صفحه 37 از 48 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nd_hd20 نمایش پست ها
    سلام
    من به همراه همسرم برای دومین بار از سفارت فرانسه درخواست ویزا کردیم ویزای سال قبل رو به ما مالتی 6 ماهه دادن و ما دو بار سفر کردیم در زمان تعیین شده امسال هم درخواست دادیم که برای همسرم مالتی یکساله دادن و همینطور دوستانمون که با ما قدام کرده بودن همینطور و در کمال تعجب درخواست ویزا من ریجکت شد!!!من دو تا شینگن داشتم و مدارک دقیقا مثل پارسال خانه دار و ضامن هزینه های سفر همسرم بوده نتیجه اعلام شده بند 8 نداشتن تمکن مالی و بند 3 عدم اعتماد به محل و شرایط اقامت اعلام شده!!! وچر هتل با همسر و دوستانمون هم یکی بوده که همه ویزا دریافت کردن حالا به نظرتون آیا مراجعه حضوری به سفارت فرانسه آیا کار سازه؟ آیا اعتراض که حداقل 2 ماه طول میکشه ممکنه تغییری کنه؟با توجه به اینکه سفر ما مرداد هستش کسی میتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کرد در این شرایط نا گوار؟
    سلام
    متاسفم. شما کی درخواست دادید و کی نتیجتان آمد ؟
    پرونده ما ر احتمالا یا درست بررسی نکردن و یا vfs یک خرابکاری کرده. شما حتما درخواست تجدید نظر کنید.

Junior Member

من 2 خرداد وقت سفارت داشتم و 22 خرداد جواب دادن به نظرتون حضوری سفارت پاسخگو هستش؟ایمیلی برای سفارت هستش که بشه باهاش مکاتبه کرد؟
    این نشون میده که کاملا در بررسی پرونده اشتباه شده !!

Local Moderator

سلام

پس از 20 روز جواب دادن، چطور میگید که اشتباه شده؟!

هر سوالی دارید می تونید از پشتیبانی VFS بپرسید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nd_hd30 نمایش پست ها
    من 2 خرداد وقت سفارت داشتم و 22 خرداد جواب دادن به نظرتون حضوری سفارت پاسخگو هستش؟ایمیلی برای سفارت هستش که بشه باهاش مکاتبه کرد؟
    این نشون میده که کاملا در بررسی پرونده اشتباه شده !!

Junior Member

سلام دوستان. من و همسرم واسه ويزاي فرانسه اقدام كرديم. با وجود اينكه هر دو تو يه شركت نيمه دولتي كار ميكنيم و مداركمون همه كامل بود و گردش مالي ٦٠ ميليوني داشتيم چون همسرم قبلا ويزا شينگن داشت به اون ويزا دادن ولي چون من اولين بار بود ميخواستم شينگن بگيرم منو ريجكت كردن. من كارمند رسمي هستم و ١٣ سال سايقه دارم ولي با اين وحود بعلت بند ٩ يعني عدم اطمينان از ترك محدوده شينگن منو ريجكت كردن. يه جايي خوندم اگه اعتراض بزنيم و دوباره قبول نكنن تو سوابق دو ريجكتي محسوب ميشه. لطفا راهنمايي كنيد. ممنونم

Local Moderator

سلام

این که اگر اعتراض کنید، انگار دوباره ریجکت شده اید!!! درست نیست و نمی دونم از کجا چنین چیزی رو شنیدید!

من در تاپیک زیر، بسیار در این خصوص نوشته بودم که ویزا اولی ها برای گرفتن ویزا از سفارت فرانسه مشکل خواهند داشت:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...18#post2543218

کلاً هر کسی رو بی دلیل بخواهند ریجکت کنند، با بند 9 بهش ویزا نمی دهند که اعتراض هم خیلی فایده نداشته باشه. جدیداً زیاد دیدم که به اعتراض ها پاسخ هم نمی دهند، چه برسه این که بخواهند ترتیب اثر بدهند. البته نمیگم که اعتراض ندهید، بلکه پیشنهاد می کنم در خصوص متن اعتراض و مدارکی باید مجدداً ارائه بدید، با افراد مطلع در این زمینه مشورت کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1365s نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و همسرم واسه ويزاي فرانسه اقدام كرديم. با وجود اينكه هر دو تو يه شركت نيمه دولتي كار ميكنيم و مداركمون همه كامل بود و گردش مالي ٦٠ ميليوني داشتيم چون همسرم قبلا ويزا شينگن داشت به اون ويزا دادن ولي چون من اولين بار بود ميخواستم شينگن بگيرم منو ريجكت كردن. من كارمند رسمي هستم و ١٣ سال سايقه دارم ولي با اين وحود بعلت بند ٩ يعني عدم اطمينان از ترك محدوده شينگن منو ريجكت كردن. يه جايي خوندم اگه اعتراض بزنيم و دوباره قبول نكنن تو سوابق دو ريجكتي محسوب ميشه. لطفا راهنمايي كنيد. ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

ديروز جواب ويزامون اومد ريجكت شديم دوتا سوال دارم اول اينكه درخواست تجديد نظر اگر رد بشه خودش واسه درخواست هاي بعدي نكنته منفي حساب ميشه
    سوال دوم اينكه چون از فرانسه ريجكت شديم اگر بخوايم سال ديگه درخواست بديم بايد از يه سفارت ديگه اقدام كنيم آخه ما تو فرانسه آشنا داريم كه برامون دعوتنامه ميفرسته

Local Moderator

سلام

بسیار متاسفم که ریجکت شدید!

