه اپلای کنم به نظرتون الان وضعیت صدور ویزای دانشجویی در چه حال هس؟

اکثرا رد می کنن؟

با سپاس

Junior Member

سلام من روز 29 نوامبر رفتم جواب ویزای توریستی فرانسه رو بگیرم که رد شده بود و بهم ویزا ندادند.
    سنم 21 ساله
    مجردم
    پروانه کسب دارم و با یه نامه از اتحادیه بردم.
    2 تا پیرینت حساب بانکی خوب هم بردم.
    ولی متاسفانه ویزام رد شد کسی میتونه راهنماییم کنه چرا ردم کردند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin137320 نمایش پست ها
    سلام من روز 29 نوامبر رفتم جواب ویزای توریستی فرانسه رو بگیرم که رد شده بود و بهم ویزا ندادند.
    سنم 21 ساله
    مجردم
    پروانه کسب دارم و با یه نامه از اتحادیه بردم.
    2 تا پیرینت حساب بانکی خوب هم بردم.
    ولی متاسفانه ویزام رد شد کسی میتونه راهنماییم کنه چرا ردم کردند.
    تو نامه ریجکتی چی نوشتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabouri نمایش پست ها
    تو نامه ریجکتی چی نوشتن؟
    نوشتن شما نتوانستید اثبات کنید که پس از اتمام تاریخ روادید محدوده شینگن را ترک خواهید کرد.

والا اصلا قابل پیش بینی نیست. حتا اگه مدارکت کامل باشه بازم خیلی سلیقه ای برخورد میشه. در نهایت ستاره بخت باید بالا سرت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveOfPHYSICS نمایش پست ها
    سلام دوستان

فروم رو خوندم نا امید شدم مثل اینکه سفارت فرانسه زیاد سخت گیری می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هنوز اقدام نکردم البته می خوام تازه اپلای کنم به نظرتون الان وضعیت صدور ویزای دانشجویی در چه حال هس؟

اکثرا رد می کنن؟

با سپاس

Junior Member

من برای یک دوره آموزشی 10 روزه از دانشگاه معتبری در فرانسه دعوتنامه داشتم اما رجکت شدم.

در نامه رجکتی نوشته شده :«نوشتن شما نتوانستید اثبات کنید که پس از اتمام تاریخ روادید محدوده شینگن را ترک خواهید کرد.»

با توجه به اینکه ویزای من تحصیلی کوتاه مدت بوده و در قسمت مدارک لازم برای این نوع ویزا، اصلا ننوشته که نامه از محل کار ببریم، من بازم نامه گواهی اشتغال برده بودم اما داخل اون قید نشده بود که مرخصی گرفتم و برمی گردم. آیا علت رجکت شدنم این بوده یا چیز دیگه؟
    و اینکه الان برای اعتراض به نتیجه، چطور اقدام کنم باید دوباره مدارکی بفرستم؟ از طریق پست؟
    دوره آموزشی من 7 تیر شروع میشه، یعنی کمتر از دو هفته دیگه، آِیا نتیجه اعتراض کمتر از دو هفته اعلام میشه و شانسی دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)