صفحه 37 از 37 نخستنخست ... 2728293031323334353637
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 366 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط raminy نمایش پست ها
    دوستان سلام،اگه فقط درصدی از هزینه دانشگاه را فاندتون پوشش بده احتمال گرفتن ویزا چقدره این روزها؟
    bank statement باید ببرید واسه باقیمونده هزینه ها. اون موقع هم افیسر بررسی میکنه و احتمالش را میگه. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    1) اگر آی تونی برای 9 ماه فاند بده اما فول فاند باشیم. برای سفارت آیا نیاز به بنک استیتمنت هست؟
    2) اگر نیاز هست چه مقدار کافیه؟
    3) و اینکه از هر بانک خصوصی و دولتی قابل قبول هست؟

سپاس

سلام
    من برای دوره دکتری از یکی از دانشگاه های آمذیکا برای سال اول فول فاند گرفتم خواستم بپرسم برای درخواست نامه i20 قسمتی که میپرسه آیا منابع مالی دیگری هم برای تحصیل داری را بله بزنم و نامه بانک بفزستم یا اینکه کلا خیر بزنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط eshahinfar نمایش پست ها
    سلام
    من برای دوره دکتری از یکی از دانشگاه های آمذیکا برای سال اول فول فاند گرفتم خواستم بپرسم برای درخواست نامه i20 قسمتی که میپرسه آیا منابع مالی دیگری هم برای تحصیل داری را بله بزنم و نامه بانک بفزستم یا اینکه کلا خیر بزنم؟
    ببین چقدر نوشته که باید تمکن نشون بدی بعد از کسر از فاند .دو برابرش رو تمکن بگیر

سلام دوستان من یه سوالی داشتم
    یک تناقض وجود داره
    برای ثبت نام در دانشگاه باید وضعیت مالی رو مشخص کنیم و اگر نیاز به فول فاند داریم طبیعتاً باید بنویسیم جز اینکه از طریق مریت بیس داده بشه که بحثش جداست.
    اگر من در موقع ثبت نام به دانشگاه بگم که از لحاظ مالی نیاز به فاند کامل دارم طبیعتاً در باید در سفارت در این رابطه توضیح بدم و اگر نتونم داشتن تمکن و ساپورت مالی خودم رو ثابت کنم صد در صد سفارت درخواست منو رد میکنه
    میخواستم بپرسم من باید چه کار کنم؟

سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم
    یک تناقض وجود داره
    برای ثبت نام در دانشگاه باید وضعیت مالی رو مشخص کنیم و اگر نیاز به فول فاند داریم طبیعتاً باید بنویسیم جز اینکه از طریق مریت بیس داده بشه که بحثش جداست.
    اگر من در موقع ثبت نام به دانشگاه بگم که از لحاظ مالی نیاز به فاند کامل دارم طبیعتاً در باید در سفارت در این رابطه توضیح بدم و اگر نتونم داشتن تمکن و ساپورت مالی خودم رو ثابت کنم صد در صد سفارت درخواست منو رد میکنه
    میخواستم بپرسم من باید چه کار کنم؟

"اگر من در موقع ثبت نام به دانشگاه بگم که از لحاظ مالی نیاز به فاند کامل دارم طبیعتاً در باید در سفارت در این رابطه توضیح بدم" خیر این طور نیست. وقتی شما فول فاند باشید کسی از شما در سفارت نمی پرسه چطور می خواهید هزینه هاتون رو پرداخت کنید برای اینکه در آی بیست توضیح داده شه که شهریه معاف شده و حقوق پرداختی هم متناسب با هزینه های زندگی دانشجویی در شهر دانشگاهتون محاسبه میشه پس "طبیعتا" نیازی به توضیح نیست و "صد در صد" در خواست شما رد نمیشه. اگر هم پارشال فاند باشید باید به میزان کسری هزینه هایی که باز هم در آی بیست نوشته شده، نامه تمکن مالی نشون بدید که البته توصیه میشه حتی بهتره بیشتر از اون مقدار هم در حساب بگذارید (مثلاً 10 هزار دلار) و بعد گواهی مالی بگیرید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!