صفحه 30 از 37 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

هایزنبرگ عزیز خشته نباشی
    من از دانشگاه کلارکسون فاند پارشیال داشتم و آی بیست رو برای همین فاند پارشیال فرستادن برام. اما بعد یه مدت یه استاد ایمیل زد و گفت فاند کامل میدم. الان به نظرت منتظر آی بیست جدید بشم؟ یا یک نامه فول فاند و ریسرچ پلن از استاد بگیرم و با همین قدیمیه برم سفارت؟ داره خیلی دیر میشه، خیلی نگرانم.
    یک موضوع دیگه اینه که من از دانشگاه ویچیتا در ایالت کانزاس هم فاند کامل دارم اما فاند کلارکسون خیلی کاملتره و دانشگاهش بهتره. به نظرتوندرخواست آی بیست اونجا رو هم بدم؟ چون خدای نکرده شاید برای کلارکسون رجکت بشم چون بحثش در مورد مواده هرچند ریسرچ پلن خیلی امنی نوشتم و استاد هم خیلی کمک میکنه و میگه برا امن ترش میکنم که رجکت نشی و ...
    در آخر به نظرتون ارمنستان برم؟ چون هم نزدیکه بهم هم وقتاش خالیه و میتونم برای یک هفته دیگه وقت بگیرم. من سربازیم امریه بودم و بجای سربازی تدریس کردم تو دانشگاه و نامه سابقه تدریس گرفتم و کارت هیات علمی دارم و نامه سابقه تدریس و کارت سربازی رو ترجمه کردم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdymo نمایش پست ها
    هایزنبرگ عزیز خشته نباشی
    من از دانشگاه کلارکسون فاند پارشیال داشتم و آی بیست رو برای همین فاند پارشیال فرستادن برام. اما بعد یه مدت یه استاد ایمیل زد و گفت فاند کامل میدم. الان به نظرت منتظر آی بیست جدید بشم؟ یا یک نامه فول فاند و ریسرچ پلن از استاد بگیرم و با همین قدیمیه برم سفارت؟ داره خیلی دیر میشه، خیلی نگرانم.
    یک موضوع دیگه اینه که من از دانشگاه ویچیتا در ایالت کانزاس هم فاند کامل دارم اما فاند کلارکسون خیلی کاملتره و دانشگاهش بهتره. به نظرتوندرخواست آی بیست اونجا رو هم بدم؟ چون خدای نکرده شاید برای کلارکسون رجکت بشم چون بحثش در مورد مواده هرچند ریسرچ پلن خیلی امنی نوشتم و استاد هم خیلی کمک میکنه و میگه برا امن ترش میکنم که رجکت نشی و ...
    در آخر به نظرتون ارمنستان برم؟ چون هم نزدیکه بهم هم وقتاش خالیه و میتونم برای یک هفته دیگه وقت بگیرم. من سربازیم امریه بودم و بجای سربازی تدریس کردم تو دانشگاه و نامه سابقه تدریس گرفتم و کارت هیات علمی دارم و نامه سابقه تدریس و کارت سربازی رو ترجمه کردم.
    سلام

خوبی؟!

اول از همه این که سعی کن یه نامه رسمی تو سربرگ بگیری که فول فاند شدی و استاد فاندت رو میده!

دوم این که چون موادیه بحث اصلاً سمت دبی و ایروان نرو...

یا آنکارا یا عشق آباد.....

اون یکی رو هم ببری ضرر نداره... اگر خواست ردت کنه نشون بده بگون آفیسر نسبتاً عزیز... من از اینجا هم فول فاند دارم و دانشجوی خوبی هستم... از این یکی درسته که زده پارشیال فاند ولی فول شدم...

در ضمن بگید I-20 جدید رو صادر کنند.. اگر رسید که رسید.. نرسید با قدیمیه برید.. و بگید دانشگاه تو سیستم sevis آپدیت کرده.. ولی I-20 اش نرسیده به موقع!

