صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 393

موضوع: تصمیم جدید سفارت قبرس برای ویزا بعد از 15 جون

Junior Member

پیش فرض تصمیم جدید سفارت قبرس برای ویزا بعد از 15 جون

یه خبر بدتر هم اینکه امروز سفارت رو در و دیوار زده بود که از June 15 دیگه به دانشجوهایی که برای وقت سفارت آمریکا می رن ویزا نمی ده.
    خودم عکس گرفتم از اعلامیه هه، آپش می کنم به زودی.

<...>

ااندر حکایت تشریفات هم اینقدر حرف هست بگم که خدا می دونه. به اندازه یی دروغ به من گفته بودن که خدا می دونه. امروز هم رسوایی دروغ های دیگه شون به بار اومد.
    To sin by silence when we should protest makes cowards out of men

پیش فرض پاسخ : تصمیم جدید سفارت قبرس برای ویزا بعد از 15 جون

سلام

یعنی چی دیگه نمیده؟؟؟؟؟؟ یعنی ما که وقتمون 8 جولای هست میپره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باورم نمیشه!!!! من دست پا شیکسته ارمنی بلدم برم یکم" آخبر ماخبر" کنم فایده نداره؟

Junior Member

آره مطمئنم. تا شب آپش می کنم. کابل موبایلمو ندارم الان!

بعد بامزه ترش رو بگم. من که صبح نشسته بودم دم در، ریچارد با ماشینش اومد و پیاده شد و به من اعلامیه رو نشون داد و با پوزخند گفت :‌ اینو دیدی؟‌ منم گفتم چرا خوب؟‌ گفت : چون سفارت شلوغ شده. گفتم ، خوب فکر کردید ما هم توریستی می گیریم.
    بعد گفت :‌ مجردی؟‌ گفتم آره،‌ گفت توریستی هم بهتون نمی دیم.

color=red]<...>[/color]
    To sin by silence when we should protest makes cowards out of men

Junior Member

واسه pick up چي ؟

Senior Member

يعني چي؟ بالاخره اين همه دانشجو يه جوري بايد ويزا بگيرن. حالا توريستي باشه يا ...؟
    کار خود آژانسهاست!!! اونا زودتر از دانشجوها اعتراض کردن. که فقط ويزا دست خودشون باشه و فقط خودشون بتونن ويزا بگيرن.
    خوش بحال اوناي که رفتن ترکيه. هم راحت ويزا گرفتن هم اين باند و باند بازيه آژانسها رو ندارن. هم واسشون ارزونتر در مياد.

یعنی مهم نیست وقتمون کیه مثلا 8ام جولای؟ اگه قبل 15 جون اقدام کنیم میتونیم بگیریم؟

من باورم نمیشه...بعد اینهمه شکنجه و وقت گرفتن حالا قبرس نخواد ویزا بده.....پس تکلیف ما چی میشه.....پارسال یادمه یه 10 روزی قبرس ویزا نمیداد چون یه عده دانشجو ایرانی مواد مخدر با خودشون برده بودن و گرفته بودنشون.....

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    من باورم نمیشه...بعد اینهمه شکنجه و وقت گرفتن حالا قبرس نخواد ویزا بده.....پس تکلیف ما چی میشه.....پارسال یادمه یه 10 روزی قبرس ویزا نمیداد چون یه عده دانشجو ایرانی مواد مخدر با خودشون برده بودن و گرفته بودنشون.....
    کسي نگفته که شما نميتوني ويزا بگيري. احتمالا چون توريستي ميدن، فقط بايد از طريق آژانسها ( با تور) اقدام کني و اگه گير دادن که مجردين، با خانواده بايد برين!!! يعني از حالا چند ميليوني واسه ويزا و pick up قبرس بزارين کنار. فکر کنم نرسيده به امريکا، پولا ديگه تموم بشه.

saeede83
    Guest

چرا اینا با ما اینجوری می کنن؟ من اصلا نمی فهمم این همه کلاس گذاشتن برای ویزای قبرس واسه چیه؟

عجب گرفتاری شدیما!!!!!!! من دیگه برام مهم نیست برم آمریکا یا نه....همین که پام به سفارت آمریکا برسه برام موفقیت بزرگیه....اونقدر تو این راه شکنجه روحی شدم که اگه همین الان بگن ویزات آمده است پاشو برو آمریکا دیگه برام لذتی نداره....من الان پا میشم برم سفارت قبرس ببینم اینایی که میگن راسته یا نه؟....خبرشو بهتون میدم...

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)