صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا به فاندی که در اون، دانشگاه حدود 1500 دلار (فقط 3 درصد از کل!) را از ما Bank Statement خواسته نیز به چشم یک فول فاند با دید مثبت نگاه میشه؟ یعنی تاثیرش باز هم مثل فول فانده یا نه؟ آخه برداشت من از نوشته های جناب هایزنبرگ عزیز اینه که اگر دانشگاه، علاوه بر فاندی که میده، برای صدور I-20 بانک استیتمنت (هر چند هم اندک) مطالبه کنه، دیگه میشه پارشیال فاند. همش با خودم میگم ای کاش این 1500 تای ناقابل رو دیگه نمیخواستند! اون موقع با اعتماد به نفس بیشتری میرفتم واسه مصاحبه‌ی ویزا. البته ممنون میشم اگر دوستان من رو روشن کنند که تا چه حد جای تفاوت هست و آیا افسر ویزا اهمیتی میده و حواسش هست که تقریبا همه هزینه ها رو داره دانشگاه متقبل میشه یا اینکه نه، ریز بند 8 رو اصلا ممکنه نخونه و صرفا با پی بردن به اینکه من اصطلاحا پارشال فاند گرفتم، بین من و کسی که مثلا بانک استیتمنت 30 هزار دلاری ازش خواستند براش فرقی نکنه؟

البته فاند من تابستون رو هم ساپورت کرده و دانشگاه میخواد I-20 رو 12 ماهه صادر کنه نه 9 ماهه. نمیدونم مزیت حساب میشه یا نه، ولی من اکثرا شنیدم 9 ماهه مرسوم تر هست.
    سلام! شما حتی با نیم درصد درخواست دانشگاه هم پارشیال هسیتد! ولی واقعاً 5 تا 10% رقمی نیست که بخواد مشکل ایجاد کنه!

اصلاً نگران نباشید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا به فاندی که در اون، دانشگاه حدود 1500 دلار (فقط 3 درصد از کل!) را از ما Bank Statement خواسته نیز به چشم یک فول فاند با دید مثبت نگاه میشه؟ یعنی تاثیرش باز هم مثل فول فانده یا نه؟ آخه برداشت من از نوشته های جناب هایزنبرگ عزیز اینه که اگر دانشگاه، علاوه بر فاندی که میده، برای صدور I-20 بانک استیتمنت (هر چند هم اندک) مطالبه کنه، دیگه میشه پارشیال فاند. همش با خودم میگم ای کاش این 1500 تای ناقابل رو دیگه نمیخواستند! اون موقع با اعتماد به نفس بیشتری میرفتم واسه مصاحبه‌ی ویزا. البته ممنون میشم اگر دوستان من رو روشن کنند که تا چه حد جای تفاوت هست و آیا افسر ویزا اهمیتی میده و حواسش هست که تقریبا همه هزینه ها رو داره دانشگاه متقبل میشه یا اینکه نه، ریز بند 8 رو اصلا ممکنه نخونه و صرفا با پی بردن به اینکه من اصطلاحا پارشال فاند گرفتم، بین من و کسی که مثلا بانک استیتمنت 30 هزار دلاری ازش خواستند براش فرقی نکنه؟

البته فاند من تابستون رو هم ساپورت کرده و دانشگاه میخواد I-20 رو 12 ماهه صادر کنه نه 9 ماهه. نمیدونم مزیت حساب میشه یا نه، ولی من اکثرا شنیدم 9 ماهه مرسوم تر هست.
    سلام
    دوست عزيز از نظر من فول فاند هست اگر چه مبلغ اندكي شامل حال شما شده. به نظر شما 1500 تا براي آفيسر در برابر 36000 تا پوليه كه به فاند شما بخواد پارشيال نگاه كنه؟ پارشيالي ها معمولا چيزي حدود 15000 تاست كه همونطور كه ميبينيد اگر طرف نداشته باشه با مشكل روبرو ميشه. شما با 1500 تايي كه نداشته باشيد هيچوقت لنگ پول نميمونيد و نهايتا با كمي صرفه جويي دانشجويي خيلي خوب اموراتتون ميگذزه. روي قضيه ي ويزا هم مشكلي نيست نگران نباشيد. زمان مصاحبه آفيسر فرصت نداره در اون لحظه كه تصميم ميگيره به بند ها توجه كنه اون فقط رقمي كه شما بايد بديد و ميبينه و BS رو بعدم يا برگه زرد ميده يا سبز و الي آخر. مسلما بين شما و اون شخص تمايز بزرگي خواهد بود. بله مزيت هست. نگران نباشيد و موفق باشيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member

با سلام دوستان phd که فاند ندارن چهگونه باید officer محترو رو قانع کنن که ترم بعد فاند دارن؟مستر coursebase شانس ویزاش بیشتر از مستر research است مرسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    با سلام دوستان phd که فاند ندارن چهگونه باید officer محترو رو قانع کنن که ترم بعد فاند دارن؟مستر coursebase شانس ویزاش بیشتر از مستر research است مرسی؟
    سلام!

