صفحه 27 از 37 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط behjatreza نمایش پست ها
    من از UCLA پذیرش تو مقطع مستر گرفتم برای رشته تئاتر.
    مدیر گروه اونجا 10000$ ساپورت برام پیدا کرده + TA (نصف شهریه + بیمه) و 9500$ در سال حقوق. (شهریه اش 38500$ )
    حالا فک میکنید برای ویزا اذیتم میکنن؟
    دوست عزیز... شما چقدر براتون تو I-20 خورده؟! معمولاً اگر نزدیک به نصف و یا بیشتر از هزینه کل باشه مشکلی پیش نمیاد ... البته از سفارت های اصلی... دانشگاهتون هم که خوبه!

بعضی ها هستند که I-20 زده 45000 تا.. و مثلاً یه scholarship خیلی کم در حد 4000 تا گرفتن! اینا تقریباً مثل بدون فاند رفتار میشه باهاشون (حداقل در سفارت های غیر اصلی)
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Banned

دوستان اگه فاند نداشته باشیم و با Bank Statement اقدام کرده باشیم تاثیرش روی ویزا چقدر هست؟ یعنی ممکنه بپرسند این پول رو از کجا آوردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nesarfatah نمایش پست ها
    دوستان اگه فاند نداشته باشیم و با Bank Statement اقدام کرده باشیم تاثیرش روی ویزا چقدر هست؟ یعنی ممکنه بپرسند این پول رو از کجا آوردین؟
    اگر حساب و پول به نام خودتون باشه گیر میدن معمولاً و احتمال رد کردن بالا میره... اگر به نام پدر مادر باشه خیلی بهتره!

معمولاً مشکلی نیست بخواهید با هزینه شخصی برید... ولی عوامل دیگه ای مثل داشتن فامیل نزدیک (حتی عمه عمو) تو آمریکا... در کنار نداشتن فاند احتمال ریجکت رو بالا میبره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اگر حساب و پول به نام خودتون باشه گیر میدن معمولاً و احتمال رد کردن بالا میره... اگر به نام پدر مادر باشه خیلی بهتره!

معمولاً مشکلی نیست بخواهید با هزینه شخصی برید... ولی عوامل دیگه ای مثل داشتن فامیل نزدیک (حتی عمه عمو) تو آمریکا... در کنار نداشتن فاند احتمال ریجکت رو بالا میبره!
    هایزنبرگ منظورت از ریجکت یعنی ریجکت در جا در همون مصاحبه هست ؟ یعنی اگر با این شرایط که ذکر کردی طرف برگه زرد گرفت یعنی دیگه تو کلیرنس به خاطر این جور چیزها ریجکت نمیشه ؟ یعنی تو کلیرنس فقط مسائل امنیتی چک میشه و سطح دانشگاه و فاند چک نمیشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alifilm2002 نمایش پست ها
    هایزنبرگ منظورت از ریجکت یعنی ریجکت در جا در همون مصاحبه هست ؟ یعنی اگر با این شرایط که ذکر کردی طرف برگه زرد گرفت یعنی دیگه تو کلیرنس به خاطر این جور چیزها ریجکت نمیشه ؟ یعنی تو کلیرنس فقط مسائل امنیتی چک میشه و سطح دانشگاه و فاند چک نمیشه ؟
    سلام

بعله منظورم همین بود که تو مصاحبه ریجکت میشه طرف!

خیلی احتمالش کمه که طرف رو تو کلیرنس با 214b رد کنند گرچه بوده مواردی... ولی اکثراً موارد دیگه ای بوده که باعث شده طرف ریجکت شه! به قولی... آفیسر نتونسته با بند خاصی که امنیتی باشه ریجکت کنه یا نخواسته با یک ریجکت دائمی ریجکت کنه و با 214b ریجکت کرده!

سلام دوستان، من ارشد مکانیک دارم، امسال برای ارشد مجدد توی بیومدیکال اقدام کردم، از یه استاد توی UTD جواب دارم و گفته من رو میخواد ولی برای ارشد توی ترم اول فاند نمیده. (احتمالن تا الان) و در صورتیکه productive باشم ترم دوم برام میگیره. ولی خوب بهم گفته که نامه به سفارت و ... رو مینویسه. بنظر شما این که از اول فاند ندارم و با هزینه شخصی میخوام برم چقدر میتونه مشکل ساز باشه در گرفتن ویزا؟
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

نقل قول نوشته اصلی توسط mak86 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ارشد مکانیک دارم، امسال برای ارشد مجدد توی بیومدیکال اقدام کردم، از یه استاد توی UTD جواب دارم و گفته من رو میخواد ولی برای ارشد توی ترم اول فاند نمیده. (احتمالن تا الان) و در صورتیکه productive باشم ترم دوم برام میگیره. ولی خوب بهم گفته که نامه به سفارت و ... رو مینویسه. بنظر شما این که از اول فاند ندارم و با هزینه شخصی میخوام برم چقدر میتونه مشکل ساز باشه در گرفتن ویزا؟
    سلام

آنکارا به بچه هایی که برای ارشد و لیسانس مجدد میرن خوب ویزا میده! (تا الان که اینطور بوده) باید دلیل موجه داشته باشید!

