صفحه 40 از 48 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

سلام دوستان
    من و خانواده ام چندين بار ورود خروج فرانسه داشتيم. دفعه قبل ويزامون توريستي و همگي يكساله مالتي بود اين سري كه درخواست داديم به من مجددا" يكساله مالتي به خانمم دو ساله مالتي و با كمال تعجب به دو تا دخترام سينگل يك بار ورود يكماهه دادند كه اون هم من چون كاري برام پيش اومد نتونستم برم بالطبع خاواده ام هم نتونستند برند ديگه اكسپاير شده. حالا چرا اينجوري كردند نميدونم كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه چيكار كنم؟ الان دخترام 17 و 12 ساله بايستي تنهايي اقدام كنند؟ نميدونم چيكار كنم اصلا" جاي اعتراض داره؟ ممنون ميشم دوستان باتجربه راهنمايي كنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانواده ام چندين بار ورود خروج فرانسه داشتيم. دفعه قبل ويزامون توريستي و همگي يكساله مالتي بود اين سري كه درخواست داديم به من مجددا" يكساله مالتي به خانمم دو ساله مالتي و با كمال تعجب به دو تا دخترام سينگل يك بار ورود يكماهه دادند كه اون هم من چون كاري برام پيش اومد نتونستم برم بالطبع خاواده ام هم نتونستند برند ديگه اكسپاير شده. حالا چرا اينجوري كردند نميدونم كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه چيكار كنم؟ الان دخترام 17 و 12 ساله بايستي تنهايي اقدام كنند؟ نميدونم چيكار كنم اصلا" جاي اعتراض داره؟ ممنون ميشم دوستان باتجربه راهنمايي كنند.

لطفا درخواست خودتون که توو فرمها برای طول ویزا نوشتید رو بیان کنید و همچنین بگین بیمه مسافرتی تا چه اندازه ای دادید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    لطفا درخواست خودتون که توو فرمها برای طول ویزا نوشتید رو بیان کنید و همچنین بگین بیمه مسافرتی تا چه اندازه ای دادید؟
    درخواست خودمون تو فرمها دوساله بود براي هممون و تمام بيمه هامون شش ماهه 50 هزار يورو WORLD WIDE مالتي بوده. البته ما همگي ويزاي چهار ساله مالتي كانادا هم داريم. واقعا" نميدونم چرا اين كار رو كردند؟ خيلي تعجب آوره.
    ویرایش توسط me11700 : August 13th, 2018 در ساعت 10:14 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    اول با کامپوس فرانس صحبت کنید. بعدش یه ایمیل به کنسولگری (و نه بخش ویزای سفارت) بزنید و با ضمیمه کردن نامه ریجکتتون بفرمایید که مشکل مالی رو حل کردید و تقاضای بررسی مجدد بدید... طرف کمیسیون نانت هم نرید... پروسه فرسایشیه و بعیده از اونجا جواب بگیرید.
    موفق باشید
    https://ir.ambafrance.org/با-ما-تماس-بگیرید
    لينك ايميل به كنسولگري اينه؟ يا اين واسه سفارته فقط؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niikmehr نمایش پست ها
    https://ir.ambafrance.org/با-ما-تماس-بگیرید
    لينك ايميل به كنسولگري اينه؟ يا اين واسه سفارته فقط؟
    این ایمیل کنسول گریه
    consulaire.teheran@diplomatie.gouv.fr

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    سلام من برای دکتری مکانیک در لیون اقدام کرده بودم همون ویزای ساینتیفیک بعد 47 روز با بند 12 ریجکت شد
    Vous présentez un risque de menace pour fordre public / la sécurité publique / la santé

از وی اف اس پرسیدم گفتن میتونی دوباره اپلای کنی فقط مدارکی بیار که بند 12 رو حذف کنه. به نظرتون یه نامه از استاد بگیرم راجب حساس نبودن پروژه و گواهی سو پیشینه کافیه ؟ اصلا توضیه میکنید دوباره اپلای کنم ؟ مرسی از راهنماییتون

