صفحه 31 از 37 نخستنخست ... 2122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakmazdak نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان من خیلی نگران هستم.احساس می کنم اوضاع داغونی دارم....دوهفته دیگه برای اولین باروقت سفارت دارم.ارمنستان
    اما شرایطم.....موقع صدور I20 استادم توی سفرکاری در اروپا بود ونتونست GRA Letter یا به اصطلاح Funding letter و برام بنویسه....منم صبر نکردم واز دپارتمان خواستم این کارو بکنه....اوناهم نامردی نکردن من که قراربود full fund بشم زدن 3000$ ,22000$ بقیه رو زدن family fund یعنی عملا الان من تو I20 هیچ فاندی ندارم....وداغون تراینکه برای مستر دوم در رشته برق دارم میرم.یه ارشد تو مهندسی نانو فتونیک دارم وموضوع پایان نامه طراحی و ساخت آشکار ساز مادون قرمز وفرابنفش بوده....چیکار کنم.....باخوندن مطالب ناامید شدم که اصلا ویزابگیرم....باید 6 ژانویه آمریکا باشم....توروخدا راهنماییم کنید....خیلی استرس دارم.........به نظرشما از استاد نامه بگیرم که فاند کامل میده حله برای افیسر؟
    تورو خدا زود جواب بدید.
    اوضاتون اصلاً هم داغون نیست. چرا داغون باشه؟!!! فقط به نظرم مشکل فاند هست. اگر از مکاتبات ای میلی با استادتون هم در این رابطه دارید ببرید. بگید که فاند اُکی شده فقط توی آی بیست نیومده. خودتون رو آدم درسخون و آکادمیک نشون بدید. با اعتماد بنفس و محکم باشید. مشکلی نیست. این نگرانی کار رو بدتر می کنه. من خودم مستر دوم بودم سپتامبر ایروان رفتم و موفق هم شدم ویزا بگیرم. برای مستر دوم یک دلیل قانع کننده داشته باشید. مثلاً بگید این زمینه که می خوام تحقیق کنید در ایران زیرمجموعه رشته قبلیم بوده و در امریکا زیرمجموعه برقه و برای همین بهتره بکگراند برق خودم رو قوی تره کنم و ... . امیدوارم موفق باشید.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

سلام بچه ها من با استادم صحبت کرده بودم وقرارشده بود ترم اول tuition ام waive بشه وبهم monthly payment بده تاترم دوم برنامه ام رو از مستر به phdتغییر بدم حالا استادم زده زیر همه چی و به international gate way گفته من ایشون و بعد برنامه دکتری فول فاند می کنم...من دوهفته دیگه وقت سفارت دارم ونمی دونم چیکار کنم؟ یعنی قبلا فکر می کردم فول فاندم ولی استاده در اثرمکاتبات زیاد لج کرده...البته من اینطور احساس می کنم.....دوهفته دیگه وقت سفارت دارم.....واقعا نمی دونم چیکار کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. student at UCLA, Urban Studies

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    در حال حاضر حساسیت به صورت زیره:

1. باکو.... چه مستر و چه دکتری خیلی حساسه... حتی اگر فول فاند باشید هم احتمال ریجکت مصاحبه هست بین 10 تا 20 درصد!

2. تاشکند... بیشتر رو مستر بدون فاند حساس بوده!

3. عشق آباد... یهو حساس شدند..... چه مستر چه بدون فاند... ولی بودن کیس هایی هم که گرفتند!

4. ایروان... امسال یهو حساس شدن رو بدون فاند... حتی پارشیال فاند هم بوده که با فاند 60% رد کردند...

5. دبی.... کمتر حساسند... ولی مثلاً یه آفیسر خانم مو بلوندی داره که حساسه! دیگه شانسیه که به اون بخورید یا نه!

6. آنکارا.... فعلاً بزنم به تخته کمتر حساسند!

قبرس چطور؟؟
    وضعیت آنکارا الان چطوره؟ (نوامبر 2014)

Junior Member

سلام
    من فاند رو از یکی از Recearch Center های وابسته به دانشگاه گرفتم و توی I-20 نوشته نشده. اون مرکز برام یه نامه جداگانه نوشته که توش یه عددی به عنوان دستمزد سالیانه نوشته شده و نوشته شده که Tuition Fee هم علاوه بر اون به دانشگاه از طرف مرکز پرداخت میشه. مشکلی که هست اینکه همون طور که گفتم این مطالب در I-20 نیامده و اون مرکز هم نامه رو برای من ایمیل کردن، پست نکردن!!! سفارت پرینت این ایمیل رو قبول داره یا باید ازشون بخوام برام اصلشو پست کنن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lordhaman نمایش پست ها
    سلام
    من فاند رو از یکی از Recearch Center های وابسته به دانشگاه گرفتم و توی I-20 نوشته نشده. اون مرکز برام یه نامه جداگانه نوشته که توش یه عددی به عنوان دستمزد سالیانه نوشته شده و نوشته شده که Tuition Fee هم علاوه بر اون به دانشگاه از طرف مرکز پرداخت میشه. مشکلی که هست اینکه همون طور که گفتم این مطالب در I-20 نیامده و اون مرکز هم نامه رو برای من ایمیل کردن، پست نکردن!!! سفارت پرینت این ایمیل رو قبول داره یا باید ازشون بخوام برام اصلشو پست کنن؟؟؟
    به نظرم برای محکم کاری بخواهید اصلی رو پست کنند. چیزی رو که از دست نمی دهید. حالا توی این فاصله اگر رفتید سفارت؛ اگر ای میل رو قبول کرد که هیچ. اگر نکرد بگویید روز پیک اپ ویزا اصلش رو می آورید. این راه حلی هست که به ذهن می می رسه.