به استادت بگو نامه رو بنویسه خیلی تاثیر داره! در ضمن اگر بتونی راضیش کنی بنویسه و Bold کنه که این مستر میتون به phd تبدیل شه که دیگه عالیه! چون میگی برای این میری این دانشگاه چون استاد گفته که تبدیل به دکتری میشه و میتونه در صورت رضایت و جور شدن فاند وسط کار بکنتش دکتری!

این رو نشون بدی کاملا حله!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    احتمالا مدرك اول ارشدتون رو نميخواهيد بگيد؟در اينصورت چند سال گپ تحصيلي ايجاد ميشه؟ چند سالتون هست؟نامه ي استاد موثر هست اما قويا توصيه ميكنم كه اگر در برخورد با افيسر نتونيد به خوبي ايشون رو متقاعد كنيد كه داريد براي ادامه ي تحصيل ميريد و بر ميگرديد اين شك ايجاد ميشه كه شما قصدتون رفتن براي ماندن هست. بايد روي سوالات خيلي كار كنيد. اگرم مدرك اول رو بگيد كه باز بايد توجيهات خوبي براي تغيير رشته بياريد. خودم توصيه نميكنم گفته شه. دوستان زيادي براي ارشد 2 ريجكت شدند. ممكنه البته شما مستثني بشيد ولي احتمالش رو در نظر بگيريد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا مدرك اول ارشدتون رو نميخواهيد بگيد؟در اينصورت چند سال گپ تحصيلي ايجاد ميشه؟ چند سالتون هست؟نامه ي استاد موثر هست اما قويا توصيه ميكنم كه اگر در برخورد با افيسر نتونيد به خوبي ايشون رو متقاعد كنيد كه داريد براي ادامه ي تحصيل ميريد و بر ميگرديد اين شك ايجاد ميشه كه شما قصدتون رفتن براي ماندن هست. بايد روي سوالات خيلي كار كنيد. اگرم مدرك اول رو بگيد كه باز بايد توجيهات خوبي براي تغيير رشته بياريد. خودم توصيه نميكنم گفته شه. دوستان زيادي براي ارشد 2 ريجكت شدند. ممكنه البته شما مستثني بشيد ولي احتمالش رو در نظر بگيريد.
    شادزي
    خیلی ممنون از راهنمایی هر دو شما عزیزان، نه مدرک ارشد رو میخوام بگم توی سوابق. دلیل رو هم یک چیزی دارم، که البته دقیقن به همین دلیل که میخوام برگردم باید ارشد مجدد بگیرم و با تغییر گرایش! در مورد استاد، ایشون همین الان حاضر هست که به پی اچ دی تبدیل بشه و در اون صورت فاند هم میده اما برای ارشد تو ترم یک نمیده(یک دفعه با هم در این مورد صحبت کردیم و من براش من اون دلایل رو توضیح دادم) بنابراین اینکه بهش بگم توی نامه بنویسه که ممکنه به دکتری تبدیل بشه یک مقدار absurd هست. اینکار من یک مقدار عجیب هست ولی خوب دلیل دوباره ارشد گرفتن در گرایش دیگه دقیقن همین بازگشت به ایران هستش.
    به جز آنکارا چه سفارتهایی برای اینکار مناسب هستن؟
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

خیلی ممنون از راهنمایی هر دو شما عزیزان، نه مدرک ارشد رو میخوام بگم توی سوابق. دلیل رو هم یک چیزی دارم، که البته دقیقن به همین دلیل که میخوام برگردم باید ارشد مجدد بگیرم و با تغییر گرایش! در مورد استاد، ایشون همین الان حاضر هست که به پی اچ دی تبدیل بشه و در اون صورت فاند هم میده اما برای ارشد تو ترم یک نمیده(یک دفعه با هم در این مورد صحبت کردیم و من براش من اون دلایل رو توضیح دادم) بنابراین اینکه بهش بگم توی نامه بنویسه که ممکنه به دکتری تبدیل بشه یک مقدار absurd هست. اینکار من یک مقدار عجیب هست ولی خوب دلیل دوباره ارشد گرفتن در گرایش دیگه دقیقن همین بازگشت به ایران هستش.
    به جز آنکارا چه سفارتهایی برای اینکار مناسب هستن؟
    اصلا عجیب نیست و شانستون زیاد میشه برای گرفتن ویزا با امکان تبدیل... استاد می تونه خیلی ضمنی بنویسه که امکان تبدلی به PHD هست و شما میتونید تو سفارت روش مانور بدید!

برای انتخاب سفارت از این تاپیک استفاده کنید! ولی جواب من همون آنکارا هست.. چون تنها سفارتیه که خیلی خوب و راحت به مستر مجدد ویزا میده... البته اگر مصاحبه ضعیف داشته باشید و چیزایی که نباید بگید رو در مصاحبه عنوان کنید رد میشید!

در ضمن هیچ چیز مثل داشتن فاند شانس گرفتن اولیه ویزا و رسیدن به مرحله کلیرنس رو بالا نمیبره!