صفحه 35 از 37 نخستنخست ... 25262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

سلام،
    توی I20 من زده هزینه زندگی 22145 ذلار میشه، ولی 21000 دلار فاند دادن، هزینه دانشگاه هم ویو شده. به نظرتون مهم 1145تا کم دارم؟ ممکن برای این ویزا نده؟
    کدوم سفارت به نظرتون بهتره با این شرایط؟

سلام
    نه آقا اصلا مهم نیست. خیالات راحت باشه. فول فاندی. اون 1145تا که پولی نیست. احتمالا پول fee هست. خیلی از دانشگاه ها وقتی فاند میدن tuition را حذف میکنن که هزینه عمده دانشگاه است و fee و بیمه را حذف نمیکنن. در هرصورت این چیزی نیست که واسه سفارت مهم باشه. میتونم بهت بگم که هیچوقت سفارت واسه این مقدار پول نمیاد reject کنه.
    این قضیه هیچ شرایط خاصی نیست که بخوای بر اساس این سفارت انتخاب کنی.
    امیدوار هرجا رفتی درجا ویزاتو بگیری...

موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhad66 نمایش پست ها
    سلام،
    توی I20 من زده هزینه زندگی 22145 ذلار میشه، ولی 21000 دلار فاند دادن، هزینه دانشگاه هم ویو شده. به نظرتون مهم 1145تا کم دارم؟ ممکن برای این ویزا نده؟
    کدوم سفارت به نظرتون بهتره با این شرایط؟
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

دوستان من از یه دانشگاه رنک 90 آمریکا پذیرش گرفتم و فاند هم دادن . اما تو I-20 نیومده. کارمند دانشگاه میگه اگه بخوایم برات عوض کنیم خیلی طول میکشه. میخام ببینم با این شرایط کدوم سفارت رو برم؟ میتونم کانفرمیشن فاند رو ببرم سفارت؟؟ یا این که بفهمن که با I-20 فرق داره ریجکت میکنن؟؟؟ اصلا این کیس من رو فاند دار حساب میشه یا بدون فاند؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hazh نمایش پست ها
    دوستان من از یه دانشگاه رنک 90 آمریکا پذیرش گرفتم و فاند هم دادن . اما تو I-20 نیومده. کارمند دانشگاه میگه اگه بخوایم برات عوض کنیم خیلی طول میکشه. میخام ببینم با این شرایط کدوم سفارت رو برم؟ میتونم کانفرمیشن فاند رو ببرم سفارت؟؟ یا این که بفهمن که با I-20 فرق داره ریجکت میکنن؟؟؟ اصلا این کیس من رو فاند دار حساب میشه یا بدون فاند؟؟
    منم مشکل مشابه دارم. ...

حداقلش فک می کنم خیلی خوب باشه پرینت نامه نگاری که با دانشگاه کردید رو هم علاوه بر نامه فاندتون به سفارت ببرید.
    ویرایش توسط ienjf2 : June 29th, 2016 در ساعت 06:42 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AhRMoghim نمایش پست ها
    حداقلش فک می کنم خیلی خوب باشه پرینت نامه نگاری که با دانشگاه کردید رو هم علاوه بر نامه فاندتون به سفارت ببرید.
    من به استاد ایمیل زدم، میگه دانشکده گفته که اگه نامه فاند رو بدی به سفارت ریجکتت میکنن چون با I_20 فرق داره. حالا نمیدونم!!!!
    آیا کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه؟

من به استاد ایمیل زدم، میگه دانشکده گفته که اگه نامه فاند رو بدی به سفارت ریجکتت میکنن چون با I_20 فرق داره. حالا نمیدونم!!!!
    آیا کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه؟
    والا من اتفاقاً خود دانشکده به استاد گفته بود فعلاً با فاند خودت اقدام کن، موقع سفارت یه نامه فاند بهت میدیم ببری با خودت! ... بعید می دونم انقد گیر باشن و چون تفاوت با I-20 داره ریجکت کنن! ... کلاً بین سفارتا که آنکارا گویا راحت تره رو این جریان فاند نداشتن و من دوستی داشتم که بدون فاند، درجا مالتیپل گرفت، اونم واسه ارشد. ... بهرحال بازم مطمئن نیستم و امیدوارم مشکلی ایجاد نشه چون منم شرایطم دقیقاً همینه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AhRMoghim نمایش پست ها
    والا من اتفاقاً خود دانشکده به استاد گفته بود فعلاً با فاند خودت اقدام کن، موقع سفارت یه نامه فاند بهت میدیم ببری با خودت! ... بعید می دونم انقد گیر باشن و چون تفاوت با I-20 داره ریجکت کنن! ... کلاً بین سفارتا که آنکارا گویا راحت تره رو این جریان فاند نداشتن و من دوستی داشتم که بدون فاند، درجا مالتیپل گرفت، اونم واسه ارشد. ... بهرحال بازم مطمئن نیستم و امیدوارم مشکلی ایجاد نشه چون منم شرایطم دقیقاً همینه!
    منم هم عقیده م با شما. حالا نمیدونم این دانشکده چرا اینجوری میگه. اتفاقا از آنکارا هم وقت گرفتم و خوشبین هم هستم. نمی دونم چرا؟! نباید خیلی سخت گرفت. ایشالا ویزای همه بچه ها قبول بشه. علی الخصوص شما دوست عزیز

Junior Member

سلام
    من برای ارشد دوم از دوتا دانشگاه پذیرش دارم. یکی با فاند 2 هزار دلار در سال و اون یکی 9 هزار دلار در سال. اما با مقایسه شهریه و هزینه زندگی دوتا دانشگاه اونی که 2 هزارتا فاند داده جمعا هزینه هاش کمتره. اما میترسم سفارت به مقدار ناچیز فاند گیر بده. به نظرتون ریسکه اگه همین دانشگاه 2 هزارتایی رو انتخاب کنم؟ آخه شرایطش بهتره
    مرسی

Dear Friends,
    I have an admission for master program without any fund. Which US consulate it is more recommended to apply for the visa. Since 2 years ago I got my B2 visa from Turkey, do you recommend to apply for US consulate in Ankara again?
    Im much obliged if you inform me in this regard.

Junior Member

سلام دوستان من پذیرش مستر بدون فاند گرفتم و برای دانشگاه و ای تونی 51 هزار تا بنک استیتمنت دادم ،که برای 9 ماه زندگی هست حالا می خواستم بپرسم برای مخارج سالهای بعد چجور مدرکی ببرم (هر مدل مدرکی را هم می تونم ببرم) پدرم اسپانسر هستن . ممنون می شم جواب منو بدید من 10 روز دیگه وقت سفارت دارم.تروخدا جواب منو بدید