صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasem1M نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر دوستان
    من و دوستم برای ویزای توریستی فرانسه اقدام کردیم. متاسفانه ویجک شدیم. کسی میتونه دلیل موجهی دربیاره از مدارکی که ارائه دادیم؟ ما میخواییم مجدد واسه عید اقدام کنیم بنظرتون شانسمون چطوره؟ اگه از سفارت دیگه اقدام کنیم بهتر نیست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

دلیل بند 9 "قصد شما مبنی بر ترک کشورهای محدوده شنگن پیش از اتمام موعد ویزای شما برای سفارت محرز و اثبات نشده است."

مدارک
    1- نامه از کارفرما دقیقا طبق موارد خواسته شده سفارت(pdf مدارک مورد نیاز در سایت سفارت) من شاغل شرکت بیمه و دوستم هم شاغل یکی از سازمان های وزارت صنعت معدن + ترجمه نامه از مترجم امین سفارت
    2-سه فیش آخر حقوقی با مهر سازمان
    3-پرینت بیمه تامین اجتماعی با مهر کارگزاری و صفحه اول دفترچه بیمه(سابقه کاره من 2 سال و دوستم 4 سال)
    4-تمکن مالی 60 و 100 میلیونی + گردش 19 و 15 میلیونی
    5-بیمه مسافرتی سامان 50 هزار یورویی
    6-بلیط پرواز قطعی از Emirate
    7- ووچر هتل قطعی از الی*گشت با تاییده ایمیل هتل
    هر دو هم پسر و مجرد و هر دو 28 سالمونه
    کلا فرانسه به مجرد ویزا نمیده درصدش 10 به 1000 هست اون موقع که رفتم سفارت هر چی مجرد بود ریجکت شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    کلا فرانسه به مجرد ویزا نمیده درصدش 10 به 1000 هست اون موقع که رفتم سفارت هر چی مجرد بود ریجکت شد
    با تور هم همین قضیه صدق میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasem1M نمایش پست ها
    با تور هم همین قضیه صدق میکنه؟
    والا با تور شاید بشه 100به 1000 ولی باید با توری باشه که کارگزار خود سفارت باشه منظورم مثل مارکوپلو باشه یا ققنوس و غیره

Junior Member

سلام به همگی
    در صورت ریجکت شدن از یکی از سفارتخانه های حوزه شینگن، بعد از چه مدت دوباره میشود درخواست ویزا داد؟
    مثلا از فرانسه ریجکت شدن چه مدت باید بگذره تا از سفارت ایتالیا درخواست داد..؟؟
    سه ماه یا شش ماه..؟ یا کمتر ..؟ من یک وقت دارم آخر مرداد برای سفارت فرانسه یک وقت هم دارم برای اوایل مهر از سفارتخانه ایتالیا
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام

وقت بخیر

من درخواست ویزای تحصیلی ارشد دوساله کشور ایتالیا داده بودم
    اما روز تحویل ویزا یه نامه بهم دادن، که به دلیل عدم ارائه مدارک مالی مناسب روند صدور ویزا متوقف شده
    اگر اعتراضی دارید کتبی ارائه کنید.

حالا سوالم اینه این اعتراض کتبی رو چی بنویسم؟؟
    به زبان انگلیسی باشه یا ایتالیایی ؟

اصلا این اعتراض ، امکانش هست موثر واقع بشه و دوباره ویزا رو بدن؟؟

ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Itman2016 نمایش پست ها
    دوستان سلام

وقت بخیر

من درخواست ویزای تحصیلی ارشد دوساله کشور ایتالیا داده بودم
    اما روز تحویل ویزا یه نامه بهم دادن، که به دلیل عدم ارائه مدارک مالی مناسب روند صدور ویزا متوقف شده
    اگر اعتراضی دارید کتبی ارائه کنید.

حالا سوالم اینه این اعتراض کتبی رو چی بنویسم؟؟
    به زبان انگلیسی باشه یا ایتالیایی ؟

اصلا این اعتراض ، امکانش هست موثر واقع بشه و دوباره ویزا رو بدن؟؟

ممنون
    سلام! اگه مدارک اضافی دال بر تمکن مالی ارائه بدید بله. اگه بلدید به ایتالیایی بنویسید این کار رو بکنید. اگه ایتالیاییتون خوب نیست به انگلیسی یا حتی فارسی بزنید.
    بزنید و بگید مدارک منابع مالی تکمیلی برای دریافت ویزا ضمیمه ایمیله (و یادتون نره تصویر این مدارک رو که معتبر هم هستند ضمیمه کنید و یادآوری هم بفرمایید که منتظرید بگن اصل مدارک رو کی تحویل بدید)
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام. به منم پاسخ مشابه دادن برای ویزا!!! شما اعتراض کردی؟ به نتیجه ای رسید؟

سلام. منم همینطور با این پاسخ رد کردن!!!! شما اعتراض کردی؟ به جایی رسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    سلام
    من یک ماه پیش سفارت فرانسه بودم و ریجکت شدم و دلیل ریجکت شدنم رو میخواستم بگم
    بنابر اعلام یک یا چند کشور عضو شنگن شما طبق بند 19 ماده 2 مقررات اتحادیه اروپا شماره 562/2006 قوانین مرزی شنگن ، خطری برای نظم عمومی ، امنیت داخلی ، سلامت عمومی ، و یا برای روابط بین المللی یک یا چند کشور عضو به شمار می روید.
    من نمیدونم چه اتفاقی افتاده که همچین چیزی نوشتن و الان من این مشکل رو چطور میتونم حل کنم؟؟؟؟؟
    هر جا صحبت کردم هیچ اطلاعاتی نداشتن همه می گفتن دیگه هیچوقت شما نمیتونین از ایران خارج بشین هیچوقت
    و آژانس های متقلب هم که میگفتن امکان نداره اما اگه 60 میلیون هزینه کنید ما براتون ویزا میگیریم
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه خیلی نگرانم و نمیدونم چی کار باید بکنم

سلام. منم همینطور با این پاسخ رد کردن!!!! شما اعتراض کردی؟ به جایی رسید؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من يه سوال داشتم و اينكه من و همسرم براي ويزاي دانشجويي فرانسه اقدام كرديم در دو پرونده جدا، همسرم ويزاش رو گرفت اما ويزاي من رد شد... الان تو شرايط سختي هستيم به خاطر تصميم گيري ، آيا به نظرتون من به قسمت كنسولگري سفارت ايميل بزنم و درخواست تجديد نظر بكنم يا خير ؟؟؟ آيا ممكنه جوابي بگيرم و با ويزاي من هم موافقت كنن، من در ايران مترجمي زبان فرانسه ميخوندم اما به دليل پروسه رفتنم به فرانسه من از دانشگاه انصراف دادم و ميخواستم از اول اونجا ادبيات فرانسه را شروع كنم ... و دليلي كه سفارت توي برگه ريجكت من اومده اينه كه : شما اطلاعات كافي براي تاييد مقامات كنسولي براي اطمينان از اينكه اقامت خود در فرانسه براي اهداف تحصيلي مورد سواستفاده نيست، ارائه نكرده ايد.... من خودم حس ميكنم شايد به خاطر برگه انصرافم هست كه اينها شايد براشون جالب نبوده كه كسي كه اينجا انصراف داده اونجا هم درس ميخونه يا نه... خواهش ميكنم راهنماييم كنين، چون من ميخوام نامه ي تجديد نظر بفرستم و اميدوارم جواب بگيرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)