صفحه 28 از 37 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mak86 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی هر دو شما عزیزان، نه مدرک ارشد رو میخوام بگم توی سوابق. دلیل رو هم یک چیزی دارم، که البته دقیقن به همین دلیل که میخوام برگردم باید ارشد مجدد بگیرم و با تغییر گرایش! در مورد استاد، ایشون همین الان حاضر هست که به پی اچ دی تبدیل بشه و در اون صورت فاند هم میده اما برای ارشد تو ترم یک نمیده(یک دفعه با هم در این مورد صحبت کردیم و من براش من اون دلایل رو توضیح دادم) بنابراین اینکه بهش بگم توی نامه بنویسه که ممکنه به دکتری تبدیل بشه یک مقدار absurd هست. اینکار من یک مقدار عجیب هست ولی خوب دلیل دوباره ارشد گرفتن در گرایش دیگه دقیقن همین بازگشت به ایران هستش.
    به جز آنکارا چه سفارتهایی برای اینکار مناسب هستن؟
    سلام
    اگر قبلا به استاد گفتيد كه علاقه به ادامه نداريد الان شكل درستي نداره كه همچين درخواستي بكنيد. ولي بازم خودتون ميدونيد كه ارتباطتون با ايشون چطوريه. اگر فكر ميكنيد فرد منطقي و پشتيبانيه ميتونيد علت درخواستتون رو عنوان كنيد. دكتري بدون فاند هم شانس خوبي براي ويزا داره. اما اينكه به سفارت قراره اعلام كنيد كه ارشد دومتونه ايده ي جالبي به نظر نميرسه مگر اون دلايلي كه داريد خيلي محكم و قانع كننده باشه. اگر نتونيد آفيسر رو متقاعد كنيد ممكنه در همين ابتداي كار ريجكت شيد.
    بازم شرايط رو بسنجيد و با توجه به اينكه بيشتر از من به موقعيت خودتون اشراف داريد بهترين تصميم رو بگيريد. سوالتون مربوط به اين تاپيك نيست.
    شادزي
    ویرایش توسط Simon : March 24th, 2014 در ساعت 07:00 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    اگر قبلا به استاد گفتيد كه علاقه به ادامه نداريد الان شكل درستي نداره كه همچين درخواستي بكنيد. ولي بازم خودتون ميدونيد كه ارتباطتون با ايشون چطوريه. اگر فكر ميكنيد فرد منطقي و پشتيبانيه ميتونيد علت درخواستتون رو عنوان كنيد. دكتري بدون فاند هم شانس خوبي براي ويزا داره. اما اينكه به سفارت قراره اعلام كنيد كه ارشد دومتونه ايده ي جالبي به نظر نميرسه مگر اون دلايلي كه داريد خيلي محكم و قانع كننده باشه. اگر نتونيد آفيسر رو متقاعد كنيد ممكنه در همين ابتداي كار ريجكت شيد.
    بازم شرايط رو بسنجيد و با توجه به اينكه بيشتر از من به موقعيت خودتون اشراف داريد بهترين تصميم رو بگيريد. سوالتون مربوط به اين تاپيك نيست.
    شادزي
    من به استاد نگفتم قصد ادامه دادن ندارم، گفتم نمیخوام مستقیم به پی اچ دی برم بلکه میخوام یک ارشد مجزا در همون رشته بگیرم و بعد پی اچ دی.
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mak86 نمایش پست ها
    من به استاد نگفتم قصد ادامه دادن ندارم، گفتم نمیخوام مستقیم به پی اچ دی برم بلکه میخوام یک ارشد مجزا در همون رشته بگیرم و بعد پی اچ دی.
    سلام
    پس با اين اوصاف مشكلي ندارن كه بهتون نامه بدن؟ بودن اون نامه از مستر خيلي بهتره اما توجه داشته باشيد كه هيچ چيز رو تضمين قطعي نميكنه. شواهد امر نشون ميده وضعيت رو بهتر ميكنه.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس ویزا از قبرس در صورت ناقص بودن fund، تکرار دوباره ی MS، و تغییر رشته

سلام دوستان !
    من پذیرش بدون فاند مستر دارم از Michigan Ann Arbor و میتونم Bank Statement شو از همین ور جور کنم و یه چیز دیگه اینکه عموی من سالهاست تو همون شهر زندگی می کنه ! بعضیا خیلی ترسوندن مارو که نداشتن فاند و فامیل اونور با هم شانس ریجکتو خیلی زیاد میکنه درسته این حرف ؟
    و اینکه با این شرایط کدوم سفارت برم بهتره ؟
    ممنون میشم بچه هایی که اطلاعات و تجربه دارن جواب بدن