گودلاک!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام. من از دانشگاه wichita state پذیرش گرفتم.رشته لیسانسم مکانیک بوده و رشته ارشدم مدریت صنعتی از دانشگاه تهران بوده. حالا واسه مستر مهندسی صنایع پذیرش دارم. از ارمنستان وقت سفارت گرفتم.واسه 17th jun. فاند ندارم.تو آمریکا فامیل ندارم. البته رنک دانشگاهم 100 ولی رشتم 50 هستش. فقطم همین دانشگاه اپلای کردم.. سربازی ارتش. راستی استاد دانشگاه هم هستم.
    احتماله ریجکت چقدره؟
    استاد بودن تو ایران احتماله ریجکت زیاد میکنه؟
    مستر بودم میخوام باز مستر بخونم چی؟ البته رشته هام فرق داره.
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinzargari نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه wichita state پذیرش گرفتم.رشته لیسانسم مکانیک بوده و رشته ارشدم مدریت صنعتی از دانشگاه تهران بوده. حالا واسه مستر مهندسی صنایع پذیرش دارم. از ارمنستان وقت سفارت گرفتم.واسه 17th jun. فاند ندارم.تو آمریکا فامیل ندارم. البته رنک دانشگاهم 100 ولی رشتم 50 هستش. فقطم همین دانشگاه اپلای کردم.. سربازی ارتش. راستی استاد دانشگاه هم هستم.
    احتماله ریجکت چقدره؟
    استاد بودن تو ایران احتماله ریجکت زیاد میکنه؟
    مستر بودم میخوام باز مستر بخونم چی؟ البته رشته هام فرق داره.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    1. احتمال ریجکتو بزرگای سایت باید بیان بگن من نمیدونم
    2. بستگی داره که چه دانشگاهی بودید و چه کاری انجام دادین. اگه بی خطر بوده مشکلی نیست. من استاد خودم رفت همینجوری.
    3. چون رشتتون و عوض کردین مشکلی نداره ولی جواب خوبی اماده کنین که اگه پرسید چرا بتونین قانعش کنین
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

هایزنبرگ عزیز
    دکتری مطالعات محیطی از دانشگاه ویرجینیا تک بدون فاند
    دبی وقت گرفتم
    شانسم چقده؟
    ممنونم

Junior Member

من از دانشگاه UTD(Texas) پذیرش بدون فاند در مقطع phdدام. رشته geospatial information Science
    البته از دو جای دیگر هم که رنک خوبی دارن بدون فاند پذیرش دارم.ولی برای وقت سفارت از I-20 این دانشگاه استفاده کردم
    با همسرم برای ویزا از ارمنستان وقت گرفتم. من F1 و ایشون F2
    منبع فاند رو همسرم معرفی کردم.خودم حدود 4 سال سابقه تدریس دارم و در دانشگاه مشغول به کارم.( نامه اشتغال به کارم گرفتم برای سفارت)
    میخواستم بدونم با توجه به سابقه کاریم در زمینه اکادمیک هست با این شرایط، آیا نداشتن فاند یا اقدام همزمان خودم و همسرم و همینطور مدرس دانشگاه بودن و رشته ای که گفتم میتونه شانس گرفتن ویزامو کم کنه؟
    لازمه اضافه کنم که دانشگاه گفته که دو ترم اول استاد مشخص نمیشه و باید واحد بگذرونم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان

من برا دكترا رياضي از يه دانشگاه با رنك 500 پذيرش بدون فاند گرفتم. 2 بار در ماه مي و جون در سفارت امريكا در دبي ريجكت شدم . علت هم مال بي اس بود . دفعه اول 600 دلار با نرخ ازاد كم داشتم(در فرم اي 20 پرداخت هزينه به اسم خودم بود) كه منطقي بود ولي بار دوم هم بي اس و هم اي 20 رو به نام پدرم زدم ( كه تعييري ايجاد كرده باشم)و 5000 تا بيش تر از مبلغ اي بيست. بار دوم افيسر پرسيد بي اس رو عوض كردي من هم صادقانه دليلش رو گفتم نكته اي كه فكر ميكنم دليل ريجكتم بود اينه كه در ادامه صحبت هام به افيسرگفتم مبلغ كمبود رو به حساب ريختم.تاريخ افتتاح حساب پدرم برا 2008 هست و بي اس از بانك اقتصاد نوين دوستان ميدونن كه بانك ها فرمت خاص خودشونو دارن و تغيير نميدن! در بي اس نوشته شده بود balance حساب در 2 جون 2014 هست ولي افيسر به من ميگفت بهم نشون بده در 2014 جابه جايي پول تو حساب ( كه مال پدرم بود) رو داشتي هر چي براش توضيح دادم قبول نكرد گفت نمي تونم بهت ويزا بدم .