عجیبه که شما شرایط خیلی خوبی داشتید، به خصوص این که سابقه ویزای قبلی از فرانسه رو داشتید!! هر دو نفرتون ریجکت شدید؟! بر اساس چه بندی ریجکت شدید؟

اعتراض که نه نکته منفی به حساب نمیاد و حداقل حق شما اینه که بتونید اعتراض کنید. دعوت نامه هم داشتید؟

الزامی هم برای این که از سفارت دیگر اقدام کنید، وجود ندارد. از طرفی بهتره از همین سفارت اقدام کنید که سابقه قبلی اون جا دارید و می تونید سری جدید با ارائه مدارک کامل، ویزا بشید، به خصوص این که ویزای قبلی ازش داشتید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nghm نمایش پست ها
    ديروز جواب ويزامون اومد ريجكت شديم دوتا سوال دارم اول اينكه درخواست تجديد نظر اگر رد بشه خودش واسه درخواست هاي بعدي نكنته منفي حساب ميشه
    سوال دوم اينكه چون از فرانسه ريجكت شديم اگر بخوايم سال ديگه درخواست بديم بايد از يه سفارت ديگه اقدام كنيم آخه ما تو فرانسه آشنا داريم كه برامون دعوتنامه ميفرسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

بسیار متاسفم که ریجکت شدید!

عجیبه که شما شرایط خیلی خوبی داشتید، به خصوص این که سابقه ویزای قبلی از فرانسه رو داشتید!! هر دو نفرتون ریجکت شدید؟! بر اساس چه بندی ریجکت شدید؟

اعتراض که نه نکته منفی به حساب نمیاد و حداقل حق شما اینه که بتونید اعتراض کنید. دعوت نامه هم داشتید؟

الزامی هم برای این که از سفارت دیگر اقدام کنید، وجود ندارد. از طرفی بهتره از همین سفارت اقدام کنید که سابقه قبلی اون جا دارید و می تونید سری جدید با ارائه مدارک کامل، ویزا بشید، به خصوص این که ویزای قبلی ازش داشتید.

شاد باشید.
    بله سال 2016 هر دو از فرانسه ویزا گرفتیم و شوهرم هم دوتا شینگن دیگه داشت که یکیش مولتی یک ساله بود از یکی از اقوام دعدتنامه رسمی داشتیم
    هر دو با بند 9( قصد شما مبنی بر ترک حوزه شنگن پیش از سر رسیدن موعد انقضای روادید اثبات نرسید)

Junior Member

ممنونم از راهنماييتون
    يه سوال ديگه هم داشتم از خدمتتون. اينكه حالا كه به من ويزا ندادن و به همسرم دادن بايد چيكار كنيم. يعني همسرم حتما بايد يه بار ورود و خروج به فرانسه داشته باشه؟
    طبق راهنمايي آژانس ها بهمون گفتن اگه اون هم نره دفعه بعد اونم ريجكت ميشه. ما درخواست ويزاي توريستي داده بوديم كه با هم سفر بريم. تنها سفر رفتنش واقعا منطقي نيست ولي از ريجكتي دفعه بعدش ميترسيم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1365s نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماييتون
    يه سوال ديگه هم داشتم از خدمتتون. اينكه حالا كه به من ويزا ندادن و به همسرم دادن بايد چيكار كنيم. يعني همسرم حتما بايد يه بار ورود و خروج به فرانسه داشته باشه؟
    طبق راهنمايي آژانس ها بهمون گفتن اگه اون هم نره دفعه بعد اونم ريجكت ميشه. ما درخواست ويزاي توريستي داده بوديم كه با هم سفر بريم. تنها سفر رفتنش واقعا منطقي نيست ولي از ريجكتي دفعه بعدش ميترسيم
    وقتی ویزا میگیرید مجبور نیستید سفر کنید، یک سفر ممکنه به هزاران دلیل کنسل بشه و هیچ قانونی نیست که شما رو مجبور کنه که وقتی ویزا دارید حتما باید سفر کنید، دفعه بعد اگر خواستید ویزا بگیرید و ازتون سوال پرسیدن در این مورد صرفا باید یک توضیح منطقی در مورد اینکه چرا نتوانستید از ویزاتون استفاده کنید داشته باشید، همین و بس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)