صفحه 46 از 48 نخستنخست ... 36373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 480

موضوع: ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (تجارب،دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh62 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون میشم که من رو راهنمایی بفرمایید
    پدر و مادر من برای اولین بار درخواست ویزا داشتن از سفارت فرانسه که ریجکت شدن. دلیل سفر رو دیدار اقوام گفته بودن چون عمه من اونجا اقامت دارن و پسرعمه ام برای اونها دعوتنامه فرستاده بوده. به بیان دیگه پدر من از خواهرزاده اش دعوتنامه داشته. همه مدارکشون هم کامل بوده. اما متاسفانه با بند 8 ریجکت شدن که میگه اطلاعات ارائه شه به منظور توجیه محل اقامت قابل اعتماد نیست
    فقط دو تا نکته وجود داره. یکی اینکه دعوتنامه دیر به دستشون رسیده بوده. توی مصاحبه کپی دعوتنامه ها و رسید پست دعوتنامه رو به VFS دادن (خود VFS گفته بوده که مشکلی نداره میتونن چند روز بعد اصلش رو بیارن). بعد از چند روز اصل دعوتنامه رو بردن تحویل دادن. نکته بعدی اینکه بلیط پروازشون تهران پاریس تهران بوده درصورتیکه دعوتنامه از یه شهر دیگه فرانسه است.
    حالا سوال من اینه:
    1- دلیل ریجکت چی بوده؟ VFS اصل دعوتنامه رو تحویل نداده؟ یا اینکه باید دعوتنامه هم حتما از پاریس می بوده که بلیط به اونجا بوده؟
    2- امیدی هست با ایمیل به کنسولگری مشکل حل بشه و در همون تاریخ سفرشون انجام بشه(دو هفته دیگه) یا اینکه طول داره و باید بلیطشون رو کنسل کنن و صبر کنن تا ببینن چی می شه؟
    ممنون از راهنمایی هاتون
    خیر، ایراد بنی اسرائیلیه... با سفارت تماس بگیرید و پیگیری کنید. بسیار خوب خواهد بود که پسر عمه تون کپی یکی دو مدرک از خونه (مثل قبض آب/برق/ تلفن ثابت) + اجاره نامه + اگه دارند Taxe d'habitation شون رو براتون بفرستن که ضمیمه ایمیل کنید. برای ایمیل مربوطه با خود سفارت تماس بگیرید.

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام،دوستان من برای ویزای تحصیلی فرانسه اپلای کرده بودم.مقطع مستر یک، رشته به زبان انگلیسی،تمام مدارکم کامل بود ولی ویزام رد شده،دلیلش را نوشتن انگیزه شما چیزی غیر از اونی هست که برای ویزای تحصیلی نوشتید.
    حق اعتراض دارم که به نانت باید پست کنم...کسی میدونه برلی یک اعتراض رسمی و قانع کننده چه فرمتی رعایت کنم و چه مدارکی ارائه بدم؟

Junior Member

سلام. واقعا متاسفم. منم خودم دو هفته هست که درخواست ویزا تحصیلی دادم ولی هنوز جوابش نیومده.
    ممنون میشم بگید چند روز طول کشید تا جوابتون بیاد و اینکه رشتتون چی بود.

Junior Member

دوستان عزیز سلام من دوماه قبل از ایتالیا ریجکت شدم سند خونه و سابقه ۱۴ سال بیمه و مدارک شرکت داشتم ولی بند ۸ و ۹ دلیل ریجکتی من بود متاهل هم بودم و تنها اقدام کردم نمی‌دونم مگه وابستگی مالی و عاطفی بیشتر از این هست ؟ دوستان تجربه دارید راهنمایی کنید که برای رفع نواقص باید چه کنم ؟

دوستان کسی میدونه در حال حاضر وضعیت کلی صدور ویزا از سفارت فرانسه چطور هست ایا ریجکتی بالاست یا ویزا میدن ؟

من امروز ریجکت شدم. همه مدارکم کامل بود. پذیرش زبان از رن داشتم. نصف شهریه رو پرداخت کرده بودن. تمکن خودم و ضامن هم داشتم.... دروغی هم نگفته بودم. بعدش هم می خوام مستر بخونم. سنم شاید یکم بالاست. 29. خوابگاه معتبر مورد تایید سفارت هم رزرو کرده بودم...ریجکت شدم. دلیل هم دادن. قانع نشدن که من می خوام برای تحصیل برم اونجا. 😔😔 من مشاور هم داشتم برای مهاجرتم که گفته الان اعتراض می زنه و شاید درست شه. حدود 10 روز گفته زمان می بره باز. ضمنا بعد از کمتر از یک هفته جواب دادن.