Junior Member

دوست عزیز سوال من اینه که اگر توی I20 فاند نداشته باشی ولی بعد اینکه I20 به دستت رسیده ، تونسته باشی فاند بگیری و نامه ی فاند داشتن رو داشته باشی، DS160 رو باید بر اساس I20 که گفته self fund هستی پر کرد یا بر اساس همون نامه فاند؟
    ممنون میشم جواب بدی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapalang نمایش پست ها
    دوست عزیز سوال من اینه که اگر توی I20 فاند نداشته باشی ولی بعد اینکه I20 به دستت رسیده ، تونسته باشی فاند بگیری و نامه ی فاند داشتن رو داشته باشی، DS160 رو باید بر اساس I20 که گفته self fund هستی پر کرد یا بر اساس همون نامه فاند؟
    ممنون میشم جواب بدی
    صورت سوالی رو که مطرح کردید اساسا غلط هستش
    اون بخش برای افرادی تعبیه شده که به صورت توریستی و یا جمعی از یک گروه ارگانانیز شده میرن تعبیه شده
    نه برای کیس های دانشجویی
    چ فاند دارید چ فاند ندارید باید اون گزینه رو self بزنید. هیچ تاثیری هم در روند اخذ ویزا نداره. موقعی که میرید مصاحبه برای همین هستش که قبلا از اینکه به باجه مربوطه و پیش آفیسر برید آی بیست رو ازتون میگیرن و مطالعه میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    صورت سوالی رو که مطرح کردید اساسا غلط هستش
    اون بخش برای افرادی تعبیه شده که به صورت توریستی و یا جمعی از یک گروه ارگانانیز شده میرن تعبیه شده
    نه برای کیس های دانشجویی
    چ فاند دارید چ فاند ندارید باید اون گزینه رو self بزنید. هیچ تاثیری هم در روند اخذ ویزا نداره. موقعی که میرید مصاحبه برای همین هستش که قبلا از اینکه به باجه مربوطه و پیش آفیسر برید آی بیست رو ازتون میگیرن و مطالعه میکنند
    ولی دقیقا نوشته Person paying for your trip که در 4 سال تحصیل من طبق I20 قرار هست که خانواده هزینمو بده.
    شما مطمئن هستید اینو دوست عزیز؟ چون در فایل Presentation که در همین سایت برای پرکردن DS160 هست توضیح داده که اسم این شخص باید مطابق bank statement باشه که به دانشگاه ارائه دادید.منم Bank statement ام Family هستش.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapalang نمایش پست ها
    ولی دقیقا نوشته Person paying for your trip که در 4 سال تحصیل من طبق I20 قرار هست که خانواده هزینمو بده.
    شما مطمئن هستید اینو دوست عزیز؟ چون در فایل Presentation که در همین سایت برای پرکردن DS160 هست توضیح داده که اسم این شخص باید مطابق bank statement باشه که به دانشگاه ارائه دادید.منم Bank statement ام Family هستش.
    بله مطمئنم
    ضمن اینکه من نمیدونستم bank statement شما به نام کی هست ولی بازم فرقی نمیکنه. خانواده میدن پول رو به شما و شماخرجش میکنید پس با این استدلال باید بزنید self!!!
    برداشت های زیادی میشه کرد از این سوال توی اون پاور پوینت هم نگارنده نظر خودشو نوشته وگرنه از طرف وزارت کشور آمریکا که ارائه نشده
    بازم میگم خودتون درگیر این سوال نکنید هر چی بزنید تاثیر چندانی نداره
    هر چی بزنی چون دانشجویی هستی فرقی نداره
    بازم تو مصاحبه آفیسر ازتون میپرسه خرج تحصیلتونو کی میده؟ چه جوری؟ بابات چی کاره اس؟ این نحوه پوشش هزینه ها مسئله ای هست که در مصاحبه برای آفیسر روشن میشه نه در فرم دی اس (بازم میگم کیس دانشجویی منظورمه)

Senior Member EHSM آواتار ها

یک سوالی. اساسا برای چی نداشتن فاند ممکنه باعث ریجکت شدن بشه؟؟ اگه کسی بخاد هزینه رو خودش بده (البته به امید دریافت فاند).