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس ویزا از قبرس در صورت ناقص بودن fund، تکرار دوباره ی MS، و تغییر رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط don2424 نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    من پذیرش بدون فاند مستر دارم از Michigan Ann Arbor و میتونم Bank Statement شو از همین ور جور کنم و یه چیز دیگه اینکه عموی من سالهاست تو همون شهر زندگی می کنه ! بعضیا خیلی ترسوندن مارو که نداشتن فاند و فامیل اونور با هم شانس ریجکتو خیلی زیاد میکنه درسته این حرف ؟
    و اینکه با این شرایط کدوم سفارت برم بهتره ؟
    ممنون میشم بچه هایی که اطلاعات و تجربه دارن جواب بدن
    به نظر من ترکیه برید! اون قضیه 100% ضعف حساب میشه و باید صبر کنید تو جنبه های دیگه خودتون رو قوی نشون بدید! کلاً باید طوری نشون بدید که همه انتخاباتون اون شهر نبوده و شهر های دیگه هم اپلای کردید! دلیل قوی برای انتخاب اون دانشگاه خاص ارائه بدید! در ضمن سفارتی برید که کمتر گیر باشه رو این قضیه! من توصیه ام به شما آنکارا هست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط don2424 نمایش پست ها
    مرسی واسه جوابتون ،
    یعنی بودن بچه هایی که با این شرایط گرفتن ؟ و اینکه من دیدم آنکارا تو چن سال اخیر به بچه های بدون فاند زیاد مالتیپل داده ، درسته این ؟
    سلام!

بعله بودند! ولی راحت هم نبوده! سوالات مصاحبه رو تمرین کنید و خیلی خوب خودتون و انتخابتون رو پرزنت کنید! BS از مادر پدر ببرید فقط و نقص مدرک نداشته باشید! اگر با استادی گفتگوی مثبتی داشتید و استاد قول هایی داده پرینت کنید ببرید!! ایشالا میگیرد!

مصاحبه اگر به خیر و خوش تموم شه... دیگه مهم نیست و تصمیم به دادن مالتی ربط به فاند نخواهد داشت
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member

دوستان شانس ويزا براى master بدون فاند براى f1 f2 چطوره؟

Member

دوستان شانس پزشکا واسه ويزا براى master بدون فاند براى f1 f2 چطوره؟ رنک دانشگاه 2 در رشته master و bank statement مکفى داريم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    دوستان شانس ويزا براى master بدون فاند براى f1 f2 چطوره؟
    سلام
    روي انتخاب سفارت و آماده كردن مدارك دقت كنيد ضمن اينكه شرايط رزومه ي شما هم بي تاثير نخواهد بود. اما غير ممكن نيست.جاي فاند هم BS خودتون رو ارائه ميكنيد. تاكيد ميكنم برخي سفارت هاي با مستر بدون فاند شديدا مشكل دارند.
    شادزي

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام دوستان. آیا به فاندی که در اون، دانشگاه حدود 1500 دلار (فقط 3 درصد از کل!) را از ما Bank Statement خواسته نیز به چشم یک فول فاند با دید مثبت نگاه میشه؟ یعنی تاثیرش باز هم مثل فول فانده یا نه؟ آخه برداشت من از نوشته های جناب هایزنبرگ عزیز اینه که اگر دانشگاه، علاوه بر فاندی که میده، برای صدور I-20 بانک استیتمنت (هر چند هم اندک) مطالبه کنه، دیگه میشه پارشیال فاند. همش با خودم میگم ای کاش این 1500 تای ناقابل رو دیگه نمیخواستند! اون موقع با اعتماد به نفس بیشتری میرفتم واسه مصاحبه‌ی ویزا. البته ممنون میشم اگر دوستان من رو روشن کنند که تا چه حد جای تفاوت هست و آیا افسر ویزا اهمیتی میده و حواسش هست که تقریبا همه هزینه ها رو داره دانشگاه متقبل میشه یا اینکه نه، ریز بند 8 رو اصلا ممکنه نخونه و صرفا با پی بردن به اینکه من اصطلاحا پارشال فاند گرفتم، بین من و کسی که مثلا بانک استیتمنت 30 هزار دلاری ازش خواستند براش فرقی نکنه؟

البته فاند من تابستون رو هم ساپورت کرده و دانشگاه میخواد I-20 رو 12 ماهه صادر کنه نه 9 ماهه. نمیدونم مزیت حساب میشه یا نه، ولی من اکثرا شنیدم 9 ماهه مرسوم تر هست.
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.