شانس مستر ریسرچی بیشتره مسلماً چون ممکنه بتونه RA و TA جور کنه....

بعیده دانشگاه حاضر شه به course based ،فاند TA بده به نظر من!

باید یه جوری تو مصاحبه بگید که دانشجوی خوبی هستید به این دلیل و اون دلیل (مقالات.... معدل... اعتبار دانشگاه قبلی)... بعد بگید که تو دانشگاهتون هم فرصت هایی هست و در تماس هایی که با بچه ها داشتید (یا اساتید..) گفتن موقعیت موجوده و بعد از رسیدن کسی بدون فاند نمیمونه! یا مثلاً میشه گفت که کاندید شدید برای TA... یا هر چیزی تو این نوع ادعا ها.. اگر نامه امیدوار کننده ای از استاد غیر حساس یا گروه دارید هم میتونید بدید!

بهترین حالت اینه که وقتی میگه کی خرجتون رو میده با اعتماد به نفس این مطالب بالا رو خیلی خلاصه بگید و بعد بگید تا موقعی که این فاندینگ جور بشه پدرم من رو ساپورت می کنه اینم BS اش!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member

هاىزنبرگ جان ,يکجاى ديگه شما توصىه کرده بودىد که اگه فاندد نيست سعى کنن coursebase باشه که شانس ويزا بىشتر باشه واسه همىن سوال کردم,ميشه course base هستم بگم دانشگاه نامه بده ta ميشم؟اين رشته حساسو تو همه تاپىکا پرسىدم کسي ندونست بگو کدوم تاپيک بيام از خودت بىؤانفورماتيک پزشکى در ژنتيک:

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    هاىزنبرگ جان ,يکجاى ديگه شما توصىه کرده بودىد که اگه فاندد نيست سعى کنن coursebase باشه که شانس ويزا بىشتر باشه واسه همىن سوال کردم,ميشه course base هستم بگم دانشگاه نامه بده ta ميشم؟اين رشته حساسو تو همه تاپىکا پرسىدم کسي ندونست بگو کدوم تاپيک بيام از خودت بىؤانفورماتيک پزشکى در ژنتيک:
    اصلاً این رو نگفتم.. برای رشته های حساس گفتم... که شانس ویزا بیاد بالا! چون اینطوری شما ریسرچ ندارید که ریسرچ پلن بخواهید!

.....

من هم 1000 بار به شما خصوصی پیام دادم که اون رشته حساس نیست :دی... نپرسید جایی

Junior Member

سلام.
    گفتید که بعضی از سفارت ها روی مستر بدون فاند به شدت مشکل دارند.
    میشه بگید کدوم سفارت ها اینطوری اند؟
    ممنون

سلام,
    لطفا اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه.
    یه استادی از ژانویه به من پذیرش داده و برا فاند منو سر میدونه. گفته برا ویزا اپلای کن 1 ماه دیکه نتیجه فاند مشخص میشه. من چکار کنم؟ بدون فاند شنیدم سخت ویزا میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applyh نمایش پست ها
    سلام.
    گفتید که بعضی از سفارت ها روی مستر بدون فاند به شدت مشکل دارند.
    میشه بگید کدوم سفارت ها اینطوری اند؟
    ممنون
    در حال حاضر حساسیت به صورت زیره:

1. باکو.... چه مستر و چه دکتری خیلی حساسه... حتی اگر فول فاند باشید هم احتمال ریجکت مصاحبه هست بین 10 تا 20 درصد!

2. تاشکند... بیشتر رو مستر بدون فاند حساس بوده!

3. عشق آباد... یهو حساس شدند..... چه مستر چه بدون فاند... ولی بودن کیس هایی هم که گرفتند!

4. ایروان... امسال یهو حساس شدن رو بدون فاند... حتی پارشیال فاند هم بوده که با فاند 60% رد کردند...

5. دبی.... کمتر حساسند... ولی مثلاً یه آفیسر خانم مو بلوندی داره که حساسه! دیگه شانسیه که به اون بخورید یا نه!

6. آنکارا.... فعلاً بزنم به تخته کمتر حساسند!

نقل قول نوشته اصلی توسط dana_press نمایش پست ها
    سلام,
    لطفا اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه.
    یه استادی از ژانویه به من پذیرش داده و برا فاند منو سر میدونه. گفته برا ویزا اپلای کن 1 ماه دیکه نتیجه فاند مشخص میشه. من چکار کنم؟ بدون فاند شنیدم سخت ویزا میدن؟
    برق کنترلی هستید!؟ فانداش رو multi agent و swarm نباشه که خطریه!

از آنکارا وقت بگیرید! با این که فاند ندارید به خاطر معدل خوب 17.4 و ایشالا دانشگاه خوبی که هستید ( که نمیدونم چقدر خوبه ) ریجکت نمیشید! کلاً آنکارا کم ریجکت مصاحبه میکنه!