صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 393 , از مجموع 393

موضوع: تصمیم جدید سفارت قبرس برای ویزا بعد از 15 جون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تصمیم جدید سفارت قبرس برای ویزا بعد از 15 جون

how long did it take for the visa to be issued?

Senior Member

how long did it take for the visa to be issued?
    I don know. I gave my credentials on Farvardin 9 and wouldnot return till Farvardin 27. Maybe sooner or later.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science & Engineering, Case Western Reserve University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    امروز من ویزامو تحویل گرفتم. من فول فاند بودم به علاوه پذیرشم هم دانشگاه بدی نبود. مدارکی که برای ویزای قبرس لازم داشتم هم ایناس. من فقط شرایط خودمو به عینه می نویسم و اظهار نظری در بقیه موارد ندارم:

1- اصل I-20
    2- اصل Admission letter که در اون از فاند هم گفته باشه. نامه Financial Commitment رو هم بدید قبوله من اونو دادم.
    3-اصل پاسپورت
    4- اصل سند ملکی به نام پدرم به همراه ترجمه ( مال من مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو داشت. همه کارارو دارالترجمه کرد. من فقط 7500 پول دادم)
    5- گواهی Bank Statement از بانک پارسیان به مبلغ 14700 دلار. خودشون به زبان انگلیسی دادن و مهر برجسته هم زدن. 5 تومن کارمزد شد فقط. گردش هم گفتم نزنه که نزد. من حساب شخصیم ماله بانکه دیگه بود. فهمیدم کار این بانک خوبه یک ماه قبل از تحویل مدارکم برای ویزای قبرس این حسابو باز کردم و تاریخ باز کردن حساب روی فرم می خوره. به من که گیر ندادن چیزی
    6- گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی به همراه وظایفم در شرکت و حقوق. روی سربرگ انگلیسی با مهرو امضای اصلی.
    7- اصل شناسنامه
    8- اصل بلیط رفت و برگشت
    9- اصل واچر هتل که آژانس برام رزرو کرد.
    10- دو قطعه عکس 3*4 بدون روتوش البته عکس 5*5 که واسه خود آمریکا میگیرید هم قبوله. کلا هر چی کیفیت عکس بهتر باشه بهتره چون روی ویزاتون عکستون هست.

شما که visa هم گرفتی هنو می خوای مخفی بمونی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)