صفحه 42 از 48 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    بعد از 2 هفته جواب بنده هم اومد
    پنج شنبه رفتم VFS برا جواب ، برخلاف دوسری قبل که میرفتیم اون اتاق پشتی جواب رو تو صف می گرفتیم این سری باید شماره میگرفتیم ، یکساعت طول کشید تا نوبتم شد
    متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق ریجکت شده بودن
    زمانی که پاستورتم رو گرفتم اول فکر کردم من هم ریجکت شدم ، نامردا ویزا رو برده بودن اون وسط مسطا چسبونده بودن
    یکساله داده بودن
    امیدوارم که همگی ویزا بشین
    با سلام بیمتون رو چند روزه گذاشته بودین ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

با سلام
    دو هفته قبل برای همسرم که ویزا اولی بود از فرانسه با مدارک شغلی و تمکن مالی و تقبل هزینه محضری خودم اقدام کردیم که متاسفانه امروز نتیجه ریفیوز دریافت کردیم. دلیل رد درخواست هم آیتم ۸ اطلاعات ارائه شده بمنظور توجیه محل و شرایط اقامت مورد نظر مورد اعتماد نمیباشد بیان شده. در حالیکه ماه گذشته با همین مدارک و رزرو هتل به خودم مولتیپل دادن. ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار میتونیم بکنیم برای بررسی مجدد یا اعتراض و اینکه آیا نتیجه داره یا خیر؟
    سپاس

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_ka نمایش پست ها
    با سلام
    دو هفته قبل برای همسرم که ویزا اولی بود از فرانسه با مدارک شغلی و تمکن مالی و تقبل هزینه محضری خودم اقدام کردیم که متاسفانه امروز نتیجه ریفیوز دریافت کردیم. دلیل رد درخواست هم آیتم ۸ اطلاعات ارائه شده بمنظور توجیه محل و شرایط اقامت مورد نظر مورد اعتماد نمیباشد بیان شده. در حالیکه ماه گذشته با همین مدارک و رزرو هتل به خودم مولتیپل دادن. ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار میتونیم بکنیم برای بررسی مجدد یا اعتراض و اینکه آیا نتیجه داره یا خیر؟
    سپاس
    سلام،
    میتونید بفرمایید شرایط اقامت خودتون چی هست؟ ویزا دارید یا تیتر دو سژوق؟ از چه نوعی؟ چون من متوجه نشدم شما خودتون ویزای مولتیپل دریافت کردید و شاغل هم هستید در فرانسه! بعد اقدام به ارسال پرونده برا همسرتون کردید؟ آیا مدارک مالی/شغلی شما مربوط به یک تیتر Salarié هست؟
    یه مقدار توضیحات دقیقتر از شرایط خودتون بفرمایید تا بشه بهتر راهنمایی کرد. چون من خودم هم تجربه مشابهی داشته ام (که چندین سال قبل مدارک ارسالی/تمکن مالی بالا و مدارک شغلی کافی + اسکان مشخص و بطور کلی پرونده بی چون چرا... که درخواست ویزا برای همسرم رد شد!) و متوجه شدم که اساساً از یک روند دیگری بایستی درخواست انجام بگیرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام،
    میتونید بفرمایید شرایط اقامت خودتون چی هست؟ ویزا دارید یا تیتر دو سژوق؟ از چه نوعی؟ چون من متوجه نشدم شما خودتون ویزای مولتیپل دریافت کردید و شاغل هم هستید در فرانسه! بعد اقدام به ارسال پرونده برا همسرتون کردید؟ آیا مدارک مالی/شغلی شما مربوط به یک تیتر Salarié هست؟
    یه مقدار توضیحات دقیقتر از شرایط خودتون بفرمایید تا بشه بهتر راهنمایی کرد. چون من خودم هم تجربه مشابهی داشته ام (که چندین سال قبل مدارک ارسالی/تمکن مالی بالا و مدارک شغلی کافی + اسکان مشخص و بطور کلی پرونده بی چون چرا... که درخواست ویزا برای همسرم رد شد!) و متوجه شدم که اساساً از یک روند دیگری بایستی درخواست انجام بگیرد.
    ممنون از توجه تون
    والا بنده نه اقامت فرانسه دارم و نه در فرانسه شاغل هستم. من کارمند شرکت هواپیمایی در تهران هستم و تا الان چندین بار به حوزه شنگن مسافرت داشتم و آخرین بار ویزای بلند مدتمو با مدارک شغلی و مالی ماه گذشته تمدید کردم. اما حالا برای همسرم با همان مدارک به اضافه تقبل هزینه محضری درخواست رد شده. چیزی که واسم جای سواله آیتم 8 که اشاره کردن. یعنی چی " اطلاعات ارائه شده به منظور توجیه محل و شرایط اقامت مورد نظر مورد اعتماد نمیباشد." هتل که رزرو کردیم و واچر هم ارائه دادیم دیگه. موضوع ویزای توریستی بوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری اقتصاد