درود. بنده فارغ‌التحصیل ارشد فیزیک از دانشگاه شریف هستم و پذیرش دانشگاه بوردو رو دارم. متاسفانه بعد از ۲۳ روز درخواست بنده با همین بند ۱۲ ریجکت شده است. در حال حاضر از طریق دانشگاه و استاد راهنمام برای فرستادن نامه‌ی حمایتی اقدام کردم.
    واقعا مایه‌ی شرمِ این رفتار غیر منطقی سفارت.
    شما کارت به کجا رسیده دوست من؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lowman نمایش پست ها
    درود. بنده فارغ‌التحصیل ارشد فیزیک از دانشگاه شریف هستم و پذیرش دانشگاه بوردو رو دارم. متاسفانه بعد از ۲۳ روز درخواست بنده با همین بند ۱۲ ریجکت شده است. در حال حاضر از طریق دانشگاه و استاد راهنمام برای فرستادن نامه‌ی حمایتی اقدام کردم.
    واقعا مایه‌ی شرمِ این رفتار غیر منطقی سفارت.
    شما کارت به کجا رسیده دوست من؟
    سلام
    متاسفانه به هیچ جا
    تنها راهی که به ذهنم رسید و در حال بررسی هستم تغییر پروژه و اپلای دوباره برای ویزا هستش
    شما صندوقتون پر شده برای دریافت پیام خالی کنید لطفا

Junior Member

خب چرا از طریق دانشگاه اقدام نکردید؟ من موردهایی زیادی رو دیدم که مشکلشوم با ارسال ایمیل توسط استاد و دانشگاه رفع شده.
    خالی کردم صندوق رو.

کسی ایمیل معتبر دیگه‌ای میدونه که بشه براشون پیغام ارسال کرد از طریق دانشگاه؟ به جز ایمیل کنسولگری و دیپلمات.

نقل قول نوشته اصلی توسط lowman نمایش پست ها
    خب چرا از طریق دانشگاه اقدام نکردید؟ من موردهایی زیادی رو دیدم که مشکلشوم با ارسال ایمیل توسط استاد و دانشگاه رفع شده.
    خالی کردم صندوق رو.

کسی ایمیل معتبر دیگه‌ای میدونه که بشه براشون پیغام ارسال کرد از طریق دانشگاه؟ به جز ایمیل کنسولگری و دیپلمات.
    پیام دادم خدمتتون
    ایمیل به سفارت ؟ استادم ایمیل زد به یکی از کارمتدای سفارت گفت تنها راهش اعتراضه که اونم زمان بره

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض اگه پرونده دانشجویی مون ریجکت شد چه کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    پیام دادم خدمتتون
    ایمیل به سفارت ؟ استادم ایمیل زد به یکی از کارمتدای سفارت گفت تنها راهش اعتراضه که اونم زمان بره
    ببینید، اعتراض از طریق کمیسیون نانت، اگه رد تقاضا از طرف سفارت باشه (تقاضای ویزا تنها در صورتی قبول میشه که سفارت + وزارت خارجه فرانسه + سیستم قضایی (در حد استعلام از اینترپل و مشابه آن) تاییدش کنن) عملاً کوچکترین سودی نداره.
    اولاً که این کمیسیون اگه ظرف دو ماه از ثبت درخواستتون بهتون جوابی نده (فرض بفرمایید مثلاً فرصت نداشتن بخونن، اتفاقی که زیاد می افته) به معنای رد اتوماتیک درخواست شماست
    ثانیاً اختیارات آفیسر سفارت "برای رد" ویزای شما بسیار وسیعه... یعنی اگه حتی حس کنه که شما یک جای کارتون می لنگه حق داره درخواست ویزاتون رو رد کنه و در این مورد قانون هم ازش حمایت می کنه

ولی اگر بتونید با کنسولگری تماس بگیرید (حتی درخواست ملاقات حضوری) و مدارکی دال بر رفع مشکل ارائه بدید (در خصوص بند لعنتی 12، برای مثال نامه دانشگاه یا استاد راهنما که موضوع درس شما به هبچ وجه کاربرد دوگانه نداره + گواهی عدم سوء پیشینه با ترجمه رسمی +(ممکنه به نظرتون مسخره و بی مورد بیاد ولی توصیه می کنم این کار رو بکنید) کارت واکسن و گواهی سلامت) این شانس هست که پرونده تون رو دوباره به جریان بندازن

ولی اگه این وزارت خارجه فرانسه باشه که بنا به همین بند، درخواست رو رد کرده، متاسفانه شانس خیلی زیادی برای برگشت تصمیم نیست.

به عنوان یه نصیحت کاربردی به همه دوستانی که دانشجویی اقدام می کنن توصیه می کنم این مدارک اضافی رو همون اول (و اگه شده به اصرار) به آفیسر VFS تحویل بدن که حداقل دست افسر رسیدگی کننده به پرونده برای ریجکت الکی تا حد امکان بسته بشه. خاصیت دیگر این حرکت اونه که حالا اگه بر اساس بند 12 ردتون کردن و شانس آوردید و کمیسیون نانت به موقع به پرونده تون رسیدگی کرد، اونجا با وجود همه این مدارک ارائه شده، عدم اجرای قانون از طرف سفارت می تونه احراز بشه و کمیسیون ممکنه رای رو بشکنه.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)