حالا سوالي كه از دوستان دارم اينه كه

اولا ايراد كار من از نظر شما چيه؟

دوما من دوباره وقت سفارت گرفتم منتها اين بار از انكارا و چه تغييري بايد ايجاد كنم برا گرفتن ويزا؟شانس قبوليم چقدره؟ آيا چون دو بار ريجكت شدم شانس گرفتن ويزا برام كم هست؟

سوما براي اين بار كه ميرم سفارت حدود يك ماه و نيم از تاريخ بي اسم ميگذره اين ميتونه مشكل ساز باشه؟

اگر راهنمايي ديگه اي به نظرتون مياد ممنون ميشم كمكم كنيد. وقت مصاحبه من 22 جولاي ساعت 14 به وقت انكارا است.

باسلام
    دوستان من خیلی نگران هستم.احساس می کنم اوضاع داغونی دارم....دوهفته دیگه برای اولین باروقت سفارت دارم.ارمنستان
    اما شرایطم.....موقع صدور I20 استادم توی سفرکاری در اروپا بود ونتونست GRA Letter یا به اصطلاح Funding letter و برام بنویسه....منم صبر نکردم واز دپارتمان خواستم این کارو بکنه....اوناهم نامردی نکردن من که قراربود full fund بشم زدن 3000$ ,22000$ بقیه رو زدن family fund یعنی عملا الان من تو I20 هیچ فاندی ندارم....وداغون تراینکه برای مستر دوم در رشته برق دارم میرم.یه ارشد تو مهندسی نانو فتونیک دارم وموضوع پایان نامه طراحی و ساخت آشکار ساز مادون قرمز وفرابنفش بوده....چیکار کنم.....باخوندن مطالب ناامید شدم که اصلا ویزابگیرم....باید 6 ژانویه آمریکا باشم....توروخدا راهنماییم کنید....خیلی استرس دارم.........به نظرشما از استاد نامه بگیرم که فاند کامل میده حله برای افیسر؟
    تورو خدا زود جواب بدید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakmazdak نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان من خیلی نگران هستم.احساس می کنم اوضاع داغونی دارم....دوهفته دیگه برای اولین باروقت سفارت دارم.ارمنستان
    اما شرایطم.....موقع صدور I20 استادم توی سفرکاری در اروپا بود ونتونست GRA Letter یا به اصطلاح Funding letter و برام بنویسه....منم صبر نکردم واز دپارتمان خواستم این کارو بکنه....اوناهم نامردی نکردن من که قراربود full fund بشم زدن 3000$ ,22000$ بقیه رو زدن family fund یعنی عملا الان من تو I20 هیچ فاندی ندارم....وداغون تراینکه برای مستر دوم در رشته برق دارم میرم.یه ارشد تو مهندسی نانو فتونیک دارم وموضوع پایان نامه طراحی و ساخت آشکار ساز مادون قرمز وفرابنفش بوده....چیکار کنم.....باخوندن مطالب ناامید شدم که اصلا ویزابگیرم....باید 6 ژانویه آمریکا باشم....توروخدا راهنماییم کنید....خیلی استرس دارم.........به نظرشما از استاد نامه بگیرم که فاند کامل میده حله برای افیسر؟
    تورو خدا زود جواب بدید.
    نا امید چرا دوست عزیز
    در مورد موضوع تزتون هم رشته هاتو نظر بدن بهتره
    ولی در مورد ویزا شانستون به خاطر بدون فاند بودن و مستر دوم پایین نیست
    سایت رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید که خیلیا مثل شما بودن و ویزا گرفتن
    بله نامه از استادت حتما بگیر خیلی خوبه
    سربازی کجا بودی؟ نامه بانک استیتمنت از کیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    نا امید چرا دوست عزیز
    در مورد موضوع تزتون هم رشته هاتو نظر بدن بهتره
    ولی در مورد ویزا شانستون به خاطر بدون فاند بودن و مستر دوم پایین نیست
    سایت رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید که خیلیا مثل شما بودن و ویزا گرفتن
    بله نامه از استادت حتما بگیر خیلی خوبه

سربازی کجا بودی؟ نامه بانک استیتمنت از کیه؟
    دوست عزیز من دختر هستم ....وخیلی نگرانم....نکنه بهم ویزا ندن....