متاسفانه ما رو هم فرانسه 2 بار ریجکت کرد و واقعا بدون دلیل.
    الان هم می خواهم ویزای توریستی بگیرم نمی دونم باید چه کار کنیم؟!

Local Moderator

سلام

لطفاً راجع به شرایط تون، زمان درخواست، دلایل ریجکت و سایر موارد صحبت بفرمایید تا بشه به یک جمع بندی رسید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamellia74 نمایش پست ها
    متاسفانه ما رو هم فرانسه 2 بار ریجکت کرد و واقعا بدون دلیل.
    الان هم می خواهم ویزای توریستی بگیرم نمی دونم باید چه کار کنیم؟!

Senior Member

شما مطمئنس آیتم 8 بوده و 9 نبوده؟
    معمولا این اشتباه تو خوندن آیتم ها پیش میاد
    ممنون از توجه تون
    والا بنده نه اقامت فرانسه دارم و نه در فرانسه شاغل هستم. من کارمند شرکت هواپیمایی در تهران هستم و تا الان چندین بار به حوزه شنگن مسافرت داشتم و آخرین بار ویزای بلند مدتمو با مدارک شغلی و مالی ماه گذشته تمدید کردم. اما حالا برای همسرم با همان مدارک به اضافه تقبل هزینه محضری درخواست رد شده. چیزی که واسم جای سواله آیتم 8 که اشاره کردن. یعنی چی " اطلاعات ارائه شده به منظور توجیه محل و شرایط اقامت مورد نظر مورد اعتماد نمیباشد." هتل که رزرو کردیم و واچر هم ارائه دادیم دیگه. موضوع ویزای توریستی بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    شما مطمئنس آیتم 8 بوده و 9 نبوده؟معمولا این اشتباه تو خوندن آیتم ها پیش میاد
    والا تعجب خودمم از همینه. آیتم 8 و اعلام کردن. من اتفاقن هتل رزرو کرده بودم و نمیدونم چرا همچین بهانه ای آوردن. راهی برای بررسی مجدد وجود نداره؟

Senior Member

والا تعجب خودمم از همینه. آیتم 8 و اعلام کردن. من اتفاقن هتل رزرو کرده بودم و نمیدونم چرا همچین بهانه ای آوردن. راهی برای بررسی مجدد وجود نداره؟
    بهترین راه صبر کردن و اپلای مجدد هست.
    اعتراض دراکثریت قریب به اتفاق مواقع نتیجه ای نمیده

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

دوستان! شماره آیتم ها خیلی اوقات با هم فرق می کنه. لطفاً به جای اشاره به عدد آیتم، عنوان دقیقش رو بنویسید.
    برای ویزای توریستی امکان اعتراض به کمیسیون نانت نیست. (یعنی البته می تونید شکایت کنید، ولی علاوه بر بی نتیجه بودنش باعث میشه پرونده های مهمتر هم نتیجه نگیرن. ادامه رو ببینید) حتی در موارد دیگه هم کمیسیون بیشتر اوقات در فرصت قانونی دو ماهه اعلام نظر نمی کنه (به علت تعدد شکایات عمدتاً نامربوط) و رای قبلی (رد ویزا) ابرام میشه.
    از طرف دیگه کمیسیون نانت فقط در صورتی رای رو خواهد شکست که پروسه صدور ویزا به درستی طی نشده باشه که اثباتش بسیار مشکل خواهد بود

راه دیگر، که البته صداش رو در نمیارن ولی وجود داره، درخواست از کنسوله (recours gracieux)... منتها چون در سایت سفارت راهی براش گذاشته نشده، پیدا کردنش رو به خود متقاضیان واگذار می کنم

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)