اشکال نداره ناراحت نباش این مسله ریجکتی فقط برای سفارت فرانسه نیست تمام سفارت های حوزه شینگن ریجکتی دارن

یک شخصی با 24 سال سن درخواست میده بهش مولتی میدن بعد یه شخص با 60 سال سن ریجکت میکنن کلا سفارت ها تقلب توشون زیاد هست قانون درستی ندارن
    اینو گفتم دیگه تا تهشو بخون
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arghghavan نمایش پست ها
    من امروز ریجکت شدم. همه مدارکم کامل بود. پذیرش زبان از رن داشتم. نصف شهریه رو پرداخت کرده بودن. تمکن خودم و ضامن هم داشتم.... دروغی هم نگفته بودم. بعدش هم می خوام مستر بخونم. سنم شاید یکم بالاست. 29. خوابگاه معتبر مورد تایید سفارت هم رزرو کرده بودم...ریجکت شدم. دلیل هم دادن. قانع نشدن که من می خوام برای تحصیل برم اونجا. ������������ من مشاور هم داشتم برای مهاجرتم که گفته الان اعتراض می زنه و شاید درست شه. حدود 10 روز گفته زمان می بره باز. ضمنا بعد از کمتر از یک هفته جواب دادن.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

من امروز ریجکت شدم. همه مدارکم کامل بود. پذیرش زبان از رن داشتم. نصف شهریه رو پرداخت کرده بودن. تمکن خودم و ضامن هم داشتم.... دروغی هم نگفته بودم. بعدش هم می خوام مستر بخونم. سنم شاید یکم بالاست. 29. خوابگاه معتبر مورد تایید سفارت هم رزرو کرده بودم...ریجکت شدم. دلیل هم دادن. قانع نشدن که من می خوام برای تحصیل برم اونجا. ������������ من مشاور هم داشتم برای مهاجرتم که گفته الان اعتراض می زنه و شاید درست شه. حدود 10 روز گفته زمان می بره باز. ضمنا بعد از کمتر از یک هفته جواب دادن.
    سنتون مساله ای نیست. سطح فعلی زبانتون بهتون اجازه می داد یک ترمه/یک ساله به سطح B2 که برای ادامه تحصیل لازمه برسید؟ فوق لیسانس به زبان انگلیسی در رشته شما پیدا نمی شد؟ اگه برای اینها توضیحی دارید توصیه می کنم از خود سفارت پیگیری کنید. با ایمیل و حتی تماس تلفنی با مسوولین ویزای سفارت. متاسفانه باید شماره تماس و یا ایمیل رو خودتون پیدا کنید. موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان
    این هفته درخواست ویزای زبان فرانسه م به دلیل بند فقط 4 (اینکه قانع نشدن بعد از اتمام تحصیل برمی گردم)ریجکت شد
    سن 33
    اخرین مقطع تحصیلی کارشناسی
    و واسه تمامی سالهای بعد از اتمام تجصیل گواهی کار داشتم
    سطح زبان A2
    می خواستم بدونم واسه رفع بند 4 به چه مدارکی نیازه ؟
    ممنون می شم راهنمایی کنین

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

دوست عزیز، اول که خیلی متاسفم که ریجکت شدید و توصیه میکنم امید رو از دست ندید. بهرحال، من آخرش متوجه نشدم، شما با 29 سال قصد خوندن کارشناسی رو داشتید یا ارشد؟ اگر کارشناسی با 29 سال باشه، شک برانگیز هست مخصوصا الان که سخت شده ویزا دادن. من قصد دارم با 26 سال برای ارشد اقدام کنم، دارم دعا میکنم که ویزا بدن اینایی که تو سفارت های این کشورهای شنگن یا دانشگاه های اونور نشستن فکر میکنن مردم بیکارن و بعد از 18 سالگی دائم درس میخونه که برای تحصیل سن تعیین میکنن.
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)